TeknolojininElektronik

Buhar paspas "Korher SC1030": geribesleme. Buhar paspas-elektro

en uygun fiyatlı ev buharlı temizleyiciler ve buhar paspas arasında "Karcher SC1030" dir. Kullanıcı yorumları evde kendi tartışılmaz işlevsellik ve bariz yarar vurgulamak.

Üretici hakkında birkaç söz

Alman şirketi Tarihçesi "Karcher" savaştan önce bile başladı ve 80 yılı aşkın vardır. İlk başta, onun ürünleri ekipmanları ve teploelektronagrevateli (TANS) ısıtılması yer alır. Bu doğrultuda mantıksal gelişme temizliği ve endüstriyel tesisler ve ekipmanın tedavisi için elektrohidrolik cihazların ortalarında 70-ler başlatılması ve araçlar (bilinen tüm ünlü minimoyki "Karcher") idi. Yirmi yıl sonra, 1995 yılında, pazar ilk endüstriyel buharlı temizleyicileri ve yerli firmalar aldı. O zamandan beri, sürekli onların tasarımını geliştirerek ve gittikçe mükemmelleştirilmiş ürün yelpazesini tamamlar.

Nasıl buharlı paspas "Karcher"

öncelikle olumlu, henüz yapamam nedeniyle kısalık için bu ürünlerin, yaklaşık Kullanıcı yorumları ilgi okuyucuya ev aletinin bu tür temel faydaları açıklamak için. Biz bu boşluğu doldurmak için çalışacağız.

Harici olarak, normal bir elektrik süpürgesi gibi buharlı temizleyici "Karcher". Ayrıca, tekerlek ve bir esnek hortum ucu açık "gun", buraya bağlanmış olan bir taşıma sapı olan bir taban kabı vardır - kontrollerle sap uzantısı "gun" için boru bağlama ve bir çift son olarak, çeşitli yüzeylerin temizlenmesi için fırça ve memelerin bir dizi.

buharlı temizleyici elektrikli süpürge gelen fark nedir? kabın taban kaynamaya içinde sular su ısıtır TAN bir kap içinde yer alan bir gerçektir. Buhar, bir kapalı alan içinde biriktirilir, kullanıcı rukoyatku- "gun" üzerinden geçişini açan ile basınç artar (küçük buhar kazanının bir tür) ve, basınç altında buhar hortumu aracılığıyla koşar, sap bağlantı borusu ve yüzeye fırça temizlenir.

Buhar yüzeylerin temizlenmesi ilkesi

Par onun için hiçbir engel yoktur, her yanı saran bir maddedir. Hav taban içine kir partiküllerini ulaşmak mümkün olup , halı ahşap zemin yarıklar ve Autositting kapsar. O, tüm uzak yerlere alır: süpürgelikler zemin, denizlik altında, vb radyatör, bölümleri arasındaki Böylece ısıtır ve kolayca yüzeylerinden ayrılabilir ve mikro ağ-yapar kir parçacıkları, yok olup, fırça üzerindeki aşınma ya da kıl fırça kafasını.

Herhangi kovalar veya su havzalarını, hem de periyodik durulama bezleri seks gerekmez. Tüm toprak fırça üzerinde, aşınma mikrofiber yapılmış bir kumaş kumaş üzerinde toplanmaktadır. Sonra sadece durulanır ve yeniden kullanılabilir. Zemin çok kirli Tabii ki, eğer olursa olsun kendileri de mikrofiber batırılmış ne kadar çamur, ancak, yıkama işleminde durulama için gereklidir.

buhar paspasla Ana yıkama - özlüyor nem Minimum sayıda katta olmasıdır. Yıkama veya lamine parke zemin suyu kumaş, genellikle ceza yıkama olan, bu nedenle, çok yararlıdır.

Dezenfeksiyon ve koku giderme silinebilir yüzeyler

Eylem çifti de bakterileri öldürür ve dolayısıyla temizlenmiş bir yüzeyin dezenfekte. Artı, buhar neredeyse tamamen kedi idrar izlerinden kokuları giderir. Birçok hayvan severler görüşüne göre, binanın buhar temizleme tamamen Kötü kokuların kurtulmak için izin verir. Buna ek olarak, ondan sonra, sakinlerinin hiçbiri alerjik reaksiyonlara neden değil garantilidir.

Sonuçta, bu tür bir yöntem kullanılan deterjanların temizleme gerekmez. Bu nedenle, temizlik için en hijyenik ve çevre dostu cihazlardan biri zemin, fayans, ev kimyasalları kullanmadan mutfaklar, musluklar ve çok daha fazlası çalışma yüzeyleri sadece buhar paspas "Karcher" dir. Kullanıcılardan gelen yorumlar ise rezervasyon yaptırmak zorunda kalıyor. Yüksek sıcaklıkta bir ürünü ve yüzeyin herhangi bir tür etkisi dayanabilir - çift olması. Bu nedenle, güvenli bir şekilde halı buhar, boyalı temizleme ahşap zeminler nedeniyle buhara maruz kalma mikro-çatlakların oluşumu eğilimli olarak ve fayans çinilerinin, çinileri ile dikkatli olun.

Buhar paspas "Karcher sc1030"

Bu buharlı temizleyici Kullanıcı geribildirim onun kompakt ve hafiflik, onun ağırlığı sadece 3,2 kg'dır vurgulamak. Bu TAN 1.5 kW su ile 3.2 bar buhar jeneratörü 1 litre ile birlikte verilir. Hortum 2 değil, çok büyük bir oda kullanılmak için yeterli m, ve beş metre elektrik kablosunun bir uzunluğa sahiptir. çocuk kilidi fonksiyonu ile ergonomik vananın ruchki- "silah" buhar akışının kolayca yapılmasını sağlar.

Bu modelin vurgulamak buharlı ütünün onun tam set. Bu seçenek genellikle kompozisyon daha pahalı buharlı paspas "Karcher" sahip olduğu gerçeği. Geçmeyen SC5 bir dizi bu modellerin fiyatlarının biraz daha az 6000 ruble ayakta tür buharlı temizleyici SC1030 olarak modeller SC1, sayısı çok daha fazladır neredeyse 30.000 ruble ulaşır. Yani en işlevselliği elde etmek için araçların en az çaba tüketiciler için, en iyi seçim olacaktır.

yapılandırma özellikleri

Hangi "Karcher SC1030" kiti Steam Mop temizleme araçları? Tüketici yorum zemin temizliği için makullüğü aracı kiti not edin. Bu zorunlu olarak, bir süpürge spetszazhimami ince dokulu ağ ile bir baz içerir. Bu ana aygıttır Islak. yüzeylerin mekanik olarak temizlenmesi için, çalışma istenmeyen stubble ise buhar fırçası, dokuma örgüsü, aynı zamanda temin edildiği için güçlü bir kıl ile tasarlanmıştır ile tedavi ederken.

Ama bu buhar paspas "Karcher SC1030" ile karakterizedir tüm olanaklar, değil. Özellikle ısıtma ve sıhhi tesisat tasarımlarında, Ulaşılması zor olan yerlerin buhar jeti tedarik yanı sıra küçük yuvarlak fırçalar için kullanım yorum vurgulamak noktası şüphesiz yardımcı memesi. Bu verimliliği arttırır temizleme kıllar ve kullanım buhar, küçük bir alan paralel sağlar.

Çeşitli yüzeylerin temizlenmesi

"Karcher SC1030" küvet, duş ve mutfaklarda krom kaplı musluk dahil zeminler, duvarlar, dahil olmak üzere çoğu yüzeylerde, üzerinde çalışacak. Onun konusu da çift camlı pencereler ve plastik cam pencereler, fırın ve soba yanı sıra minder, halı ve mobilya döşeme bir çift.

Başka ne bu buharlı paspas can? Kullanıcı el kitabı boyalı ve lamine ahşap zeminler, parke, halı ve halı, seramik karo yapılmış zeminler üzerinde kullanılmasını önerir. Eğer açık ahşap yüzeylerde kullanmak istiyorsanız, buhar doğrudan etkisini azaltmak için fırça üzerine mikrofiber bez katına gerekebilir.

Neden buharlı paspas demir

Gerçekten de, tamamen kendine yeten buharlı ütü büyük bir seçim ile ne işe yarar bu iki cihazların kavşağından olabilir? Bu arada, kendi değerlendirmeleri birçok kullanıcı söyle.

Hiçbir ısıtma elemanı olduğundan ve bir güç kaynağı gerekmez - Bir "Karcher SC1030" ile tam Buharlı ütü tamamen elektrobezopasen. Bu demir son derece kolaydır - bu su içermediği için. şirketi "Karcher" Demir, ara vermeden uzun süre çalışabilir ve o aşırı ısınmasına etmedi. Ayrıca, elektrikli ısıtma olmaması ve içindeki sıvı kaynar bir sonucudur. Hiçbir ısıtma elemanı yoktur, bu nedenle ölçek üzerinde olduğunu ve bu nedenle buhar elektrikli ütüler başarısızlığın ana nedenlerinden biridir dışlar.

Yani buhar sürekli kaynağı ile uzun demir sağ askıda onları, çarşafları ve giysiler çıkarmadan, pürüzsüz asılı perdeler olabilir. Bu teknolojinin kolaylık zaten birçok ev kadınları yaşadım. Bütün bunlar birlikte güvenle iddia etmek mümkün kılar "Karcher SC1030" diye - kendi fiyat segmentinde en iyi buharlı paspas.

Çin Steam Mop Hakkında

piyasada buhar paspas H2O Çin oldu. tasarım ve inşaat oldukça buharlı temizleyiciler tanıdık bir yüz "Karcher" benzemez. O esnek hortum ve buhar jeneratörü meme yakın sapın alt kısmına doğrudan yerleştirilir yoktur. Bu uygun olup olmadığını? Büyük bir engelsiz taban alanı yıkayın, oldukça uygundur - Sürekli konteyner zemini taşımak gerek. Biz duvarları yıkamak çalışırsanız, su ağırlığı ağırlık oldukça büyük paspas üzerinde tutmak zorunda ve bu bir rahatsızlık ve hatta utanç. Buhar paspas H2O "kuru" bir ağırlık ya da 5 kg (kırmızı, 1.5 kW) ya da 3 kg (yeşil, 1,3 kW) sahiptir. konteynerde olduğu bir su kilogram ekleyin ve böyle bir cihazla çalışan soluk dişi eller için olmadığını göreceksiniz. Paspas da Ulaşılması zor olan yerlerin tedavisi için uygun değildir - bu durumda hortumu ile meme çok daha uygundur.

Bu markanın avantajları plastik ve doku ekleri önemli sayıda, her zaman olduğu gibi "Çin" fiyatı (muhtemelen katta ağırlığına veya üzerine) modunu ütü dahil sağlayarak, hem de kısa dahil bulunmaktadır. Bu buharlı temizleyici Yorumlar çok çelişkili. hevesli ve öfkeli hem vardır. Ancak, bu Çin'de ev aletleri çoğu öğeleri için geçerlidir.

Elektrikli Süpürge ve Buharlı Paspas: genelleştirilmiş yorumlar

Son zamanlarda yıkama elektrikli süpürgeler piyasada çıktı gibi görünüyor. Fiyatlar büyük yayılması ile karakterize edilir. ünlü Avrupa markalarının bazı modelleri binlerce dolar kadar mal olabilir. Bu durumda, tüm temizleme süpürgeleri farklı katı boyutu ve ağırlığı vardır. Sen daha ucuz ve yıkama elektrikli süpürge aramaya deneyebilirsiniz. Çin yapımı ürünlerin fiyatları ise sırasıyla en az yüzde 25 daha düşük olması ve güvenilirliği azalır olacaktır.

Buhar paspas ile karşılaştırıldığında çok kullanıcı yıkama elektrikli süpürgeler, özellikle ev kadınları, ikinci tercih ederim. Bu önemli bir rol, fiyatı oynar? Tüketici yorum buharlı temizlik onlardan deterjan ve dışlama keskin kokuları kullanmayı sadece hayır ihtiyacını vurgulamaktadır. elektrikli süpürge ile karşılaştırıldığında, buharlı temizleyici H2O, görünüş olarak bir elektrik süpürgesi yakın "Karcher'in" dan daha kompakt değil, makaleler gibi kullanım kolaylığını ilişkin olarak, birçok tercih ederim.

Gerçek buhar paspas gelince, ilk etapta kullanıcıların kendi bazı avantajları presleme sık gerektirir ve o zamandan beri paspas durulama gelmez zemin temizleme işlemini basitleştirmek rapor buhar ile çözülmüş kir emme için çok uzun bir süre yeteneğine mikrofiber malzemedir. Artı, laminat parke veya parke plak halinde, buhar paspas sadece yeri doldurulamaz. şüphesiz avantaj fonksiyonelliği yüksek seviyesidir - neredeyse herşeyi yıkayabilirsiniz: sıhhi tesisat ve arabaya zemin ve duvarlardan.

Buhar paspas + elektrovenik

Sonuç olarak, temizlik için ev aletleri alanında son yenilikler hakkında birkaç kelime. Aynı anda ondan küçük enkaz kaldırmak için de zemin veya halı temizlemek, bunlarla sadece istiyorsanız, paspas-elektro buhar olur. bir döner elektro Bu kombinasyonun elektrovenik buharlı temizleyici aynı gövde içinde yer alan ve taban fırça toplama kabı içine enkaz ve parçacıklar atar. Tabii ki, normal olarak serbest tozdan çok kalın halı fırçası çalışmıyor, ama kanepe kapalı ekmek kırıntısı kaldırmak ve aynı anda buhar mümkündür temizlemek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.