BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl 2 Fight Gölge içinde Lynx yenmek için? Güçlü BOSS ile savaş

oyun mücadele türünde bir bilgisayar oyunu nedir? Sen, karakterinizi seçmek, onun tekniklerini öğrenmek ve çalışma kullanılarak, diğer karakterler ile savaş. Sen ve rakibin başarılı saldırılar yaparken azalır sağlık barı var. Ayrıca, birçok oyun yavaş yavaş doldurur ve daha güçlü bir kombinasyon gerçekleştirmesini sağlayan bir ek bar var. Çoğu zaman onlar daha doğru bir karakter kontrol etmesine izin ve daha uygun çok yönlü kombinasyonu yapar, çünkü gamepads ile oynayan oyunları mücadelede. Ancak, klavye baş oldukça mümkündür. akıllı telefonlar ve tabletler - Ama mobil cihazlar ile ne yapmalı? Onlar için herhangi bir dövüş oyunları var mıdır? Aslında, onlar bilgisayar benzetme dinamikleri içinde çok daha düşüktür, ancak. Örneğin, bazı güçlü saldırılar imkanı ile elleri ve ayakları sadece savaşmak için mücadele veren bir oyun Gölge mücadele 2, vardır. Ancak, bu örneğin nasıl nedenle, bu savaş ayrı düşünülmelidir Lynx Gölge Mücadele 2. kazanmak için, anlamak için yeterli değildir.

Oyun Gölge mücadele 2

Bu proje en uygun değildir, ama Let andan Gölge mücadele 2 mobil platformlarda mücadele oyunun türün en popüler biri olarak kabul edilir oyununda. Ne yazık ki, orada geliştiriciler sağlamak için elimizden geleni zorunda böylece hiçbir dokunmatik ekranı kombinasyonunu yürütmek için uygun onlara tuşları çok sayıda olan tabletler ve akıllı telefonlarda Mücadele dinamikleri söyledi. Bazen onun yokluğu ve Gölge Mücadele 2. Bu oyunda savaşlar Eğer taktik üzerinde düşünmek ve her rakibe anahtarını bulmak için zaman, oldukça yavaş ilerlediğini olması halinde Lynx yenmek konusunda soru işaretleri uyandırmaktadır. Ama, hepsi değil, çıkıyor gibi. Bu süreç aslında bazı zorluklar neden olduğu bu oyun hakkında en popüler sorulardan biri, Gölge Mücadele 2'de Lynx yenmek için nasıl sorudur.

Lynx ile Mücadele

Oyunda tırıs - bu bir hayvan, ve en gelişmiş olarak kabul edilir patronların birinin takma değil. Onun tuhaflık da diğer rakipler saldırılarını sallayarak çok daha hızlı olmasında yatar, yani oldukça hızlı direnmek olanağından mahrum edebilir. Üstelik çocuk böylece onun ulaşılabilecek kalmaya zorluyor, çok ileri ondan uzaklaşmaya eğer o size atabilir bıçak ve şurikeni, var. Ama nasıl Lynx Gölge Mücadele 2'de kazanmak için? Hatta mümkün mü? Aslında, bu projede, hiçbir şey imkansız - sadece patron hızına uyum ve onu yenmek için denemek için, eylemler gözlemlemek gerekir. En dövüş oyunları gibi, oyun Gölge Fighter 2 aynısını yapmaya rakibi izin vermeyerek, kısa sürede en güçlü kombinasyonu geçirmek gerekir gerçeğine dayanmaktadır.

öğeleri Kanama

Bu projenin bir ayırt edici özelliği benzerleri, senin inme gücünü, sağlığınızı artırmak yürütme kombinasyonlarının hızı ve edecek öğelerin çeşitli toplayabilir olmasıdır. Ve dikkat çekmek gereken ilk şey - Lynx sen çıplak elleriyle patron giderseniz mümkün olması pek mümkün değildir toplanması ve Gölge en iyi ve en yararlı öğeleri pompalama 2. Passage Fight olduğunu. Ancak, ne zaman ona zaman, zaten yararlı öğeleri, hem de kanamayı almak için birçok fırsat olacak. Doğal olarak, en güçlü ve pompalanan nesnelerdir bile çünkü tabletinizde Gölge Mücadele 2'de Lynx yenmek için nasıl soru, tamamen, çözmez, ancak patron nasıl yaklaşacağını bilemezsiniz, tam bir başarısızlık bulacaksınız .

saldırıları yürüten

Lynx ile savaşta bir diğer önemli nokta vuruşları bir dizi düzenleyecek. arkanıza yaslanın ve kontra fırsat kollamak, başarılı olmak mümkün değildir. Lynx - aynı şeyi - bu nefes verecektir karakter, bu yüzden onunla mücadele etmenin tek yolu değildir. Hemen patron bir dizi saldırı , tekmeler ters saldırısını gerçekleştiren olanağından yoksun bırakmaktır. Doğal olarak, en iyi sonuç yere oturttum ve ayağa kalkar eğer, size saldırmak mümkün olacak çünkü, onu dövmeye devam ve çok tehlikeli olacaktır olacaktır. o olacak az saldırıları, aynı zamanda sizin için daha iyi. Eğer hala düşük sağlık varsa diğer kavgalar çoğu Çünkü, sadece sayaç tutarak ve giysinin olan tüm kartları kullanarak, bir köşede oturabilir. Ama Lynx bunu izin vermez.

Bir vaşak kavga En Uzak mesafe

Eğer bir mola ve uzak uzak Bobcats dan taşımaya karar verirseniz - Bunun ölümcül bir hata yaptığımı düşünüyorum. En kısa sürede patron kendi grevin mesafeye senden uzağa yüz çevirirken, hemen bıçak ve şurikeni hangi atlatmak için son derece zordur atmak başlar. Ve tabii ki, imkansız engellemek için, o. Bu nedenle, bir vaşak ile mücadelede ana kural - aksi takdirde kaybedersiniz çünkü, onu sizden uzağa gitmesine izin düşman sapma değil bile.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.