ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Değerlendirmeleri: Black & Decker Matkap. Black & Decker tornavida için Batarya

Modern versiyonu inşaat için el aletleri birçok özellik birleştirir. Kullanım tornavida, kumanda elemanlarının farklı tiplerinin entegrasyonu sağlamak memelerin yönlülük açısından özellikle avantajlı. Örnek fonksiyonlu tasarımı da ahşap ve metal delme gerçekleştirmek için özelliğiyle donatılmış olan tornavida Black & Decker, göstermektedir.

Vidalama Black & Decker hakkında genel bilgiler

Rozetli modelleri farklı görevler için kullanılabilir. Acemi düzey Ancak yeterli ışık montaj ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek için düşük güç potansiyeline sahip tornavidalar, bulunmaktadır. Böyle bir alet doğru mobilya delinebilir ile Örneğin, daha sonra bağlama fikstürüne uygulamak.

temel sürümü tornavida olarak Black & Decker basit bir yapıya değil, ipotekli yardımcı ayarları ve ek isteğe sahiptir. Aksine, üst düzey bir ürün yelpazesi önemsiz olmayan bir görev bulunabilir yarı profesyonel kullanımı için tasarlanmıştır. Çalışma elemanı sabitlerken prim tornavida sağlayan şirket, benzersiz teknoloji arasında, optimum besleme gücü için entelektüel debriyaj ayarı not edilebilir. Daha enerji veri modellerinin bir sistem düşünmelisiniz.

pilden Özellikleri

değerlendirilir elektrikli el aletlerinin güç ve işlevselliği en son modelleri ve batarya ve şarj özellikleri ile birlikte. Black & Decker doğrultusunda uygun araçlar ile doldurulur enerji olan lityum iyon ve kurşun-asit bataryaları üzerinde çalışan bir model sunmaktadır. Özellikle, 12 ila 24 volt Black & Decker tornavida pil voltajı şarj cihazı kullanılarak. ortalama güç sistemi 5 saat sırasını çalışmak için aracı sağlar. modellerini şarj önemli bir özelliği verileri herhangi bir akış sahne uygulamak için yeteneğidir. Yani, operatör batarya kapasitesini yenilemek için, enerji dolu yorgunluktan beklemek zorunda değildir.

yeniliklere göre işareti verilen şarj cihazları, kırmızı, sarı ve yeşil LED'ler gösterilen gösterge sistemini uygulamaktadır. arızalar bulunamadı veya eklemlerde kötü kişiyi sarı sinyaller doğru bağlantı yapılan ve yeşil tam akü kapasitesini gösterir zaman ilk yanar.

Model EPC 14 CA incelemeleri

Model raptedicilerle basit eylemlerin performansı odaklanmıştır. hafif tasarım ve basit kontrol mekanizmaları tornavida olumlu ve olumsuz yanlarını tespit etti. uzun vadeli kullanıcıların düşük güç nedeniyle yük bakım raporunda, yanı sıra fiziksel ergonominin avantajları arasında - el güvenle cihaz ve titreşim minimum sağlar.

Öte yandan, tornavida Black & Decker bu değişiklik aciz saklıdır pil ise mutlaka sondaj karmaşık işlemleri gerçekleştirmek. sahiplerine göre, bu sadece tercih edilen bir yumuşak doku, ahşap ve alçı ile çalışan kullanılabilir. gözlenen belirgin eksiklikleri ve güç sistemi sorunlarından - örneğin, pil yerleri lyuftit. Buna ek olarak, belki de, yukarıda belirtilen göstergelere yükü yoksun olan üretici hattı, tek bir modeldir.

ASD18K modelinin Yorumlar

uygulandığı cihaz ve nezih güç ve modern tasarım çözümleri bir dizi ortalama seviyesi. Özellikle, sahipleri memeleri kolay değişim sağlayacak bir anahtarsız mandren ile çalışmanın rahatlığını söz. Ayrıca, bu modelde, tescilli Autoselect teknolojisi yoktur. Bunun yardımıyla, hızlı ve başka işlem yapılmadan aletin çalışması optimal modlarını ayarlamak için olabilir.

ASD18K tarafından Tornavida Black & Decker satın Sahipleri farklı kalibrede parçaları ile çalışabilir ve AutoSenset sisteminin faydalarını vurgulamak. Uygun tork seçmek manuel her durumda ihtiyaç duymadan kesin sıkma bağlantı elemanları sağlar. sakıncaları için olduğu gibi, 7 bin değerine point. Rub. Bir önceki sürüm yaklaşık 3-4 bin mal olur. Ve tabii ki, işlevsellik ve güç kaybediyor, ama fiyat böyle bir fark teknolojik boşluğu eşleşmiyor.

ASD18KB modelinin Yorumlar

Güç kaynağı sistemi nedeniyle iyileştirilmiştir Bu modifikasyon, tornavida ASD18K. İlk olarak, kullanıcı daha yüksek güç aleti uzun bir çalışma süreci sağlamaktadır lityum iyon pil blok takdir. Ayrıca, üretici oturumun çalışma süresi iki katına iki pil modeli tamamlar. tamamen sürekli sıkılaştırma ve sondaj işlemi yapar pilleri, şarj alternatif olasılığını cabası. Motor aşırı ısınma riski vardır Ancak, sahipleri, işin profesyonel uzun saatler boyunca matkap Black & Decker kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. sınıfta üst düzey olarak konumlandırılmış bir model olmasına rağmen ve bu santralin koruma Modern araçlar sağlamaz.

EGBL18KB modelinin Yorumlar

Ayrıca iki pil ile sürekli çalışma odaklanan orta düzeyde, bu sürümü. Üye evrensel kullanım tornavida için büyük olanaklar açılması, 11 ve çalışma koşulları varlığını övdü. Cihaz yumuşak ahşap ile değil, aynı zamanda sıkı bakan malzemelerle sadece baş etmek kolaydır. yüksek yük altında sabit bir işlem muhafaza fonksiyonunun olmaması da tornavida Black & Decker olanaklarını sınırlamaktadır. Yorumlar, tesadüfen, hatta yeni sürümlerinde etkisini vermeyin aslında yaratıcıları eleştirdi.

bakım ve onarım nüansları

Tam tarama tornavidalar sadece kaldırılması söz konusu olabilir çalıştırın. Kural olarak, vücut iki bölüm halinde cihazı açmak için izin verir altıgen özel tornavida, anlar. elementlerin çoğu sadece yetkili bir servis tarafından değiştirilebilir. Bağımsız onarım tornavida Siyah Decker teller ve fonksiyonel elemanlar süpürme lehim olabilir olarak. aracı erken arızalanmasına önlemek için, düzenli olarak toz ve talaşların temizlenmesi tavsiye edilir. vücudun bütünlüğünü korurken özel önem, aküye ödenmesi gerekmektedir.

Sonuç

Üretici ki ağırlıklı olarak daha iyi bilinen üreticilerin cihazlarıyla rekabet böyle modeller engellemez tornavida, küçük ve orta güç versiyonlarının geliştirilmesi üzerinde duruluyor. toplam sayısından bu modelleri ayırt teknolojik gelişmeler de vardır. Örneğin, şarj tornavida Black & Decker Akümülatör istikrarlı ve güvenilir bir çalışma sağlar. Hala enerjiyi korur, benzersiz olmasa da, ancak bu durumda nedeniyle kapasitelerini doldurma hızlı sürecine özellikle yararlıdır ön şarj elemanının imkanı. Onur ve rahat bir sap şeklinde ifade edilir ergonomik tornavida, ve yapısal özelliklerini vurgulamak mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.