SeyahatOteller

Floransa Oteller - bilenler için en iyi koşullar

Floransa - Bir şehir müzesi, onlara buraya her yıl turist geliyor gözlerin binlerce hayran amacıyla tarihsel görüntüsünü korumayı başardı.

Orta çağlarda şehir Floransalı Cumhuriyeti'nin merkezi olan ve nüfuzlu Medici kontrolü altında idi. dönemin anıtların hala birçok vardır. Onlar ünlü Uffizi Galerisi saklanır - Medici eserler görülebilir bugün Floransa'da Michelangelo, Botticelli, Ghiberti, Donatello, Gozzoli dahil birçok kültürel figürleri himaye ünlü hayırsever oldu.

Floransa'da tatil başarıyla Palazzo Signoria durumda, Accademia Galerisi, Santa Maria del Fiore Katedrali, Ponte Vecchio, Piazza Santa Maria Novella, Boboli Bahçeleri dahil turistik bir tur ile kombine edilebilir.

Floransa Eğer şehrin herhangi otelde yerleşme keyfini çıkarabilir. bunların her mekanlara kolaylıkla ilgilendiğiniz yere gidebilirsiniz. Ancak, oteller birbirinden çok farklıdır. Beş yıldızlı oteller, saraylar, üzerlerinde sadece birkaç taşlarıdır düşük maliyetli seçenek vardır lüks yoktur. Yani daire ve isteğe bağlı araçlar büyük bir seçim var.

Florence otelleri ayırt edici ayrılır kale tipleri, kategori lüks otellerde 5 * Oteller 5 * otel kategorisi Sup 4 * otel 4 * ve 3 * oteller.

yaşam maliyetine bağlı onların fiyatlandırma politikası üzerinde kuleleri böyle bir sınıflandırma Floransalı otel vardır. Karakteristik olarak, Floransa Rehberler ucuz oteller "yukarı 200 avroluk" ve en pahalı olarak anılacaktır - "1000'den Euro"

Floransa en heyecan verici, unutulmaz ve seçkin kaliteli otel hizmetleri reytinge oluşturmak için izin Yorumlar. şöyle Floransa'da iyi oteller tanınmaktadır.

Yıldızlı Floransa

Savoy 5 * Lux

Piazza della Repubblica denilen ünlü tarihi meydanda bulunan. Duomo yanı sıra moda evleri, müzeler ve galeriler bir dizi - Yakın şehrin sembolüdür. rafine iç, yüksek düzeyde hizmet, mükemmel İtalyan mutfağı herhangi bir seyahat tatmin edecektir.

Villa Olmi 5 * Lux

Bu otel şaşırtıcı güzel eski parkı olan ve bir banliyö sarayına benzemektedir. Bu rezidans bile önemini ve otel yüksek olduğuna vurgu "Florence Kapısı", denir.

Residenza Del Moro 5 * Lux

Rönesans, Barok ve romantizm: otel bugün bulunduğu Saray Niccolini-Bourbon, farklı dönemlerin süslemeleri iç içe olan İtalyan mimarisinin eşsiz bir örnektir.

Lüks oteller Floransa

Continentale 4 * Sup

Geleneksel tarzda ve yerel lezzeti tüm iç detayları ve mükemmel hizmet vurgulayan inşa edilen bu otel çok prestijli ve değerli.

De La Ville 4 * Sup

Bu ünlü otel, şehrin en lüks ve popüler biridir. Otel, en prestijli caddesi üzerinde yer almaktadır - Via Tornabuoni. Ünlü turist mükemmel hizmet ve yaşam düzeyi ile memnun burada durur.

Büyükelçilik 4 *

Bu prestijli otel şehrin kültürel merkezinin yanı sıra tren / tren istasyonu, Santa Maria Novella ve Sergi yakınında yer alır. İnanılmaz zarif bir ortam, Avrupa servis, konforlu yaşam koşullarının yüksek düzeyde.

Athenaeum 4 *

tarihi merkezinde, ünlü yerleri, müzeleri, kongre merkezi ve fuar merkezine birkaç dakika içinde bulunan.

Dakika oteller Floransa

 

şöyle Üst otel yorumları Floransa 3 yıldızlı otellerdir.

Hotel Le Due Fontane 3 *

Otel, neo-klasisizminin döneminde inşa edilmiş, iç dekorasyon kesinlikle modern. Rahat ve çok rahat.

Corona d'Italia 3 *

Bu otel yakın zamanda yenilenmiştir. Piazza Santa Maria Novella ve Santa Maria dei Fiori Katedrali, şehir merkezinde yer almaktadır.

Hotel Machiavelli 3 *

Bu tren istasyonuna yakın şehrin iş ve tarihi bölgesinde yer almaktadır. İşte iyi servis, mükemmel geziler imkanları işlemlerdir.

Otel Ambasciatori 3 *

Bu çok yakın Floransa'nın merkezinde yakınında bulunan bir çok modern otelidir Uffizi Galerisi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.