OtomobilArabalar

Çinli Sedan Chery Fora

Chery Fora - sedan, çağdaş yabancı otomobillerin ortalama bir görünüme sahiptir. Biz boyu Çinli otomobiller diğer arabalardan kopyalanan Aslında alışık olduğumuz olmasına rağmen, belki de, bu araba bir istisnadır. araba farklı bir ad (A21, Chery Elara) pazara göre sahiptir. Çinli otomobil Çünkü o zaman onarım ve Chery Fora / Chery Elara gereksiz olmayacaktır arabanın bakımı için kitabı satın.
Chery Fora krom ile düzgün şekli vardır ızgara ve bütün güzel görünüyor.
Araç içi olmasa da en pahalı, hafif deri ile dekore edilmiştir. Yolcu bölmesi, iyi görünüm ekin İki ton renk düzeni "metalin altında." Arka koltuklar uygun bir yer yeterlidir olacak olan üç yetişkin için tasarlanmıştır. daha eğlenceli birlikte, geniş bir kol dayama yeri katlanır iki koltuk başlıkları, orada olmasına rağmen. Konsolun ön panel yerleştirilir : İki görüntüler iklim kontorol ve müzik. yoldan, sonuç olarak, daha az dikkat dağıtıcı onlardan bilgi alma ve zamanı azaltır büyük boyutta, ekranlarda Simgeler. araba altı diskler ve radyo, tüm müzik kontrol direksiyon, önemsiz, ama güzel yer almaktadır için CD-değiştirici ile donatılmıştır. Sürücü koltuğunu ayarlanması büyük bir adım, ve optimal pozisyonu zor ama mümkündür bulmak için, ek olarak direksiyon kolonu da ayarlanabilir. rahat bir oturuş, 190 cm için maksimum büyüme sürücüsü.
Chery Fora dış aynalar elekroregulirovku ve ısıtma ve alışkanlık çok küçük görünebilir, ancak hiçbir görünürlük olduğunu fark sürerken, hiçbir sıkıntısı yoktur. aynalar bilgisellik, bilmeniz gereken tek iyidir - onlar da nesneleri "delete" vardır. Beklenmedik makine güvenlik seviyesi olmuştur. Chery Fora dört donatılmıştır : hava yastıkları iki ön ve iki yan, hem de ABS sistemine.
şanzıman kolu açık, seçicilik açılması mükemmel, ama hamle zamanlarda geçmek istemiyorum, çok büyüktür. Gerçek motorlu mutlu ediyor. elastik ve iyi çekiş sahipken Onun hacmi 2,0 litredir.
Araç Chery Fora bile rafları delinme olmaktadır iyi bir görüş vardır. Geri vites kolaylaştırır park sensörleri.
Hareket halinde, 90-110 km / s, araba viraj ve düşük yorgunluk sırasında, rulo sarsılmış değildir. Süspansiyon Chery Fora sert, o asfalt tüm kusurlarını tekrarlar ve vücuda ve direksiyon onları geçer.
klima kontrol sistemi çalışıyor - Ayrı bir konuşma. Aslında, cam buğulu değildir ve ayakları çok zor, soğuk alamadım ki en iyi modu bulun. mutlu ve yalnızca 3000 devir / dk sessiz motor, sesi değil.
Amaç Chery Fora - makul bir hızda pistinde bu uzun yolculuk. yüksek güç rezervi, bilgilendirici frenler ve raket ile orta derecede temkinli, motorunu tekerlek. Genel izlenim kabin ve yoksul ısıtma gürültüyü yağma. Çok iyi - Ama öyle 2.0 litrelik motor, dört hava yastığı, ABS, deri koltuklar ve hatta bu fiyata hatırlanmalıdır.
Chery Fora - ferah, güçlü, iyi donanımlı araç. özgün tasarım kendi kusurları olmadan olmamasına rağmen, hala özellikle bir araba için ihtiyacı ve küçük bir bütçe ile, ilgiyi hak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.