SeyahatSeyahat İpuçları

Vnukovo Domodedovo almak hakkında bilgi için

sermaye birkaç küçük ve büyük havaalanlarında ile çevrilidir. Hepsi ondan oldukça uzakta bulunmaktadır. Bunların her birinden yolu kendi özellikleri vardır.

Moskova üzerinden transit

Birçok bile Rusya'da büyük şehirlerin, sevilen plajlarından direkt uçuş vardır. Seyahat şirketleri başkentte organ nakline ima onlara turlar satan. Ve Vnukovo Domodedovo almak için nasıl soru, genellikle Moskova geçiş yoluyla takip edenler oluşur. Bu iki ana Moskova havaalanları birbirine nispeten yakın yerleştirilmiştir. Transit yolcuların büyük bir kısmı Moskova Domodedovo atlayarak girmek çabasında değildir. sermaye bir ziyaret programı geleneksel öğedir. Bu nedenle, Vnukovo Domodedovo için birkaç yol seçenek vardır. Onların seçim her yolcu için Moskova'da kalan bireysel programa bağlıdır.

tren ile

Vnukovo Domodedovo almak nasıl sorusuna deneyimli havacılık yolcu sonuç alabilmek için çok kısa bir süre sesler - "Aeroexpress". Bu Moskova ve uçuş Domodedovo tescili başında gelmesi zamanında tespit yerleri ziyaret ettikten sonra Kiev tren istasyonuna düz almak için en kolay yoludur. Tren "Aeroexpress" sermayenin Paveletsky istasyonu ile oraya gitmek. İyi bilinen bir gerçektir sermayenin ana karayolları hareketi büyük ölçüde karmaşık olması. Tıkanıklık ve trafik sıkışıklığı Moskova en acil sorunlardan biri için olmuştur, bunlar yoğun saatlerde sadece oluşur. Bu Vnukovo Domodedovo almak nasıl sorusuna cevap olarak "Aeroexpress" çeşitliliği bu durum ve kaynaklanmaktadır. Nasıl nispeten pahalı olsun ama demiryolu taşımacılık trafik sıkışıklığı bağımsızdır için. Belki de bu kayıt başlangıcına havaalanında garantili bir ulaştırılmasını sağlar ulaşım tek moddur.

Vnukovo

Vnukovo sermaye Kiev tren istasyonundan Elektrikli tren "Aeroexpress" her saat başında bir saat kadar sabah altıda kalkar. Ek trenler uygulanmasıyla sağlanan pik sonrası, 16-30 ve 18-30, in. Yolculuk yaklaşık kırk dakika sürer. Bilet fiyatı - 400 ruble. Eğer kısa yoldan kabul Vnukovo Domodedovo çıkmak ise, "Paveletskaya" istasyona Moskova metro istasyonu "Kiev" Circle Line geçmek kolay olmalıdır. Burada tek dezavantaj "Paveletskaya" için "Paveletskaya radyal" -halka uzun geçiş bagaj üstesinden gelmek için ihtiyaç vardır. Ama metro dışına kabinleri "Aeroexpress" doğrudan götürecektir. Hava yolcu Bakım Paveletskaya istasyonunda ana yönlerinden biridir.

Domodedovo at

Kiev tren istasyonuna Vnukovo daha da kolay Domodedovo havaalanına Paveletsky istasyonundan bırakın. Tren Zaman Çizelgesi burada "Aeroexpress" yarısı. Bu doğrudan Domodedovo geçerek, yolcuların akışına bağlıdır. Sabahın altısında itibaren gece yarısı trenler son yarım platformlarından her yarım saatte yola kadar. Yolculuk süresi kırk beş dakikadır. Vnukovo benzer Ücretler - aynı yönde 400 ruble. Onlara 900 ruble seyahat maliyeti ile iş sınıfı araba var. Ama kullanmış olanlar, geleneksel ile karşılaştırıldığında hizmet ve konfor düzeyi ile anlamlı farklılıklar bulamadık. Vnukovo Domodedovo almak nasıl farklı yollarını dikkate alındığında, "Aeroexpress" en güvenilir biri olarak akılda tutulmalıdır. Onlar isterse Ancak, en ekonomik olarak adlandırılan edilemez.

alternatifleri

Domodedovo "Aeroexpress" bir gezi her zaman değil haklı. sermayenin güney bölgelerinden itibaren Paveletskaya istasyonuna gitmeye gerek yoktur. Ve daha hızlı ve daha kolay toplu taşıma hizmetlerini kullanmak. Domodedovo - rota Vnukovo birçok varyasyonu vardır. Diğer bir havaalanından almak nasıl, her biri kendi tanımlar. Örneğin, Moskova'da hedef almak kolaydır hangi metro istasyonu "Güney Batı" na Vnukovo taksi alabilir. Güvenilir metro ulaşım henüz icat edilmemiştir. Ama sermaye kendi kutuları bitiminde, yolcuların çoğu istasyonu "Domodedovo" Zamoskvoretskaya çizgi doğru itilir. Adından aksine, havaalanından oldukça uzakta yer almaktadır. Ama istasyonun Lobi toplu taşıma yollarının bitiş noktası Domodedovo'daki yürüyen vardır. Havaalanına servis numarası 308 tren çalışması karşısında yer almaktadır istasyonu, çıkışından her 15 dakikada bir kalkıyor. altgeçit olarak doğru çevirin. 25-30 dakika - ücret 120 ruble, seyahat zamanı. Geceleri, aralık yarım saat artar. Buna ek olarak, havaalanı servis otobüsü yönünde "Domodedovo" 12 am 6 saatleri arasında. O Ekspres moduna geçer - durmadan - Üzerinde seyahat maliyeti 100 ruble olduğunu. Eğer maliyet dikkate almazlarsa Tabii ki, eğer herhangi bir yerde Moskova Domodedovo gelen, taksi ile ulaşılabilir. Ama ulaşım güvenilir bu tip sadece geceleri düşünülebilir.

dümdüz

Eğer zaman eksikliği bir taksi hizmetine başvurmak kaldırıldı. Havaalanı "Domodedovo" yere direk transfer - Havaalanı "Vnukovo" taksinin yapıların sunuyoruz. Do Uçak yolcularının bir seçim var. ücret 2200 ruble başlar. Moskova'da aramak gerekmez dost yalnız, bu miktarı bölmek eğer kaydedebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.