GüzellikCilt bakımı

Çilek Yüz maskesi

Güzel ve narin cilt onun sahibi çekiciliği ve tazeliğini, gençlik duygusu verir. Kendilerini Monitör bu sadece bir alışkanlık değil oldu ve yaşam için vazgeçilmez bir koşul haline geldi. Modern kadınlar her zamanki doğal ürünler unutmadan kuaför, stilistler, makyaj sanatçıları, pedikür ve manikür, plastik cerrahlar ve estetisyenler ustalarının, hizmetlerini kullanmak. Bazen bir maske kendiniz yapmak daha yeni çıkmış bir gençleştirme formülü ile bir krem bilinen bir marka kullanmayı tercih eder.

Ancak, binlerce yıldır kadınlar tarafından kullanılan doğal malzemelerle maskeler güzelliğini korumak için. Ve şimdi bile, doğal maddeler tercih bazı yıldız, reklam pahalı kozmetik markası nazikçe yüzünüze bakımı için. bunlar, nazik bir mineral kaynağı ve eser elementler olarak özellikle, bir kozmetik ürün, doğal maddelere göre.

Maskeler genel cilt bakımı tamamlar önemli prosedür bulunmaktadır. Onlar metabolizmayı artırmak ve cilt hücreleri tarafından gerekli tüm unsurların üretimini teşvik, ölü deri hücreleri, toksinler ve çürüme ürünlerini kaldırın.

Orada maskeler için birçok tarif vardır, ama belki de en popüler çilek yüz maskesidir.

Meyve yüz artmış pigmentasyon ile halsiz bakımı, cilt kırışıklığı, cilt için gerekli tüm bileşenler içerir.

çilek Yüz maskesi en etkili meyve maskeleri biri olarak kabul edilir. Hazne suyu C vitamini, B1, B2, demir, kalsiyum, fosfor, uçucu madde, malik ve salisilik asitler, ki sadece lezzetli çilek, ama aynı zamanda yararlı meyve olarak. Ayrıca, kardiyovasküler hastalıklar, sindirim sistemi ve gastrointestinal sistem hastalıkları ile yardımcı olur. Bu mükemmel bir antimikrobiyal ve antiseptik olduğunu. Tüm bu benzersiz özellikleri ile, Çilek yaygın kozmetoloji kullanılmaktadır.

Bu kullanışlı dut - tüm cilt tiplerinin bakımı için evrensel bir çare. Bu gençleştirici maske yüz ve tonlama maskesi için ve beyazlatma etkisi ile maske.

Bileşim maskesi çilek maskesi maksimum etki sağlamak için derinin cinsine bağlı olarak biraz değişebilir.

Yağlı ciltler için çilek maskesi aşırı sebum temizlenmesine ve cilt mat yapabilmektedir. Bunu yapmak için, sütün aynı hacmi ile çilek çeyrek fincan karıştırın. Veya püresi meyveler için çırpılmış protein ekleyin. Bu maskelerin Herhangi yüzünde uygulanan ve bir havlu ile kapatın edilmelidir. Voila - cildin taze ve ihale oldu.

Kuru cilt için, buğday unu ve zeytinyağı ilavesi ile bir çilek dayalı bir maske yapabilirsiniz. Bu mükemmel tonlama katkı ve epidermis gerekli nem ve besin hücreleri doyurarak, cildi deri bir kemik nemlendirici.

Bu dut maskenin ağartma çiller ile baş. çilek Gruel cildi temizlemek ve yarım saat bırakmak uygulanmalıdır. Çarpıcı bir etkisidir.

çilek ile temas halinde demir sofra büyük bir maske uygulanması sonrasında elde edilen etkiyi azaltır ve bileşim, C vitamini yok olarak maske hazırlanmasında, sadece seramik yemekler veya ahşap kullanılmalıdır.

harika bir araç, kendi verebilir hangi - çilek Yüz maskesi cilt, sağlıklı bir cilt ve sorunları küçük kusurları ile uğraşmak, görünüm. Böyle evrensel bir maske kullanımı kesinlikle cilde kişinin itiraz ve tazeliğini verecektir.

Denemek korkmayın ve maskeler yeni türleri ile cildi zevk etmeyin, sadece onu yararlanacaktır, sadece tipini dikkate emin olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.