SeyahatSeyahat İpuçları

Balıkçılık temel "Karalat" (Astrahan): açıklama, fotoğraflar, yorumlar

vahşi yaşam taraftarlar arasında büyük talep taşan Volga Nehri kıyısında Astrahan bölgesinde bulunan balıkçı kamp zevk. Bu bölge uzun Zengin flora ve fauna ile ünlü olmuştur. İşte gençleştirmek ve duygusal dengeyi yeniden sağlamak için, şehir yaşamının çılgınlığından yorgun kişi tarafından ziyaret.

Eğer, sağlık faydaları ile bir hafta sonu geçirmek olumlu izlenimler çok olsun ister misiniz? Balıkçılık temel "Karalat" (Astrahan) tüm yıl içtenlikle için kapılarını açıyor. Özenli personel konforlu konaklama, çok yönlü bir eğlence ve rekreasyon sunmak için memnuniyetle karşılanmaktadır.

balıkçı tabanı ile aşinalık

kompleksi "Karalat" (baz) kucağında hemen hemen dokunulmamış doğası sokuldu. Astrahan - balıkçılık ve iyi av için rahat koşullar sunmaktadır geliştirilen altyapı ve eşsiz iklimi, pitoresk Volga Nehri üzerinde şehir. Kupalar ve dört mevsim tatil tarifsiz sevinç ve duygusal tatmin getirecektir. Bir balıkçı ve avlanma kompleks üzerinde giderek, herkes ilgi şeyler bulacaksınız.

İşte çalışan anları ve eğlence hizalamak için iş gelir. Genellikle gol, takım ruhunun birlik ve bütünleşmeyi sağlamak amaçlarına yöneliktir kurumsal etkinlikler, orada tutulur. Baz aile ve romantik tatiller için idealdir. şirketler için küçük bir indirim verdi. altı yaşın altındaki çocuklar ücretsiz.

otel hizmetleri

turist tabanı "Karalat" (Astrahan) seçimi çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır:

  • banyo, klima, mobilya, ev aletleri ile donatılmış üç katlı bir binada konforlu odalar.
  • Balıkçı evler - "standart" odalar kategori ile bir konutta. Tüm odalarda mutfak üniteleri, tesis ve gerekli mobilya ile donatılmış, yenilenmiş.
  • nehir kıyısında Hunter yazlık. Tabola. Odalar 4 kişi için tasarlanmıştır. Bu kişisel bir banyo, kompakt dondurucu, mikrodalga, rahat bir yatak sunmaktadır. Lobi olarak pişirme için bir mutfak.
  • Çadır kent - doğa ile birlik tamamlamak isteyenler için mükemmel bir seçim. elektrik kamp, topraklarında bir barbekü ve ortak tesisleri vardır.

yerel mutfak

Ana binada oryantal tarzda dekore edilmiş geniş bir kafe vardır. Özel menüsü. yemekler aralığı etkileyici çeşitliliği: oryantal lezzetleri eşliğinde, tabii ki, yerli Rus yemekleri Avrupa mutfağı davranır ve. Karmaşık tarım ürünlerinin üretimi için küçük bir çiftlik olduğunu belirtmek gerekir.

Ayrıca, burada yaşayan hayvanlar: ördekler, tavuklar, hindiler. yemekleri sadece zararlı yabancı maddeleri içermeyen doğal ürünlerden hazırlanmaktadır. Baz "Karalat" (Astrahan) misafirler bağımsız pişirme meşgul olabilir barbekü ve kantinin vardır. Turistler kupa yiyecek pişirmek için fırsat var.

haftasonu Programı

dinlendirici bir mola ek olarak, Volga büyük expanses turlar gezi için bekliyor. Baz "Karalat" Astrahan Zolotaya Orda, lotus alanları, Tuz Gölü, türbe Kurmangazı ve daha fazlasını içeren bölgenin olağanüstü bir coğrafi ve tarihi ve mimari sitelerinde yolları düzenler.

Otobüse ve kendi araba yapabilir eşsiz yerlerden yoluyla yolculuğunda, profesyonel rehber eşliğinde. Buna ek olarak, olası tekne kiralama. İlginç bir gezi sonrasında dinlenmek istiyorum ve bu Rus banyosu, Türk hamamı veya sauna yardımcı olacaktır. Boş olarak, yerel çevresi dolaşabilirsiniz nehirde yüzebilir, bilardo oynayabilir.

Astrakhan balıkçılık

Herhangi havalarda inanılmaz balıkçılık ve spearfishing bulacaksınız. yardım avcıya geliyor çünkü bu iş bu deneyimle, hiçbir değeri yoktur. Deneyimli bir eğitmen eşliğinde Büyük gövdeler bir kova doldurmak mümkün olacak. Baz "Karalat" (Astrahan) kiralık tekne, tekne, balıkçılık ekipmanları sunmaktadır.

sualtı sakinlerinin çeşitli Hakkında birçok duydum. İplik büyük turna ve levrek yakalayamaz. solucan üzerinde de çipura, yayın balığı, kızılkanat, karagöz, kızılkanat, tarashka gagalamayı. Su, farklı balık bolca "çıban". sualtı av için bir dalış gerçekleştirdi. bir kere bu yerleri ziyaret edenler, hevesli bir balıkçı olmak ve tekrar buraya gel.

Balıkçılık temel "Karalat" (Astrahan): tatilciler gözden

Karmaşık hevesli gibi ani olarak çok sayıda alır. tek ses Memnun misafirler baz Astrahan bölgesinde en iyi köşelerinden biri olduğunu beyan ederim. İnsanlar dost ve hatta samimi bir ortam, kaliteli hizmet ve temiz bir çevre hakkında konuşun.

Dış hayat veren enerji ve insan cömertçe büyük kupa doğasını doldurur. Hoş anılar bırakır ve karmaşık "Karalat" (taban) balıkçılık ufuklar zenginleştirir. Astrahan kötü yurtdışı tatil!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.