HobiDikiş

Kendi elleriyle Romantizm ve dekorasyon. Ev dekorasyonu

Sen evde romantik bir atmosfer yaratmak ister? mumlar, çiçekler, kalpler yerleştirmek Aşk? benzersiz olun kendi ellerinizle dekor. ışıklı hacimsel harflerine saten şeritler tatlı çiçekleri: Fikirler çok farklı olabilir. seçeneklerini belirleyin, bunları tamamlayacak. hayata!

Romantizm ve dekor

Kendi elleri iç, romantik bir akşam yemeği ya da sadece bir tatil için süslemeler yaratmak. Hepsi satın kolay kullanılabilir ucuz malzemelerden imal edilmiştir. duvarlar, zemin, mobilya, masa, pişirilmiş atıştırmalıklar: herşeyi dekore edebilirsiniz. bir fikrin için bir temel olarak alarak, bunu artırabilir.

yenilebilir süslemeleri nasıl yapılır

Güzel romantik bir akşam yemeği için bir masa ayarlayabilir ve atıştırmalıklar muhteşem oyma yapmak için yardımcı olacaktır. Bu dekoratif nesneler oyma gıda bir sanattır. En yaygın olarak kullanılan sebze ve meyveler, az balık, yeşillik. araçlar için olduğu gibi, özel bıçaklar kullanıldı. İlk deneyim olarak, bir şey basit doğaçlama aracı yapmaya çalışıyoruz. Tek önemli nokta - bıçaklar bilenmiş olması. Romantizm ve dekor kendi yaratmak çok basittir. Önemli olan - hayal gücü ve yaratıcılık göstermek için.

sebze, çiçek düzenleme, kalbi yapmak veya karpuz veya kavun üzerinde sevilen bir kişinin adını kesmek için deneyin.

Daha kolay bir katı homojen nesneler ile çalışmak. çiğ patates, havuç, elma, salatalık - Sen en yaygın ve uygun fiyatlı şeyler kullanabilirsiniz.

ayna dekor

Romantizm özel bir atmosfer parlak yansıtıcı yüzeyler ışıkları ve mumlar birden yansımaları tarafından oluşturulur. Bu amaçla, uygun ayna için en iyisi. Onların yatak odası dekore edin veya bir toplantı için bir oda çok özgün ve sıradışı olabilir. Onlar mumlar ve silüetiniz kızdırma görmek böylece birkaç farklı büyüklükte aynalar vardır.

Bu durumda, aynalar olarak iç nesneleri hizmet yerine doğrudan fonksiyonel bir amaç olarak hizmet vermektedir. Sen saçlarını düzeltmek olmayacak ve onlara bakmak, makyaj, bu yüzden güzel dekor oldukça uygundur.

çok yansıtıcı yüzey küçük olabilir. Güzellik ve romantizm bir çerçeve oluşturmak için. Bu yapılır , dekupaj tekniği kalpleri, çiftler, çiçekler, kelebekler romantik görüntüleri dekorasyon. yüzeye uygulanır aynalar ve tablolar, hazır çapında kare satılır. Usta bu teknik basittir ve sonuç kuvvetleri değer olacaktır.

çerçevesiz ayna üzerinde, boya ve fırçalarla yardımıyla kendi tasarımını koyabilirsiniz. Kitler, uygun lekeli ya da GUAJ geleneksel pigmentler içerebilir.

model bir memeden basınç altında çıkan kum jet uygulandığı zaman, özellikle de cam dekorasyon ve en muhteşem yöntem olup, aynalar, kumlamacılıktır. Aslında, o yüzeyde çizik. Tekniği çok karmaşık değildir, ancak belli beceri ve ekipman gerektirir. biz evde kumlama simüle etmek için basit bir yol hakkında konuşursak, bu bir klişe üzerinde paspasın boya veya kaplama kompozisyonu ile bunu en kolay yoldur. eylemlerin sırası şekilde olacaktır:

 1. Temizler ve yüzey yağını.
 2. Yapışkan sürün.
 3. Üzerinde istenilen desen (tuğrası, kalp, isimler, baş harfleri) çizin.
 4. hatlarını kesip.
 5. şablonun içini üzerinde boyayın.
 6. Kurutma işleminden sonra, serbest bırakma astarı, temiz kirlilik alkol bileşimi.

Yapılan çok romantik dekor aynalar mükemmel herhangi bir odayı tamamlayacak.

hacimsel harfler

Bu yapılan moda iç dekorasyon, eldir. romantizm odası, bayram veya samimi bir akşam yemeği eklemek için, yerde konumlandırılmış bile masaya duvara asılabilir orijinal birim etiketi,, kanepe veya yapmak. Kolayca ev için bir dekor çalıştırın. Aşağıdaki gerekir:

 • kalın kağıt, mukavva,
 • makas, bıçak, kalem, fırça, boya, yapıştırıcı;
 • yüzey dekorasyon (kumaş dizayn kağıt) için malzeme;
 • ışıklar.

şöyle Metin fikirleri olabilir:

 • Geleneksel "AŞK";
 • İkinci kelime kalbi karakterinin yerini, "SENİ SEVİYORUM";
 • Adını gösterir "Sasha + Masha";
 • "Konsey ve sevgi";
 • baş harfleri.

Her şey sizin hayal, sevdiğin birine ve mizah duygusu ile ilişkiye bağlıdır. Sen erotizmin bir dokunuş ile bir ifade seçebilir, ya da başka, ikinizi temizleyin.

Yani, kendi ellerinizle romantik bir dekor yapmak. Üç boyutlu harf ve onların yürütme fikri farklı olabilir. anlam aşağıdaki eylemler:

 1. kağıt, karton, plastik veya başka uygun malzemeden mevcut çerçeve yapılır. Harfler, ön, arka ve yan duvar bağlama yüzeyi "kutu" olarak kalınlığı ya da bazlar yapmak.
 2. metnin her elemanın dekoratif malzemeler yapıştırın.
 3. harfler bir delik ya da ampuller aydınlatmalı metni içinde ayarlamak için şeffaf ön duvarı yapabilirsiniz. En kolay yolu, hazır bir Noel çelenk alıp üç boyutlu harfleri içine yerleştirmek.

Arka ışık mumlar yerleştirerek yapılır ve dışarı alınabilir. Ancak böyle bir güzel ve etkileyici yazıt dışında bakmak ve olacaktır.

Kalpler kağıttan yapılmış

En hesaplı ve kolay malzemeyi işlemek için - kağıt. Seni ondan güzel ve romantik dekor yapabilirsiniz. stil veya teknik iris-katlama bu konuda size yardımcı olacaktır. Onun anlamı kesim belli form tasarımı, doku ya da sadece parlak renkli kağıt güzel taşlarla dolu olduğu gerçeği yatıyor. Yapılan kalpler duvara yapışmış veya tavandan asılabilir.

Scrapbooking

Aynı zamanda kağıt ile uğraşan bir yöntemdir. Genellikle çok romantik fotoğraf albümleri yapılmış. kağıt çeşitli ek olarak üç boyutlu çıkartmalar, şeritler, küçük delikli (halkalar) ve diğer dekoratif elemanlar. Yani yapabilirsiniz ve fotoğraf çerçeveleri ve duvar üzerinde paneller, ve bir kart ve diğer nesne. Aslında, romantizm ve elleriyle dekor çok basit ve kullanılabilir malzemelerdir. Yaratıcı hayal üretilen üründe duygularınızı koyup.

teknik kanzashi

Başlangıçta, saten şeritler kare adet saç için süsler oluşturmak için bir yoldur. Eğer tekniği iyice varsa, iç dekorasyon dahil olmak üzere herhangi dekoratif unsurlar, yapabilirsiniz:

 • kabartmalı kalpler, bir çelenk içinde perdeler iyi yerleştirilmiş veya toplamak olan çiçek;
 • harfler;
 • tavana veya bir avize süspansiyonu;
 • tablo için süslemeler.

Topiary veya asılı topları

küresel nesnelerin hatıra ve çeşitli oluşturmak ev aksesuarları. Topiary - romantizm ve dekor çekici olanlar için takı serisi parlak temsilcisi. Kendi elleri çok kolay hale getirmek için. Biz kartonpiyer yapılmış örneğin bir yuvarlak taban, almak gerekir ve onun küçük öğeler yapıştırılan: balonlar, kalpler, çam kozalakları, kurdeleler, kahve çekirdekleri. Tüm bu web üzerinde bir tencereye ayarlanır - mayo. süspansiyon güçlendirdi, bu tür topları herhangi boşluk dekore edebilirsiniz.

Noel süslemeleri kendi elleriyle

Fikirler Romantik tatil süslemeleri çok çeşitlidir. Sadece geleneksel tinsel kar taneleri ve boncuk değil kullanılmaktadır. koniler, topları, kurdele, dantel, kurdele gelen Noel ağacı gerçekleştirin. Do Oymacılık şişe ve kadehler, hediye kutuları, yılbaşı topları, dekoratif üç boyutlu yazı.

Yani, romantik bir tarzda ev için özgün bir dekor nasıl gerçekleştirileceği öğrenildi. Bir fikrin Sevgililer Günü için güzel bir hediye, tatil veya günlük için iç dekorasyon olabilir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.