SağlıkKadın sağlığı

Teslim karın öncesinde verilmemesi ve bunun ana özellikleri

Hamile bir kadın sık sık aşağı gitmeli mideyi duyar. Ama herkes ne olduğunu biliyor ve bunun neden böyle. Ve zaman jinekolog isteyebilir anket zaman çünkü bilmek önemlidir mide aşağı. tam bilgiye sahip değilse Ve kadın yaşayacaktır.

Midenin ihmal - rahim altını düşüren bir süreç. Bu - doğum yaklaşan ilk işareti. doğum öncesi mide ihmal fetüs girişindeki yakın olduğunu göstermektedir pelvis. Rahim biraz sarkmalar ve alt artık diğer iç organları üzerinde baskı yaratmaktadır.

Kural olarak, doğum öncesi, kadının hormonal arka planda değiştirir. Bu serviks yumuşamasını teşvik doğum kanalı daha esnek hale getirmek için yardımcı olur östrojen, aktif üretime başladı.

Bebek üzerinde döner ve rahim altına kafasını düşer ve daha yakın küçük pelvis onu çeker doğumdan önce kural olarak. Bu da anlaşılacağı doğumdan önce karın ihmal olduğunu - en rahat pozisyon sonucunda kabul bir işareti. Bir çocuk doğacak hazırdır.

Aşağıdaki teslimattan önce karın prolapsus temel özellikleri:

  1. nefes darlığı kaybolması. Bir kadın zaten daha özgürce ve derin nefes alabilir.
  2. hamile bir kadın mide ekşimesi veya geğirme varsa, o da kaybolur. Ayrıca gebeliğin önemli bir özellik olduğunu diyafram, basınç hissi zayıflatmak başlar ve yakında gösterilmez. Bu semptomlar diyafram üzerinde basıncın bir sonucu olarak uterus değiştirmesine katkıda gerçeği ile ilişkili olduğu sindirim sistemi. Bu nedenle bu rahatsızlık var.

Ancak, bazı hoş olmayan semptomlar kadını kurtararak doğum rahim yeni sakıncaya ortaya çıkmasını neden pelvik organlar üzerinde daha fazla baskı başlar gerçeğine katkıda önce karın sarkık. Böylece, daha sık idrara çıkma katkı mesane üzerine, her şeyden önce basıncı neden olur. Ayrıca, buna ek olarak, rektum üzerindeki basınç artar. Böyle bir durumun sonucu bağırsakların boşaltılması daha sık dürtü olduğunu doğaldır.

kadın genellikle teslimattan önce göbek sarkık hisseder. Mide sonra orada, sertleşir Karında ağrıyan ağrıları. Doktorlar karın ptozis yaklaşık iki hafta doğumdan önce oluştuğunu not. Ancak, terimler göredir: Bazı kadınlarda bir ay içinde gerçekleşebilir ve birçok - eyleminin başlangıcından birkaç gün önce. Bir kadın ilk kez doğum verirse, o ihmal er olduğunu. emek bir kadın, ikinci hatta üçüncü bir çocuk taşıyan, bu işlem sadece doğmuş bebeğin gelişiyle önce ortaya çıkabilir.

göbek aşağı veya başlar düşmeye o birkaç işaretler vardır:

  1. Bir kadın göğsüne ve karnına arasına elinizi koymak gerekir. El bu boşluğa yerleştirilir, bu çıkartmak anlamına gelir.
  2. Bazen yerine yuvarlak veya oval belirgin olarak göbek şeklini değiştirerek, bu armut olur.
  3. Resepsiyonda, hamile bir kadın denetleyen bir jinekolog, ölçen rahim yüksekliğini. Ayar kademeli olarak sayısal azalma azalır, böylece mide zaten düşmeye başlıyor zaman.
  4. Bazen bir kadın o mide indirdi ya da olmasın, anlayamıyorum. dikey düz bir yüzeye Böyle bir durumda (örneğin, bir ayna) periyodik olarak düzeyi işaret olan zemin göbek de. Bu prosedür günlük bazda yürütülen zaman, bütün süreci kolay eksiklikler takip edebilirsiniz.

Son olarak, her kadının vücut farklı olduğunu unutmayın, bu yüzden prolapsus bariz belirtileri göremiyorsanız korkmayın. Hala er ya da geç ne olacak. Doğumdan önce Belki de birkaç gün.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.