SeyahatSeyahat İpuçları

Ekaterinburg Paraşütle atlama - mükemmel hobi bu aşırı ilişkin

Urallar sakinleri - umutsuz ve riskli insanlar, soğuk ve aşırı spor hem aşmak. Yani, nüfusun çok farklı kesimlerinden yüksek talep Yekaterinburg skydiving. Nerede daha iyi ilk toplantı yapacak ve hangi vites bunu alabilmek için? Bu tip sorular genellikle yeni gelenlere ve konuk misafirler sorun. Biz anlamak ve kesin cevaplar almak için deneyin.

Nasıl atlama için bir konum seçilir?

En iyi nerede ilk paraşüt atlayışı tutmak için? Ekaterinburg, "Loginovo" - Burası için mükemmel. Yeni başlayanlar için mükemmel ve güvenli bir ortam yaratmak mümkün olacak profesyoneller vardır. İlk taban seçimi, aşağıdaki özelliklere dikkat edin:

 • yorum ve arkadaş tavsiyesi;
 • personel (tecrübe, öğrenci ile temasa bulmak için yeteneği, profesyonel gereksinimler bağlılık);
 • Teknikte (yaşam, uygunluk) durumu;
 • güvenlik düzenlemelerine (personel ve misafirler) uyum;
 • potansiyel bir müşteri elemanı için tek bir yaklaşım varlığı.

skydiving hakkında temel bilgiler

Eğer acil durumlar, sizin ekipman cihaz ve gökyüzünde gerçekleşen temel süreçlerini nasıl ele gökyüzünde davranış kuralları, hakkında çok şey öğreneceksiniz hangi detaylı öncesi ders ile başlayan yanı başka bir şekilde olduğu gibi, Yekaterinburg skydiving. yapabilirsiniz atlama ve bazı ilginç nüansları için takımı belirlemek yardımcı olmak. Yani net böyle dolaylı işaretler üzerinde aşırı gezi gidin hangi düzlem olup olmadığına dikkat edin, emin olabilirsiniz tüm standartlara ve yönetmeliklere söyledi. Ne kadar Yekaterinburg bir paraşüt atlama yapar? bölgelerdeki Oranları sermayeden biraz farklıdır. İki kez - Böylece, "Loginovo" temelinde tek bir atlama deneyimli bir eğitmen ile 2000 ruble mal ve tandem olacaktır. tercihli indirim programı eğitim uygun bir seviyede deneyimli maceraperest için. Moskova'da, fiyatlar büyük bir şekilde (1,5 kat) farklıdır. Yekaterinburg skydiving her yaş ve gelir insanlar için en popüler aktivitelerinden biri haline gelmiştir. iyi eğitimli veritabanına sayesinde herkes uygun bir programı bulabilirsiniz. yalnız atlamak için kararsız Braves, yenilere - şirkette - profesyonel ve eğlenceli severler ile eşleştirilmiş. Evet, kolektif atlama çok uygulanan, onlar 12 kişilik bir gruba katılabilir. Bu arada, sadece herhangi bir bölgede de özel olarak hazırlanmış test yerinin alanında atlamak, ama olamaz. Ancak, böyle bir aşırı herkese kullanılamaz unutmayın, bu eylemler doğrudan hayatlarının riskini sınır. Bunlar önemli deneyim ve pratik beceriler değil sadece iyi hazırlanması, aynı zamanda beklenmedik durumlarda hayatta kalmak için yeteneği ile bir adam karar verebilir. Romantizm ve cesur bu oyun mum değer olduğunu söylüyorlar. Sadece uçuşu sırasında tekliflerin ne tür düşünün! Bu şelaleler, doğal nehirleri, yabani ormanlar ve karla kaplı çöl olabilir.

olası sınırlamalar

ek olarak, daha az 45 ve en fazla 90 kilogram ağırlığındaki kişiler için geçerli Ekaterinburg'daki Paraşütle atlama, bu tür faaliyetlerin 14 yaşından küçük çocuklar için katılmak yasaktır. Ortak kısıtlamalar rüzgar, yağmur, fırtına bora gibi şiddetli hava koşulları içerir. Aynı nedenlerle, birçok profesyonel organizasyonlar sezon dışında zıplama.

Minimum gerekli süre sınırı

sıkı yönetmeliklere uygun olarak almak yeri skydiving. tayin gün kendinizi iyi hissetmiyorsanız, o zaman olay taşınmalı. Doğru kıyafet almak için emin olun. bu ne olması gerektiği hakkında, seçilen havaalanı söylemek emin olacak. aşağıdaki gibi ortalama gereksinimi gelince, bir kural olarak, onlar:

 • Çoğunlukla doğal malzemeler, kısa kollu ve şort gelen sıkı giysiler, yasaktır;
 • tercihen kalın tabanı ile bir topuk maksimum sabitleme ayağı olmadan ayakkabı;
 • eldiven;
 • Gerekirse, başlık halinde;
 • tıbbi komisyon tarafından teyit sağlık tatmin edici devlet;

eğitim programı

Eğer Yekaterinburg, bir paraşüt satın almak istiyorum ve eğer bu arzuyu gerçekleştirmek mümkün olacak. Eğer özel niteliklerini kadar stok başlamadan önce Ancak, gerekli eğitime tabi tutulmalıdır. Bu üç ana kategoriye ayrılabilir:

 • Klasik programı. Bu kademeli öğrenme ile karakterize ve atlar (800 metre) minimum yüksekliğe sahip sürecinin başlangıcını göstermektedir.
 • AFF - Modern programı polzuyuschayusya hatırı sayılır popülerlik. 4000 metre - ilk atlama muazzam yükseklikte gerçekleştirilir. Buna ek olarak, çok uygun olan öğrenciler yeni paraşüt hizmetleri, havada çalışmak üzere.
 • Kısa bir anlatılanlar. Çalışma süresi, üç saat içinde minimum yüksekliğe sahip bir tek atlama işlemek için gerçekleştirilir.

Tüm programlar havada yere bir konferans parçası, eğitim ve uygulama sayılabilir. Öğrenci üçüncü aşamaya geçiş için hazır değilse, o atlamak yeteneği sadece sağlamaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.