MaliBankalar

Hangi banka size "Contact" çevirisini alabilirim? İpuçları ve transfer şartları

İletişim - En çok talep para transferi sistemi. Bunun sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde dünyanın herhangi bir yerinde para gönderebilirsiniz. uzak ve bulunan 85,000 dalları, uluslararası sistemde yakın yurtdışında. Ancak, birçok vatandaşın banka ve ne gerekli olduğu "Contact" için bir çeviri nasıl sağlayacağınız konusunda soruyor.

Para göndermek nasıl

para veya yapmanız gerekir yakın akrabaları göndermek için:

 1. İletişim sistemi üzerinden transfer yapar finansal şirketin ofisini ziyaret edin.
 2. Preyavit pasaport çalışanları.
 3. tam adı, para birimi alınan miktar gönderilmek üzere gönderme ülke ve irtibat bilgilerini: uzman finansal hizmetler şirketi alıcı bilgilerini sağlayın.
 4. Fon transferi bir açıklama imzalamak için kişisel bilgilerin tümünü kontrol ettikten sonra, kasiyer katkıda bulunmak ve bir makbuz almak.

çevirisini nasıl alınır

çevirmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

 1. çevirilerin teslimat en yakın noktayı ziyaret edin. Ödeme sisteminin ücretsiz danışma hattı olan banka bir transfer "İletişim" alabilir, bulunabilir.
 2. Pasaport veya kimlik belgeleri karaciğer dahil diğer belge.
 3. şirket kodu ve transfer miktarını tam olarak mali memuru ses.
 4. Uygulamayı ve çekilme kayma yapınız.
 5. eldeki nakit alın.

Para transfer sistemi "İletişim"

Rusya Federasyonu genelinde transferi miktarına sınırlama yoktur. Bir günde en fazla 5000 den dolar transferini - döviz gelince, o zaman sistem sınırları belirler.

Çeviri gönderme ruble olarak gerçekleştirilir. Bu durumda, gönderici dönüşüm yapmak ve herhangi bir para birimi makbuz belirtebilirsiniz.

gönderene tahsil edilen komisyon unutmayın. komisyon miktarı sabit ve parasal sistemin oranları ayarlayabilir ve boyutu transfer miktarına bağlıdır edilir.

Çeviri Kayıt süresi 5 dakikadan az sürer. Hemen alıcıyı gönderdikten sonra en yakın dairesine başvurarak parayı alabilirsiniz.

Moskova'da Çeviriler "İletişim"

Moskova'da, ödeme sisteminde transferleri çok popülerdir. Moskova 396 puan, göndermek ve çeviriyi alabilir hem nerede. Sen sistemin hizmetlerden yararlanabilmek için aşağıdaki kredi ve finans kurumları olabilir: banka "Metropol", UralSib, GLOBEXBANK, "BIN", "Eğitim" ve "Loco Banka".

Dönüş transferi

fonlar 30 günlük bir süre içinde alınan değilse ödeme sisteminin şartlarına göre, transfer gönderenin bankaya geri döndürülür. Bu durumda, transfer ücreti tahsil edilir. Kural olarak, çeviriler aşağıdaki nedenlerle iade edilir:

 1. Alıcı "Contact" çevirisini alabilirsiniz hangi banka bilmiyor.
 2. Kişisel verilerin bir hata gönderme ve zaman gönderici bunları gidermek için banka şubesine gelmiyor.

değişiklikler

transferini gönderirken bir hata yaparsanız, aksi alıcı gönderilen parayı almak mümkün olmayacaktır uygun değişiklikleri yapmanız gerekir. Değişiklik yapmak için aktarım çok sayıda isim ve bir bildiri yazmak için, finansal şirketlerin pasaport memuru sağlamalıdır. deyim değişiklik gerektiğini içeriğin ayrıntılarını vermelidir.

Alıcı değiştiren sonra hemen bu ödeme sistemi ile işbirliği ve fon departmanı, başvurabilirsiniz.

para aktarma sistemi Contact sayesinde herkes hızlı ona para göndererek yerli ya da sevgiliniz mali sorunları çözebilir. Bir uzman şirket gönderirken, her zaman hangi banka "Contact" çevirisini alabilirsiniz etmek belirtin ve alıcıya bilgi bildirebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.