SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Erkeklerde kasık ani kızarıklık - Bu ne anlama geliyor?

erkekler için kasıktan Kızarıklık kadınlara göre daha az değildir. Ama geçmiş sıklıkla bunu gereken önemi verin. Bu tutum genellikle erkekler yakında eklenen diğer belirtiler kırmızılığın zorunda gerçeğine götürür, rahatsızlık bir sürü verir.

Hastalığın nedenleri

erkekler için kasıktan Kızarıklık farklı hastalıklar, sadece bir uzmana teslim edebilir nihai tanı bir dizi işareti olabilir.

dermatolog, mycologist, endokrinolog veya diğer doktor: Derinin Mikrobiyolojik test uzmanları başvurmalıdır ne belirler. kızarıklık nedenleri olabilir:

• Herpes;
• mantar enfeksiyonları;
• Genital enfeksiyonlar;
• zoster;
• alerji;
• böcek istilası;
• iç organların Bazı hastalıklar;
• Hormonal bozukluklar;
mekanik hasar •.

ciddiye alınması

Ne olursa olsun tedavi gecikme olmamalıdır hiçbir şekilde kızarıklık ortaya, nedeni.

Bunlardan en yaygın, erkeklerde kasıkta kızarıklık neden, halk çağırdı saçkıran kasık gibi bir hastalıktır "jokey kaşıntı." Onun patojen mantar Epidermofîton flokkosum'dur sahiptir. kasık bölgesinde kızarıklık ek olarak, hastalık kaşıntı, yanma ve döküntüleri eşlik eder. Tedavi lokal antifungal ajanlar tarafından gerçekleştirilir.

Bazen kızarıklık kabuklu ve şişmiş kenarları olan ayrı oval noktalar olarak ifade edilebilir. Aynı zamanda şiddetli kaşıntı eşlik eder. yerel bir nokta hastalığı gelişmede kasık kızarıklık yaygın birine birleştirilebilir. Ayrıca mantar hastalıkları - Bu belirtiler jock kaşıntı eşlik eder. oluşun nedeni özellikle genellikle kişisel hijyen kurallarına uyulmaması olduğunu hasta kişinin kişisel eşyaları kullanımı.

Mantar enfeksiyonları, mantar, herpes hastalık geniş olarak yayılmış ve daha sonra gerçeği neden olabilir erkeklerde kasık lenf düğümleri iltihaplı. Modern ilaç sanayi, örneğin mantar hastalıkların tedavisi için çok sayıda maddeler vardır. Hazırlıklar oldukça hızlı ağrı, kaşıntı ve tahriş rahatlatmak.

Erkeklerde kasıktan Kızarıklık genellikle güçlü veya sentetik iç çamaşırı sarılma vücudu giyen kaynaklanır. Bu hastalık ortadan kaldırmak için kolaydır. Iltihaplı yeterli alan bebek pudrası ve geçim üzerine keten değişikliği kaldırabilecek.

Tanı tıbbi muayene "hormon bozukluğu" veya "diabetes mellitus" bir sonucu olarak teslim edildi durumlarda değil umutsuzluk ve ihmal tedavisini yapın. Endokrinolog gerekli hazırlıkları seçmek beslenme ve moda konusunda tavsiyeler verecektir.

Kişisel hijyen rolü

önlenmesi ve kızarıklık, tahriş, kaşıntı çeşitli tedavisinde kişisel hijyen temel kuralları, önemli bir rol oynamaktadır. Her kişi için önkoşul günlük iç çamaşırı değiştirmek ve bir duş alarak olduğunu.

kasık kızarıklık bir adamın durumunda da yapılan ve günlük çarşaf değişimi yapılmalıdır.

Bu süre içinde, sabun, lif olarak, havlu kesinlikle bireysel olması gerektiği anlamına gelir. Sıradan sabun daha özel Genital hijyen ile değiştirilir ve çamaşır yıkamak için araçlarının seçimi hipoalerjenik ürünleri tercih vermek daha iyi bulunmuştur.

Tedavi sırasında banyosu, saunalar, yüzme havuzları ve spor salonları katılmak için tavsiye edilmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.