GüzellikBakım ürünleri

Birçok konuda endişe ediyor: "Ne yapacağımı bir çocuk gibi görünüyor.?"

Kadınların yaşa bağlı değişiklikler ile mücadele ve genç görünmek için çalışıyor büyük çoğunluğu. Bazıları bu mücadelede aşırı gidin, ve bir noktada, ayna kadar gidiş ve haykıracak: "Bir çocuk gibi bakmak". Yaşını bakmaya değil ne yapmalı ve aşırı bulmuyor?

çocukluk olgunluğa değiştirmeye çalışıyorum

Öncelikle, böyle bir durumun bir kriterin olması gerek çevresinde oluştu önlemek için. Ve "Ben bir çocuk gibi görünüyorum Neden," onun görüntüsünün alınması, mevcut yaş unutmak için daha iyi değil, merak etmeye değil.

Bu tam olarak onun yaşını bakmak zorunda anlamına gelmez. Sadece biz çok parlak boyalı olmamalı, gençler şeyler giymek ve davranmazlar gerçekten on yedi sen sanki.

molodeem ruh

Her şeyden önce, gençlik, güzellik gibi, içeri gir. o hesaba deneyimlerini ve edinilmiş bilgelik alarak nasıl hissettiğini, dışarıdan bakmak önemlidir nedeni budur.

Sadece iyi bir fiziksel durumda vücudunuzun korumak için gereken genç, taze görüntüsünü oluşturmak için:, havuza gidiyor, yoga temiz havada daha fazla zaman harcamak, doğru yemek.

Ayrıca yüz ve bir bütün olarak tüm görüntü yenilenir şık bir katlama yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, iyi bir uzman bulmak lazım.

daha narin, parlak renkler olması daha iyi giysiler içinde, görüntüyü tamamlamak için. Bu, pembe soluk mavi ve şeftali tonları soluk inci olabilir. Giyim böyle renkler bayağılıktan vermiyorum, çok ferahlatıcı olacaktır.

Biz büyümeye başlar

Genç kız derken, gerçek bir hanım olma dönüşüm için ilk adım zaten yapılmış demektir, "Ben bir çocuk gibi". Kızlar da ergenlikte sıkışıp olur. Her şeyden önce, çok uygundur: Eğer ailesiyle yaşayan, sürekli sizleri izlemek, küçük bir çocuk gibidir. Hiç şüphesiz, bu pozisyonda pek çok avantajı vardır. kaprisli olabilir, küçük bir kız gibi povrednichat ve veliler affedilecek. Ama böyle bir pozisyon daha çok bir aile kurmak için değil, aynı zamanda kolay bir eş bulmak için sadece bir engel teşkil etmektedir.

Ve o nihayet ciddi ilişkiye hazır olduğu anlamına gelir, "Ben bir çocuk gibi" dediğinde. Ama bu her zaman bir yetişkin tüm sorumluluk almaya karar verileceği anlamına gelmeyebilir. Ve gerekli! Sonuçta, olmadan büyümek basitçe mümkün değildir.

Testten sonra, yetişkin yaşamın tüm zorlukları, bir kızın dış görüntü kendiliğinden değiştirmeye başlar. Gençler çok hızlı ve kolay bir altındaki görünümünü uyarlar iç dünyası.

Sadece bir kez ve herkes için kendinizi bozmazlar. ruh hala kendimi olmalıdır. Çocuk içinizde yaşar Ve eğer, hafifçe yükseltmek için vergileri alıştırmak için, ama bazen izin ve yaramazlık gerekir. Bu yaklaşım çok daha kolay yaşam ve daha eğlenceli hale getirir. Buna ek olarak, bir dereceye kadar çocukça, kız çekicilik verir ona yeni bir görüntüye lezzet katar. Ve bu erkeklere çok hoş. Birçoğu rağmen bile farkında değiller.

Diğer şeylerin yanı sıra, gelecekte bebeğin bir damla bırakarak onların çocukları ile temas kurmaya çok daha kolay olacaktır. Ve stres ile çok daha kolay başa çıkmak için. Sonuçta, çocuk Oynaşman ve ağlamaya gelemez.

giysi araya günü

yaşına göre giyinmiş bir kız, bir yetişkin, ciddi olduğunda Zor durumlar, hayat-ve tüm bir öğrenci olan algılamaktadır. Ve, tüm çabalara rağmen, bir ara da kendine der: "Bütün çabalar hala bir çocuk gibi bakmak, boşuna vardır."

Bunun nedeni, çocukların arasında olur yüz hatları. Örneğin, yuvarlak yüzlü, hafif kalkık burun veya bir düğmeye eğer, gözler bu çocukluk işaretleri olarak algılanıyor çevreleyen geniş ve iyi huylu bir görünüm vardır.

İnsanların algıları üzerinde küçük yüzüne ek olarak güçlü bir şekilde büyümesini ve cilt etkiler. Bir kız, kırılgan küçük ama gerçek bir kadın gibi davranır yüzden, eğer bir çocuk olarak ciddiye almadan, onun için endişe ilişkilendirir.

Harici olarak değiştirilir

Bu durum çok kolay değişti. Bunu yapmak için çok daha yetişkin görüntüsünü bulmak için yeterlidir doğru makyaj, her durumda, sert ve çok parlak olmamalı daha kadınsı ve şık saç stilini değiştirmek. iş ciddi ise, daha iş gibi yol oluşturabilir.

Ama kategorik değmez şiddeti ve terbiyesizlik iş bayan üzerinde kişinin hassasiyet ve kadınlık değiştirmek için. Sonuçta, saygı ek olarak, her kız sevilen bir bulmak istiyor. Ve, uzun vadeli bir uygulama olarak, sıkı iş bayan çok erkekler iradeli doğanın korkuyorlar gerçeği etkilenir. Ya kız sadece paraya ihtiyacı katı Alfonso, rastlamak. Bu nedenle, bir kez sonuna kadar çocuğun kendini "öldürmek" için gerekli değildir, "Ben bir çocuk gibi görünüyorum" dedi. O size mükemmel bir hizmet hizmet edecektir.

Bir kız için şikayet Yani, "Bir çocuk gibi," diye panik gerek yoktu. Sadece kendi iç "I" kırmadan dönüştürülmüş biraz, gerekir. O zaman hayat yeni renklerle ışıltı olacak ve her şey tamamen farklı olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.