SağlıkMüstahzarlar

Ne iyi sakinleştiriciler?

Modern hayatın çılgın temposu genellikle sinir krizleri, stres, depresyon yol açar. negatif duyguların akını önlemek için, insanlar uyuşturucu sığınırım. Ancak bu her zaman mümkün değildir. sadece reçete ile eczanelerde reçete çoğu özel ilaçlar, yüksek etkili.

Nasıl bir seçim yapmak iyi sedatif mevcuttur ilaçları? Bunlar arasında bitkisel kökenli sıralanabilir: kediotu, motherwort özleri. İlaçlar "Afobazol", "Corvalol", "Perseus forte", "Valoserdin", "Yeni Geçiş", "Valocordin" ve diğerleri yüksek verimliliğe sahip değildir ve bir kişinin oldukça uzun bir süre için stres altında olup olmadığını yardımcı olamaz. Yüksek dozda tüketilen eczaneden satın alınabilir bitkisel kökenli sakinleştirici, By önerilmez. Bu şekilde onların etkisi imkansız güçlendirin. Bu bir doktoru görmek gerekir, o bir daha etkili bir yol reçete edecektir. antipsikotikler,: Güçlü yönleri aşağıdaki ilaçları içermektedir sakinleştirici, antidepresanlar ve nootropics. En popüler araçları "ì" "Diazepam", "Fenobarbital", "Nozepam" ve diğerleri, "phenazepam" olarak kabul edilir. Antipsikotikler - En güçlü psikotrop sakinleştiriciler, onlar uykusuzluk için kullanılan ve depresyon tedavisi için vardır. Antidepresanlar yatıştırıcı, aynı zamanda etkiyi aktive sadece sahip olabilir. Trankilizanları barış, reçete yazanların ve Hipnotik olarak algılanır hale getirmektedir. Nootropics serebral dolaşımı iyileştirir.

etkisi Yatıştırıcı ve anti-alerji almak antihistaminikler uygulayabilmektedir. Böyle ilaçlar "diphenhydramine" denebilir arasında, "Donormil", "Suprastin".

Ama sakinleştirici alarak her seferinde, biz onlar vücut üzerinde olumsuz etki yapabilecek mümkün olduğunu unutmamak gerekir. Buna ek olarak, alışkanlık yapan uzun süreli kullanımı ile olabilir. alkolizm benzer bir bağımlılık yoktur. ilaç dozunu yükseltmek için gerekli süre ile, istenen etkiyi elde etmek için. Güçlü ilaçlar sadece reçeteyle alınmalıdır. Ayrıca, sırasında gereksiz yere çünkü bir gün sakinleştirici içmem sinir bozukluğu ya da stres bir veya yardım başka yollarla. Pick up ilaç sadece doktor olmalıdır. danışarak bu hesaba hastanın bireysel özellikleri sürer. Bazen stres rahatlatmak için, sorunun yeterince dikkatini yaşam tarzınızı değiştirin. ilaçlarla tedavi başarıyla doğa, pozitif duygular ve canlı gösterimler iyi bir dinlenme yerini alabilir.

Kimyasal yardımcı olabilir sadece araçlarla, ancak zarar nedeniyle, doğayı kendisinin verdiğini sinirler üzerinde sakinleştirici kullanmak mümkündür başvurmak değil. Büyük bir alternatif olacak haşlama ve bitkisel çaylar. Yatıştırıcı etkisi nane, kekik, kediotu kökü, melisa, papatya, Motherwort, kekik, tatlı yonca, kantaron, söğüt-ot var. Ayrıca kuşburnu çiçek veya meyve alıç demlenmiş. Ayrıca hipereksitabilite azaltmaya yardımcı olur bal ile bitkisel çay birleştirebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.