OtomobilArabalar

"Lada Vesta" vagon: özellikleri, fotoğraf, yorumlar

Uzun bir süredir bu araba "Lada Vesta» (tur) yeni bir modelin bir soru oldu. Fotoğraflar bu makalede sundu. Vücudun bu tip sınıfında Rus otomobil modelinde çok popüler değil. Bu frenin bir tür olarak servis edilir. o korkular fark olmadığını belli oldu bir kere "AvtoVAZ", yeni "kurşun" modelini takdim sonra. Faiz nedenle tüm yeni bir araba sunumu arıyoruz sürücülerin ısıtıldı.

Ancak bu, bu yıl çıkacak tek station wagon, değil. 2015 yılında Moskova'da, her türlü araziye araçlar, geçitler ve SUV sergisi düzenlendi. O ilk kez giydiği "Lada Vesta Cross" (vagon) yeni bir model sundu. Bu arabanın Fotoğraflar derhal yerli otomobil sanayinin bilenler tarafından çarptı. Model çok parlak ve göz alıcı bir tasarıma aldı. Prototip zamanki "Lada Vesta", ama Vesta Cross gelişmesinde, tasarım ve mühendislik hem 300'den fazla değişiklikler yapıldı.

dış

Dıştan bakıldığında, "Lada Vesta" (station wagon) yeni model Lada Xray ile pek çok benzerliği vardır. göze çarpan ilk şey - modern X-tarzıdır. Diğer tüm vagonları gibi bu modelde etkileyici boyutlara bol vardır. Yük uzunluğu yaklaşık 4500 mm olacaktır. Ancak, tam boyutunu sadece seri üretime aracın lansmanından sonra olacak. Ve şimdi zaten görünüm özelliklerini değerlendirebilir. tampon üç bölüme ayrılabilir görünmektedir hangi iki ayrı kenarlara sahiptir: Ortalama hafifçe yükseltilmiş yan girinti vardır. Izgara - Bir trapez şekli. Optik kafa lambası orijinal görünüyor. Farlar, ancak, kanat olacak, yavaş yavaş daralmış ters trapezoid için biraz benzer. X tarzı tampon kullanımı sayesinde birçok bileşen içermektedir. Merkezinde tescil plakasının takılma alan sağlar. Bu kısım siyah oluşturulur. Bu radyatör ızgaranın bir devamı olarak hizmet vermektedir. Bundan başka tampon şişirilmiş geri kalanı, ana renkte gerçekleştirilir yarı letter X ile aynı şekilde olan krom öğeleri vardır. O tekerlek kemerleri için yumuşak bir geçiş var. son dokunuş alt kısmında siyah bir plastik levhadır. Bu aracın çevresinde çalışır.

Çatı kavisli bir şekle sahiptir. arabanın birkaç arkasına doğru pencere pervazına çizgi damla pencereleri tür veren üst kaldırır. Eğer vücutta, "Vesta" tarafında bakarsanız, aynı X-stil görebilirsiniz. İşte o kanatlarla başlamak kaburga çekilir, kapılarda, onlar yakınsama ve sonra tekerlek kemerleri için sapmak.

en azından eksantrik "Lada Vesta» (turu) modelinin arka. göze çarpan ilk şey - bu yanar. Onlar beyaz ve kırmızı renk düzeni yapılır. Bu ters yamuk şekline sahiptir. - siyah ana renk resmi bir üst, alt: tampon, iki bölümden oluşmaktadır. Bir büyük krom şerit süslüyordu dibinde. arka cam hafif bir açıyla ayarlanır. Kapı gövde pürüzsüz hatları ve dikdörtgen şekline sahiptir. O kadar parlak değil, aynı zamanda X-tarzı görüldü.

Hatta şimdi model, dinamik, cesur ve eksantrik çıktı ettiğini söyleyebiliriz. eleştirmenler onu büyük başarı tahmin nedeni budur.

«Lada Vesta" (vagon) hayal kırıklığı ve iç olmayacaktır. Uzun bir süre geliştiriciler bu lüks arabada sürücüleri nelerin beklediğini hakkında bilgi ifşa etmek istemiyordu. ilk görüntüler ortaya çıktı sonra Ancak, bazı sonuçlara ulaşmak için zaten mümkündür. Her şeyden önce, bir fütüristik stili seçmek gerekir. Siyah turuncu-beyaz: dekorasyon paleti üç temsilci bir kombinasyonundan oluşur. Bu renkler koltuklar ve kapıların bitirme kullanıldı. Gösterge paneli bilgilendirici. Göz aydınlatma hoş vardır. direksiyon ayarlanabilir. Bu isteğe bağlı olacak bir deyişle, bu açıklanmamıştır. Ayrıca, test sürüşü yapılması imkansız olduğundan, iç rahatlığının ve işlevselliğini takdir etmek zordur.

kaputun altında Bu haber?

Bu fazlalaştı sadece bakmak ve "Lada Vesta" araba (station wagon), hissetmez ilgili sürücüler. Özellikler de önemli kriterler. Yerli üretim makine tabanı ekipmanın kullanılması planlanmaktadır. Bu 87 litrelik bir kapasiteye sahip olacaktır. a. Bu aralıkta İkinci motorlu ayrıca 106 l'lik bir güç yayınlayacak çıkışında yerli modeli endeksi 21129. varsayılır. a. bu santrallerin Hem manuel şanzıman ile tamamlanması planlanmaktadır. Bir "makine" motor VAZ-21129 için bir seçenek olarak yüklenecek muhtemeldir. Ünitenin Renault-Nissan lüks donanımları kullanılacak ihtimali de vardır. Bu doğrultusunda güçlü, 114 litre güç sağlamak için tasarlanmış olmasıdır. a.

Lada Vesta Haç Teknik donanım

Yeni nesil yok az canlı ve ilginç temsilcisi "Lada Vesta Cross" dir. Çok yönlü, herhangi bir sürücü etkileyecek olan özellikleri de çok yakında çıkacak. Artık modeli motorları iki tür tamamlayacak bilinmektedir. Nissan şirket Kökeni 114 litrelik bir takdir edecektir. a. modeli Lada XRray zaten tanıdık İkinci birimi. Bu itme kuvveti 126 litredir. a. 5-hız beş adımlı mekaniği ve "otomatik": Hepsi iki şanzıman tipleri ile donatılmış olacak. Zaten Ön tekerlekler havalandırmalı diskler ile donatılmıştır bilinmektedir. Standart olarak tüm araçların hidrolik direksiyonu sahip olacaktır. ön kısım, bağımsız monte edilir süspansiyon "MacPherson", ve arka - Yarı bağımsız torsiyon.

Yararları Çapraz

otomobil "Lada Vesta" çok yönlü bir kişi (fotoğraf kağıdı olan) ve modifikasyon Haç dikkate alındığında, hemen fark. ikincisi daha dinamik ve spor modelleri ile karşılaştırılabilir teknik özelliklere sahiptir. Ayrıca özellikle kiti, güçlü profil lastikleri, 300 mm'lik yerden yüksekliği dikkat çekmektedir. Kesin ölçüler henüz bilinmemektedir olmanız bile, zaten açıktır: bu model Rus pazarında bir sıçrama yapacaktır.

Sonuç olarak

yapılandırma seçenekleri ve fiyatları hakkında bilgiler gizli tutuluyor. Bir süre sonra - Sadece "Lada Vesta" çok yönlü kişi ilk SUV başlayacağını biliyoruz. Maliyet gelince, uzmanlar 550 bin bir başlangıç fiyatı tahmin. ovuşturun. vagon başına 600 bin. sürün. Haç modifikasyonu için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.