Sanat ve EğlenceMüzik

Petrenko Aleksandr - biyografi ve eserleri

Bu gruptan geldi ve zafer için uzun bir yol üstesinden nasıl nerede pop "iyi gençlik" VIA altmışlı tanıdık ismin müziği, ancak birkaç hayranları biliyoruz. Petrenko Alexander Bu topluluk ön planda oldu. O günümüzün en saygın müzisyenlerinden biridir. Birçok tomurcuklanma besteci ve sanatçılar mevcut sahne metre ana sınıfı almanın hayal ediyorum.

Petrenko Aleksandr: biyografi

Alexander Deniz Kuvvetleri subay ailesinde (1946 yılında) savaştan bir yıl sonra doğdu. Aile daha sonra Moskova'da yaşamış, ancak beş yıl sonra ailesi ile gelecekteki müzisyen Leningrad taşındı. Dokuz yıl içinde, Alexander müzik okumaya başladı. Trompet çalmak ve müzik notasyonu ilk bilgiyi almak için öğrenme, bir müzik okulunda dersler katılır. En çekici tarz Petrenko Alexander caz seçti. Kolejde o ustalar trombon ve paralel olarak Leningrad müzisyenlerden özel dersler alır.
Müzik yüzden 19 yıl içinde, genç adam Filarmoni çalışmaya başladı kardeşi Igor, Donetsk taşındı ona hayran. O iletken ve o cihazla çok yardımcı oldu koro eğitimi, oldu. Hayatı boyunca, ekipleri çeşitli yol açtı ve hatta öğretmenin rol oynamıştır. Ancak, Alexander çok yakında, o bir topluluk yaratma fikri tarafından ziyaret edildi, uzun Donetsk yaşamış ve o arkadaşlarıma, Leningrad gitti.

İlk VIA SSCB

Ancak, en popüler Petrenko Aleksandr o kurşun gitar çalıp vokal yaparak hareket ilk vokal-saz topluluğu, katılımcıları biri olarak aldı. yaratıcı müzisyen üzerinde kuvvetle caz etkilenmiştir. Onlar dinledi ve bu tarz oynamayı Batı grubu kaydedildi. topluluk ilk kompozisyonu bir İngiliz grup Beatles tarzı geliştirdi.
Alexander hızla Donetsk döndü Leningrad, içinde ensemble toplandı. Erkekler Radyo Mühendisliği Enstitüsü öğrencileri çekmiştir. Onlar kaydetmek gibi ses mühendisleri hareket etme ekipmanı toplandı. Para erkek kafede müzik yapmaya başladı Bir hobi kazanmak için, onların repertuarı Batılı motifleri oluşuyordu. Daha sonra, bir konser programı geliştirdi ve Donetsk Filarmoni bunu yaptı. O andan itibaren bir ekip üyesi olarak VIA dönemi ve İskender'in profesyonel çalışmaya başladı.

Ne şu anda bir müzisyen yapar

Petrenko Aleksandr hayatında böyle Edward Gil ve Edita Peha gibi birçok ünlü sanatçı ile çalıştı. Bir aşamada o da VIA bir üyesiydi Yuriem Antonovym, tomurcuklanma ile yapılan çalışma. Alexander en yetenekli besteci ve aranjörlerden biridir. Sahnede 50 yıl - Kısa bir süre önce profesyonel müzisyen yıldönümü söyledi.

Halen gençlik eğitimi katılır. Bunun için, o her çocuğu eğitilebilir bir stüdyo kurdu. hiçbir profesyonel rekabet ve seçim yoktur. Eğitim Alexander Ekim-Mayıs etmektir. Çocuklar genellikle sıfırdan her şeyi öğrenmek, oyunun temel becerileri yok, bu yüzden stüdyo programı müzikal gösterimde zorunlu bir konudur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.