HobiToplama

Koleksiyon "DEAGOSTINI": halk kostümleri bebek

içinde bebekler tarafından halk kostümleri sadece oyun oynamak için değil, bunlar koleksiyon için oluşturun. Her bebek kendine özgü kıyafetleri bireydir. Bunları birbirine bağlayan tek şey - porselen, oluşturuldukları dan.

Ünlü DeAgostini Biyografisi

DEAGOSTINI 1901 yılından bu yana faaliyetlerini başlatır. 58 yıl sonra, İtalya'da popülerlik kazanmaktadır ilk ansiklopedi yayınladı. O da literatür çok şey öğreniyorum, tarihsel dergilerin bir dizi üzerinde çalıştı. Yazar 250'den fazla kitap yayınlayan ve 40 ülkede bunları dağıtır. işinden önce sadece 2004 yılında Rusya'yı ulaşacak. En ünlü eseri DEAGOSTINI - halk kostümleri bebek.

Biraz tarih

Tüm uzak 1901'de başlar. İtalya'da, şirket rehberlik DeAgostini altında sunduğu yeni ve harika bebek üretimi başlar. Her porselen yapılmış ve farklı ulusların ulusal kostümleri giyinmişti. "DeAgostini" - Onlar yaratıcının onuruna adlandırılmıştır.

İlk günlerde Dünya Bebekler "DeAgostini" özellikle popüler değil. 2004 yılına kadar onlar hakkında, küçük dünya pazarında biliniyordu. Ancak, onlar için Rus pazarı talebindeki porselen güzellikleri ortaya çıkmasının ardından artan edildi. DEAGOSTINI olağandışı bebek yaratmak için, onların fiyat geleneksel plastik Barbie göre çok yüksekti. Örneğin, 2005 yılında, Barbie 40 ruble için satın aldı ve porselen modacı olabilir -. 250-300 ruble için. Aynı zamanda bile bu kadar yüksek fiyata lüks bebek satın almak alabilenleri vardı.

DEAGOSTINI: bebek hakkında ilk dergisini üzerinde çalışma

porselen güzellikleri doğum dergi koleksiyonu yayıncılık üzerinde çalışmaya başlar kısa bir süre sonra "kostümleri DEAGOSTINI dünyada Bebekler." Her oda bazı insanların bir tarih, gümrük, gelenekleri, tatil tarif edilmiştir içerir. Özellikle dikkat fotoğraflar ve resimlere ödenmiştir.

dergi modacı süslenmiş porselen kapağına, ayrıca tartışılan halkının ulusal kostümler giymiş. DEAGOSTINI dergisinin ilk sayfalarında "kapağı ile" kıyafeti tarif ve dişi hem de erkek sadece ulusal kostüm belirtmek unutmayın. Tüm bilgiler açıkça tüm yazar yazdıklarından tasvir resim ile birleştirilmiştir.

yayınlanan oranların kısa bir listesi:

 1. Hindistan.
 2. Şili.
 3. Yunanistan.
 4. Hollanda.
 5. Fas.
 6. Macaristan.
 7. Yeni Zelanda.
 8. Finlandiya.
 9. Tayland.
 10. İsviçre.

Tüm bu liste değildir. Toplam DEAGOSTINI denilen 33 dergi yarattı "Dünya kostümleri Bebekler."

DEAGOSTINI: İkinci dergisini

bebek Halkın ilgisi de sürekli artan, bu nedenle yeni bir koleksiyon DEAGOSTINI dergileri yayınlamaya başladı "halk kostümleri Bebekler." Burada, yazar da kapağında bir bebek resmini bulunduğu ulusal kostüm. İkinci sayfa bu elbise hakkında bir hikaye ile başlar. Yine, yazar kadın ve erkek milli elbise ile okuyucularına bilgi verir unuttum. Daha fazla bilgi tatil, oyunlar, gümrük ve insanların gelenekleri hakkında sağlanır. DEAGOSTINI her sayfa için en renkli illüstrasyonlar seçilmiş.

Ancak, dergi, bir "sürpriz" üretmeye başladı. Her sayısında ünlü bebeklerden bir minyatür versiyonu yatırım - DEAGOSTINI cesur bir karar verdi. bebek Her kopya el yapımı idi.

yayınlanan DEAGOSTINI dergi kısa bir listesi "halk kostümleri Bebekler." Kış, yaz, tatil ve düğün kıyafetleri:

 1. Moskova eyaleti.
 2. Kostroma ili.
 3. Karaçay-Çerkes.
 4. Kiev ili.
 5. Arkhangelsk il.
 6. Pskov eyaleti.
 7. Kalmykia.
 8. Minsk ili.
 9. Smolensk ili.
 10. Voronej eyaleti.

Tüm 50 dergi yayımlamak için planlanan, ancak bunlar hızla yayılmış ve DEAGOSTINI 84 oda yayınladı edilmişti.

DEAGOSTINI: bebek hakkında üçüncü dergisini üzerinde çalışma

çağ bayan dergileri: hayret verici başarısı yeni bir koleksiyon üzerinde DEAGOSTINI "Bebekler çalışmaya devam sonra.

Yazar edebi Heroines görüntüye dayanarak, porselen bayanlar oluşturur. Her diğerleri gibi ve belli bir dönemin güzel bayan temsil edilmez. Tüm bebekler elle yapılır.

"Dames çağ" yayınlandı ve bunların ifade edildiği temelinde, edebi kahramanlarından anlatır dergi ile birlikte. Her oda bu güzellik hakkında bilgilendirici bilgiler içermektedir.

DEAGOSTINI dergisi söyler bebek, kapağını süslüyor devam ediyor. İlk sayfalarda yazar belli çağın tarihsel olayları paylaşır. elbise, takım elbise ve aksesuarlar hakkında Müteakip konuşma. Çeşitli sayfalar koleksiyoncular arasında talep antik bebek, ayrılmış bulunmaktadır. Bütün bu renkli çizimler eşlik eder. En yeni günlük yaprak kahraman prototipini oluşturdu yazarın biyografisi tanıtalım.

40 oda serbest bırakmak için planlanan ancak DEAGOSTINI 105 odaya kadar çalışmaya devam etti. Bunlardan en ünlü:

 1. Bulgakov'la Margarita.
 2. Anna Karenina.
 3. Natasha Rostova.
 4. Tatiana Larina.
 5. Elizabeth Bennet.
 6. Charlotte Stant.
 7. Scarlett.
 8. Rebecca Sharp.
 9. Larisa Ogudalova.
 10. Carmen.

bu dergiler sayesinde insanlar ve faaliyetlerini tanımak ve aynı zamanda yeni ve yararlı birçok bilgi öğrenebilirler. Sigara ayda iki defa yayınladı. Bebekler, "tamamlayıcı" yürüyen, elle yürütülen ve yaklaşık 30 cm idi.

Dünya DeAgostini kuklalar

Son on yılda, 200'den fazla çeşit yarattı bebeklerden. Ve bunların her biri eşsizdir. Tüm güzellikler tamamen elde yapılmıştır. birinin Temeli - porselen. Sonraki DEAGOSTINI doğru kıyafeti yapma ve bebek süslemeleri edildi. Giyim sadece ulusal oldu.

İstenilen görüntüyü gerçekleştirmek için, yazar sergi ve müzeleri, seyahat edebiyatının bir çok çalışılan resim çalışmaları yaptı. Daha sonra bütün işlerinde öğrenilen yansıtmaktadır.

Her yaş için tasarlanmış her dergi DEAGOSTINI. En genç biz ebeveynleri ve oyun bebek ile inceledi. Yaşlı - İçinde ve o farklı kişilerle tanıştım belli bir dönemin, içinde "bir yolculuğa" anda toplanan tüm bilgileri haberdardır. Yetişkin elde dergisi değil salt okunur çocuklar değil, aynı zamanda dünya "DEAGOSTINI" münhasır koleksiyon bebeklerle.

bebek Toplama

Porselen bayanlar 90'lı yıllarda ortaya çıkmaya başladı. Yukarıda belirtildiği gibi ilk kez çok pahalı içinde, bunların fiyatını. Ancak, koleksiyoncular hemen yeni ve çok ilginç bir kişi dikkat çekti. dönem kostümleri "DeAgostini" içinde bebekler özel değer taşır. Her güzellik ve onun kıyafetleri tarihinin bir parçasıdır. Magazin - Eğer dünya tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için olanak sağlayan bir ekidir.

Toplam DEAGOSTINI yayınlandı:

 1. 33 oda "Dünyanın kostümleri Bebekler."
 2. 84 oda "halk kostümleri Bebekler."
 3. 105 oda "Bebekler: Bayanlar dönemi".
 4. 200'den fazla tahsil bebek.

Bebekler bugün

Bugüne kadar, çok zor ilk koleksiyonunu DEAGOSTINI bulmak için "halk kostümleri Bebekler." Sanatseverler bile bir moda tutkunları ile parçası kabul etmeyeceğini söyledi. Aynı zamanda ünlü derginin en az bir oda bulmak zordur. Hatta internet sayfalarında açık boşluk tüm konular değildir. Ve bulunabilir olanlar - ki depoda olmadığı için satın almak zor olacaktır.

Böylece, bugün, bebek koleksiyonu çok değerli kabul edilir. Ve fiyatı yüksek olacaktır. Bir bebekle birlikte, tarihin bir parça satın almak için, zaman, emek ve para harcamak zorunda kalacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.