SağlıkTıp

Kafa "Murashka" için Masaj: fayda, yorumlar

Bugün "Murashka" Masaj kafa için oldukça yaygındır. faydaları popüler hale gelmiştir neden açıktır, kimse onun tuhaf zihin şaşırır. O evde. Arkadaşlarıyla olduğunu. Bu kadın çantaları için ve iş portföyünde görülebilir.

baş ağrısı, rahatlama, genel refahı iyileştirilmesi azaltılması - "Murashka antistres" Masaj Eylem oryantal masaj teknikleri asıl hedefi Shiatsu, temel yönleri ile iç içedir. "Murashka" kafa masaj eylem çalıştık İnsanlar övücü değerlendirmeleri bıraktı.

Aslen Doğu'dan

o popüler bir yöntem haline geldiğinde Böyle bir cihaz, ilk uzak doğudan üfürükçüleri yapıldığı baş masajı Shiatsu. Birçok kişi olup olmadığını baş masajı "Murashka ihtiyaçlarını soru hakkında düşünüyorum. Yararları (yorumlar onaylamak) kesinlikle vardır.

stres, yorgunluk, baş ağrısı ve problemi kötü sağlık her zaman ne kadar sakin ve bunun nedeni bizim hızlı kentsel yüzyılın birkaç asır önce zaman görünebilir basit, varolmuştur.

Doğu'da tıpta eski çağlardan beri, bu teknik acıyı hafifletmek için kullanıldı. Bu pozitif enerji görünmez kanal-meridyenler tarafından onun dolaşıma giren Qi hareketinin öğretim felsefesi dayanır, ana kafasına belirli bir konfigürasyonda düzenlenir.

Bu poz tekniği "Murashka Karşıtı stres" masaj kafa sağlar masaj dokunuşlar ilkesinin, temelidir olduğunu. Bu masaj Japonca dilindeki versiyonu sadece tercüme "parmak basıncı" dır.

malzemeler hakkında mevcut bilgilere dayanarak antik şifacılar ve onların doktrinleri ulaştığı bazıları gelişme "Murashka Anti-stres", masaj yapılmış.

shiatsu meridyenleri

Her kişinin kafasına Shıatsu görünümünde enerji dolaştığı görünmeyen meridyen vardır. Belli bir uygun kesinlikle yerleştirilmelidir. o bozulunca, böylece hastalık, baş ağrısı, uykusuzluk ve diğer uyku bozuklukları, nedensiz yorgunluk hissidir, aklın zayıf devlet ve söz konusu olabilir.

kullanmış olan kişiler, bu "Murashka" Masaj kafa için tavsiye edilir. belirli noktalara aktif uyarım olmadığı için yararlar (madde masaj işlemi gösterilmektedir fotoğraf), inkar edilemez. Bu amacı masaj tipine kafaları çeşitli kesin yerlerde basarak dengelemek ve uyumlu bir ilişkiye tüm meridyenlerin kanalları kurşun olmasıdır. Shiatsu terapisi bedene en güçlü ve zayıf kanalları teşhis kaybettiği gerekli dengeyi vermeyi amaçlamaktadır.

Kirlian bu meridyenler fotoğraflandı ve böylece onların varlığını kanıtladı.

gevşeme noktası

Shiatsu tekniği Rahatlatıcı etkisi, yatıştırıcı bir masaj verir kafa, yüzeyindeki dikkate noktalarının konumunu alır.

Bunlar şu şekilde yer almaktadır. Tek - saç büyüme başında ortasında alnında, üzerinde. Sonraki o en yüksek noktasında biraz daha yüksektir kulağa. Başka - üst köşeye doğru alnına Saç çizgisinin ortasında, ila 1/3 bir mesafede.

saçın büyüme ve sağlığının Noktası

Onların ampuller saç büyüme ve metabolizmayı uyarır işin noktasını bilmek yararlıdır. Tapınaklardaki ve kılcal orta hat boyun üzerinde, 2 cm yer almaktadır. Ve başka - kulakların üst noktasını bağlayan hayali bir çizginin ortasında.

yorgunluk noktasının duygular

Ve boyun yorgunluk hissi ve alanında üzerindeki baskıyı hafifletir başka önemli nokta, omuz kemeri. Onlar boynun orta bölgenin üstünde yer alır. Hem de çapraz kulağının arkasına şişkin alanı altında bulunan bu havza olarak.

Kullanışlı masaj "Murashka 'kafaları? Bunun kullanımı bu noktaların uyarılması yatıyor.

masaj ve sonucun Yöntemleri

Bu işlem sırasında, bir kişinin dinlenmek, sakinleşmeye önerilir. Nefes yavaş ve derin olmalıdır. Biz tam zihin ve gevşeme huzur verir ritmini bulmalıyız.

Biz daha çok zorlamaya çalışmamalıdır. Bu verimlilik eklemek ve rahatsızlık dağıtmayacak. Sadece "Murashka" baş masajı hoş bir his verir. , Sedasyon rahatlama kullanın. müşterilerden gelen geri bildirimler çok edilebildiğini kanıtlamaktadır. Hareket yönü - taç yönünde.

Baş kapsayan sanki, baş hareketleri en yüksek noktasında olmalıdır "Murashka" Masaj manipülasyon başlatın. Sonra sonra aşağı yönde pürüzsüz hareketi düzenlenen ve - önden arkaya.

masaj tek bir oturum süresi yaklaşık 5 dakika sürer. Bazı tuhaf dönemsellik verilmemektedir. masaj ihtiyaç veya dinlenmek için bir istek vardır her zaman olabilir yürütün. Masaj sırasında başları gözlerini kapatma iyidir ve onlar için prosedür açmamayı.

yalnız, çok kolay "Goosebumps" masaj. Ama kafa için "Murashka Karşıtı stres" masaj kullanarak başka bir kişinin yardımı ile onu geçirebilirsiniz. Bu konuda yorum sadece olumlu.

Aniden bir yere sürüş sırasında yaralanırsa, o zaman bu alandır birikmiş yorgunluk veya hastalık. Burası ek olarak masaj gerekir.

sonuç

kafa "Murashka" için bir masaj verir Vazgeçilmez kılcal masajı. Bunun yararları kafa derisinde hemen tüm sinir uçları ile birlikte olduğunu. Bu lateks ucu giyen her biri masaj on iki kafaları, uzunlamasına hareketi ile gerçekleştirilir.

kafasına masaj ve çalışan titreme sonra tüm vücut üzerinde bir duygu başından beri. Sonra vücuda yayılır. Sonuç olarak, hemen hemen tüm kasları gevşer, hem de:

  • kafa, fiziksel ve duygusal tükenme hissi ağrı azaltır.
  • çevredeki dünyanın olumsuz olayların algı keskinliğini Azalmış.
  • Yavaş yavaş uykusuzluk, kötü uyku alarmı kurtulmak için gelir.
  • baş ağrısı azaltır. Düzenli masaj ile, daha az olacak ve daha sonra tamamen boşa gelebilir.
  • Bu saçların durumunu iyileştirir.

Diğer şeylerin yanı sıra, bu masaj hoş duyumlar ve kullanım duygusal çok keyif verir. Hatta masaj kafa "Murashka Karşıtı stres" satın almak da olmasın, etkinliğini şüphe düşünenler.

tüketici yorumlar

fanlar bir sürü "Murashka Anti-stres" kafa Masaj bugün bulundu. Onun ağrı, sinirlilik ve bitkinlik yardımıyla serbest kim birçok kişi tarafından kanıtlanmış onun kullanımı. Tüketici yorumları o rahat çalışması için olduğunu göstermektedir. Yolun hakkındaki fikri, onları masaj ve gezici yapmak. Oldukça kompakt ve kalabalık bir bavula sert mekanik etkilere dayandı. İstediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.