TeknolojininCep telefonları

Odessa kodu. Nasıl bu şehri ulaşmak için?

Bugün nasıl Odessa kodu ve nasıl bu şehri aramaya girmek için anlatacağım. Eğer bir sabit telefondan başka bir ülkede ise, aboneyi aramak gerekir, örneğin, bir dizi uluslararası bağlantıları sayılarla başlamalıdır - "00".

temel kurallar

Odessa'ya ulaşmak için, iller arası ve uluslararası bağlantıları kurallarına riayet etmelidir. Biz cep telefonu ile başka bir ülkeden çağrı bahsediyoruz, diğer ülkeler ve şehirlerle ucuza iletişim sağlayan özel başlangıç paketi satın emin olun.

talimat

o sabit hatlı telefonda Ukrayna çağrı ise, Odessa kodu şu şekilde görünecektir: 0-482. İlk hane şehir arasındaki bağlantılar için gereklidir. Sonra her şey açıktır: 482 - Bu Odessa şehir kodudur. kombinasyonu aboneyi gerektiren telefon numarasından önce tam belirtmelisiniz söyledi.

Eğer Rusya'dan çağrı planlıyorsanız, Odessa kodu farklı bir biçimde belirtilmelidir. 8 Dial, çevir sesini bekleyin ve sonra 10-380-482 girin. En yaygın kombinasyonu, ana, ancak bu şekilde aramak imkansız şehir, aynı zamanda var - "8-10": uluslararası enterkonneksiyon seviyesine ulaşmak için işaret ediyor. Buna ek olarak, diğer ülkelerden arayarak eğer, telefon numarasından önce girilmelidir Odessa kodudur: 00-380-482. İlk iki rakam uluslararası çizgisine ulaşmak için gereklidir. Bu, dünya standardıdır. Ancak, istisna ülkeler vardır.

petek

Bir cep telefonu belli bir mesafeden çağırmak planlıyorsanız, kendi takdirine bağlı olarak servis sağlayıcıdan iyi bir teklif bağlamak emin olun. Her şirket, diğer şehir ve ülkeler ile iletişim kurma yeteneği basitleştirmek hizmetleri sunmaktadır. Salon gidin ve tarife ve hizmetler hakkında danışın. yerel telefon numarası - bir cep telefonu kullanarak arama yapmak için, basitçe "380 48" ve ardından aramak, çeşitli kodları girmeye gerek yoktur.

Aynı zamanda bir kadran var olduğu bazı ülkelerde, söz konusu mümkündür istisnalar hakkında unutamam. operatörünüze Çağrı ve hizmet ve uluslararası aramalar için tarifeler kullanarak sistemi kontrol edin. Seçilen sayı bireysel basamak toplama arasındaki zaman aralığı, beş saniye geçemez. Aksi takdirde, başarısız olur ve çağrı bilinmeyen bir yöne yapılabilir. Çevirmeli numaraları 7 haneli kod oluşmaktadır Odessa kullanılırlar için. yapım sırasında diğer ülkelerden aramalar hesaba saat farkını almalıdır. UTC / GMT +2 GMT - Tüm zamanlar kentimizde ihtiyaç vardır. Şu andan itibaren, sen Odessa (telefon) ve kullanımı için seçenekler kodunu biliyorum.

Sonunda para kazanmak için nasıl tavsiyelerde. Eğer başka bir ülkeden aramak zorunda ve geleneksel yöntemler çok pahalı gibi görünüyor, her zaman internet telefonu (IP üzerinden ses) kullanabilir. Bu uzun mesafe ve uluslararası iletişim maliyetlerini azaltmak için kolay bir yoldur. Operatörler uygun koşullar, bir PC'den cep ve sabit hatlara yapılan aramalar için elverişli sağlarlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.