SeyahatOteller

Popüler Murmansk restoranları

Rus ve sahil sakinlerinin torunları, bu topraklarda uzun süre yaşadılar - Murmansk kentinde yerli nüfusu. Doğal olarak, aynı zamanda ulusal mutfağının damgasını bıraktı.

XVIII yüzyılda, yerel nüfus balık ana yemek ve bir çok sıradan ekmek oldu. kötü hava koşulları göz önüne alındığında, buğday nedenle çoğu ekmek çavdar oldu yetiştirilen değildir. şalgam, bezelye, sarımsak, havuç, şalgam ve soğan: bu koşullarda yetişen ortaya çıktı Fed ve sebze.

Bugün çoğu kurumlarda aşçılar Rusya'da geri kalanında aynı hazırlanan anlamına gelir modern bir şehirdir. Bu yazıda popüler Murmansk restoranları düşünün. Bugüne olarak burada boldur.

Pirogov "Stolle"

Murmansk restoranları Pirogov "Stolle" ile başlamalıdır düşünün. Bu Caddesi onları ayrı bir binada sakin bir şehir merkezinde yer almaktadır. Lenin. Illerin yönetimi ve müze yakınında yer alır.

Şirket "Stolle" Rusya tümünde en iyi turta için bir üne sahiptir 2002 yılında ortaya çıktı. Pişirme tat ve yirminci yüzyılın atmosferini yeniden Orada çalıştık.

masif kapı, meşe döşeme, dökme pirinç avizeler, deri kanepeler: İncelemeler bakılırsa, iç çeşitli Rus şehirlerde son yüzyıl içinde iç mekanları ile de yankılanır. taze pişmiş kek ve melodik müzik aroması kafe ev sıcaklığını ve ruhunu doldurdu.

"Orman" Restoran

Biz Murmansk görüntüleyebilmek için devam ediyor. "Orman" sakinleri ve misafirler keyifli bir atmosferde dinlenmek ve tandır ve açık ateşte hazırlanan şaşırtıcı yemekler denemek için davet ediyor. Burada, şehir dışında çıkarılan artezyen suyu kullanarak pişirme sırasında.

Burada konuklar istek üzerine Çek Cumhuriyeti'nde yapılan el emeği, bir tencerede yemek servis edilir gözlük içecekler çok sayıda değerlendirme kanıtladığı gibi bu kadar güzel ve güvenli Spiegelau,.

"Buzdağı" Restoran

Canlı müzik ve dans pisti Murmansk restoranlar için baktığımızda, "Iceberg" bir dizi sağlamaktır. Değerlendirme kanıtladığı gibi bu yıldönümleri, düğünler, kurumsal ve mezuniyet partileri, romantik buluşmalar, çocuk partiler ve diğer kutlamalar için mükemmel bir yerdir.

Bu mükemmel Avrupa mutfağı ve sıcak bir atmosfere sahip klasik bir restoran var. İç Eğer herhangi bir tablo, gizlilik ve konfor için hissetmek şekilde ortaya koydu. Tesis, 2. katta bulunan ikisi dört oda, içerir, diğer ikisi ise - üçüncü.

İyi içecekler, para için orijinal menü, canlı müzik, rahat bir atmosfer, mükemmel hizmet, samimi bir karşılama ve değer - bu normaldir kalanı için gerekli olan tam olarak ne olduğunu.

"Alan" Restoran

Canlı müzik eşliğinde Murmansk restoranlar için baktığımızda, "Alan" dikkat edin. Bu noktada, büyük bir zaman var ve Kafkasya, Doğu Avrupa ve Gürcü mutfağı, nargile lezzet ve sarhoş edici müziğin harika bir izlenim elde edebilirsiniz.

hychiny, dolma, manta, grub: klasik yemeklerin menüsü. İncelemeler bakılırsa, geniş bir şarap listesi, alkollü ve alkolsüz içecekler her türlü var.

restoran Dekante

Tabii ki, Murmansk restoranları değil Fransız mutfağı olmadan. Ziyaretçilerine Dekante misafirperverlikle her gün karşılamaktadır. Avrupa, Fransız, zerafeti , Pan-Asya mutfağı, sayısız değerlendirmeleri kanıtladığı gibi çocuk menüsü ve yalın, yerel lezzetler başında geliyor.

Tüm yemekler kontrast ve keskinlik ruhuyla ustaca - yani en gerçek Avrupalı gurmeleri tercih ederim. Her zaman kaliteli şaraplar mükemmel bir seçim yanı sıra arka plan güzel bir müzik çok farklı çeşitlerde.

İç kısmında, servis ve mutfak lüks bir kahramanlık restoran filigran çekicilik çıkaracaklardır.

Cafe "Retro City"

Biz canlı müzik eşliğinde Murmansk görüntüleyebilmek için devam ediyor. Cafe "Retro City" nin Yorumlar çeşitli spor etkinlikleri, ziyafetler ve kurumsal partiler, temalı partiler, doğum günleri, çocuk partileri, düğünler, yıldönümleri izlerken arkadaşlarınızla unutulmaz bir akşam geçirebilirsiniz söylüyorlar.

Cafe 60 kişi kapasitelidir. Bu durumda, büyük bir panoramik pencere şehrin muhteşem manzaraya sahip. Alkol kartının aralığı oldukça güzel tasters memnun edecek ile Burada, ızgarada klasik Avrupa yemekleri ve et hizmet vermektedir.

Canlı müzik hafta sonları akşamları burada yiyebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.