OtomobilArabalar

Lastik Michelin enlem çapraz - eşsiz üretilen iş ve konfor

Yaz lastikleri düz yolda değil, aynı zamanda geçilmez yollarda sadece kendi araçlarının yeteneklerini test etmek tercih eden sahipleri geçitler için tasarlanmış enlem haç michelin ama direksiyonuna konfor feda etmek istemiyoruz. Bu model o yapım neredeyse herhangi bir modern SUV, çaprazlama veya kamyon üzerinde sağ lastikleri seçmek çok daha kolay, 20'den fazla boyutlarda mevcuttur.

Fransız üretici düz sert bir yüzeye ile yolun dışına taşımak için her türlü çabayı gösterdiğini bu lastikleri oluştururken onlardan kadar rahattı. Bu alanda mükemmel sonuçlar elde etmek için asimetrik ve yönlü bir desen ile benzersiz bir sırt deseni izin verdi. Çamur Catcher denilen tasarım michelin enlem haç Sırtı.

Tasarımının temel ayırt edici özelliği, taban yüzü blokları için çok sayıda oluşturulmuş kesici kenarlara arasında büyük bir sayıdır. Bu çizim daha fazla doğal kış modeller - o ölçüde yol yüzeylerinin çeşitli yapışmayı iyileşmiştir. Bir çok taban yüzü blokları, ıslak zeminde gibi kaygan yüzeyler altında fren performansı.

Daha önce bahsedildiği gibi, Michelin lastikleri mükemmel manevra kabiliyeti için sadece karakterize, ancak çok sert bir yüzey yollarda yüksek konfor seviyesi vardır. şekiller ve taban yüzü blokları boyutları ağır iş makinaları için kauçuğun üretimi için kullanılan ve titizlikle seçilir Yüzey Korumalı olarak adlandırılan elastik bir kauçuk karışımı, bu özellikler, lastikler Michelin enlem çapraz sağladı.

Yolda sürüş sırasında drenaj kanallarının masif boyutu lastik diş taşları, toprak, çakıl ve diğer öğeleri kurtulmak kolaydır izin dolması - Bu anlamlı açıklığını artar. Buna ek olarak, bağlı eşsiz bir kauçuk bileşimi Michelin enlem çapraz desene aşınma, batma, kesme ve agresif faktör için çok yüksek bir dirence sahiptir.

lastikler Michelin enlem yaratıcıları için çapraz geri bildirim ve istekler araç sahipleri, çünkü önemli bir rol oynamıştır bunlar yüzde yüz başarıyı kullanan ürün üreticisine yardımcı oldu. ilginç teknik çözümlerden biri haline gelmiştir, örneğin dış lastiğin taban yüzü tasarımı yivlerin iki farklı türde kullanımı - S-şeklinde ve düz.

S şekilli yive ıslak ve kaygan bir kaplaması olan ilave bir kavrama sağlar. Bu yol yüzeyindeki su filmi nüfuz eder ve güvenli bir şekilde herhangi bir düzensizlik sarılmak çok keskin kenarlar oluştururlar. Bundan başka, S-şeklinde sabitleme duvarları kuru yollarda ve böylece taban yüzü bloğu sertliğini ve dolayısıyla büyük ölçüde geliştirilmiş kontrol edilebilirliğini arttırarak lamellerin güvenilirliğini artırır.

Doğrudan lameller artan uzunluğuna sahiptir ve taban yüzü blokları yüzeyi üzerinde düzenlenmiştir. Yağmur koşullarda sürerken Onlar iyi çekiş sağlar. Düz kaburgalar geleneksel otomotiv cam silecekleri, silecekler ıslak yüzeyi üzerinde aynı etki prensibi, sahiptir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.