Sanat ve EğlenceFilmler

Cameron Richardson: Amerikalı oyuncu ve model

Amerikalı oyuncu ve model Cameron Richardson Baton Rouge kentindeki ilk 11 Eylül 1979'da doğdu Louisiana. O, New Jersey'de çocukluk, liseden orada mezun geçirdi. 1997 yılında moda modellerin mesleğini öğrenmeye karar, New York'a taşındı. Güzel görünüm Cameron Richardson (fotoğraf sayfasında sunulmaktadır), kız gençlik giyim gösterimler için bir model olmak için izin verdi. Sonra birkaç markaların yüzü oldu. iyi bir ödül için Cameron Richardson Coca-Cola Company'nin himayesinde üretildi şişelenmiş su "Dasani", reklamını aldı. 2004 yılında, kafe ve restoranlar, fast food, reklam ağında dahil oldu "Carl ve Hardy."

başlangıç

Cameron Richardson kariyeri yakında hızla gelişti "Matmazel" ve moda dergilerinin yaptığı Devlette "Mülakat" onu aldı ve daha sonra küçük ve "Cosmopolitan" güzel ve karizmatik modeli ile işbirliği yapmak istediğini dile getirdi. o reklam için çekildi ve, podyum onu boyutlandırma ajanları stüdyolar giderken. Zaten tarihlerinde gerçekleşen ve çalışma modeli başka projelere katılmak için zaman bırakmaz çünkü filmde bir kariyer olasılığı üzerine Cameron, düşünmüyordu. Ancak, zaman içinde bir sinema oyuncusu olmak için bir fikir daha sık onu ziyaret etmeye başladı.

Film ilk

Cameron Richardson yıldıza ilk teklif 2003 yılında kazandı. O filmi "Beta Evi" küçük bir rol oynamıştır. Adrian adında Karakteri, normaldi kız, performansta çok oyunculuğu gerektirmeyen, bu nedenle ilk bir başarıydı. başarıdan cesaret Cameron filmde belli doruklarına ulaşmaya karar verdik.

2006 yılında, tomurcuklanma aktris filmi "House MD" daha önemli bir rol oynamıştır. Şu anda, karakter Alex adında bir süpermodel oldu. görüntü Cameron, o mükemmel gitti bir rolün özelliklerini aşina olduğu için. Ancak, bu karakterlerin pek görünürde değildir. Sonraki filmi "Drift" in Michelle rolü oldu. Sonra "Entourage" TV dizisinde bir garson bir görüntü oluşturmak ve sonra komedi filmi Kler Uilson rolü oynamak zorunda "Alvin ve Sincaplar". Cameron karakteri için Spesifik sorumlu Serinin kahramanı haline geldi "Harper Adası", Hloya Karter, öngörülemeyen nedime.

vade

Cameron Richardson, birbiri ardına çekildi filmler, giderek daha popüler aktris haline gelmektedir. Yavaş yavaş, o oyunculuk ele aldı ve özel beceriler gerektiren roller almaya başladı.

değerlendirme

"100 en seksi dünyada kadınlar" dergisinde "Personel" nin "kimdir" sütununda göre listesinde, Richardson 75 inci gerçekleşti. Bu 2004 yılında oldu. 2005 yılında, o magazin dergisi "Maxim" nde "2005 yılının Yüz Sıcak" serisinde 52 oldu. Dört yıl sonra, aktris 52 inci yerin aynı sıralamada taşındı.

Kişisel yaşam

aktris henüz evli değil. Bir süre için yakından kaya grubu "incubus" Mike Ayntsigerom ait müzisyenlerinden biri ile ilişki. 2010 yılının baharında, Cameron, hamile olmak, o fotoğraflandı Pazar Tek Molly, açılışında çıktı.

Ayntsiger, gazetecilerin sorularını yanıtlayan bir "evet" veya "hayır." Demedi Tüm Los Angeles conjectures kayboldu. Ve aktris sadece aldı ve sadece en yeni 2011 altında bir oğlan doğurdu. Bu Cameron Richardson kişisel hayatı.

Cameron Richardson Filmografi

adlı kısa filmi kariyeri boyunca, aktris 11 filmde rol aldı. Aşağıda onun katılımıyla filmlerin bir listesi:

  • "Beta Evi" - David Hillenbrendom yönettiği 2003 yılında filme bir film. aktris Adriana rol oynamıştır;
  • Mel Demski yönettiği 2005 salım "Nokta Hoş",. Richardson Paula Hardgrov rolünü oynadığı;
  • "Supekross" - Steve Boyum yönlendiren 2005 yılında oluşturulan bir film. PAYPER Koul rolü;
  • "Dr Evi" - resim 2006 yılında alınmıştır. Cameron Richardson Alex rol oynamıştır. dizi yazar David Shore.
  • "Drift" - Film 2006 yılında vuruldu. Gerilim Hans Horn yönettiği. Cameron Michelle, Dan başka kız arkadaşı oynar.
  • "Entourage" - resim 2006 yılında Dzhulianom Farino tarafından yönetilmektedir. Oyuncu Lindsay oynar;
  • "Alvin ve Sincaplar" Kler Uilson rolü. Tim Hill Yönetmenlik;
  • 2010 yılında "Pretty Woman", Cameron Alexis Bell oynar. Leah Sturgis yönettiği;
  • "Harper Adası" - Film 2009 yılında çekildi, Richardson Hloi Karter olarak rol aldı;
  • "Trouble Kadınlar" - resim yönetmeni Sebastian Guttierresom tarafından 2009 yılında kuruldu. Cora rolü.

Şu anda, Cameron Richardson en uygun karakter seçmeye çalışırken, çeşitli senaryolar ile bir araya geldi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.