Haber ve ToplumÜnlüler

Diana Garkusha, yarışmanın finalisti "Kainat Güzeli - 2014"

2014 yılında gerçekleşti başlığı "Kainat Güzeli", bir sonraki yarışmada üçüncülük aldık Ukrayna Güzellik, - Diana Garkusha. Büyüleyici 19 yaşındaki finalisti Kolombiyalı Paulina ve Amerikan Nia geçebileceğimi. Diana kişisel nedenlerden dolayı oraya gidemedim Anna Andres'den yerine şans eseri yarışmasında oldu. onun geçmiş ve şimdiki hakkında bilinen ilginç ayrıntıları nelerdir?

Diana Garkusha: çocukluk

Ünlü rekabetin Finalisti, ona göre, kesinlikle mutlu çocukluk anıları, yaklaşık basınla paylaşan hoşlanır. Diana Garkusha 1994 doğumlu, onun memleketi Kharkiv olduğunu. kızın ailesi basketbol ve resim öğretmeni oldu. Daha sonra, Diana babası kendi iş geçerek kariyerini bıraktı.

Birçok şeylere ilgi çocukken gezegenin büyük güzelliklerden biri. O, o dans dört yıldı spor oynarken, o Papa dan bunun için özlem miras gibi görünüyor ekledi. Diana Garkusha da kendi dillerinde sadece bu yüzden akıcı beşeri, tercih onların eğitimine çok zaman ayırdı, ama İngilizce. O da şövalenin vakit geçirmeyi seviyor.

Yaz - Bir çocuk finalist seven yılın zamanı. O geri dedesi ile tatil geçirdi zamana düşünmeyi sever. Kızlar mantar, balık toplamak ve sıcak ateşin akşamları karşılamak istiyor. Aktif Diana doğası ve o okudu Lisesi, hatta başkan sosyal etkinliklere katıldı. Bir genç olarak, o da KVN oynadı.

ilk başarıları

Diana Garkusha sadece olağanüstü harici veri kullanarak, hayatta başarılı hiç düşünmemiş. Liseden mezun Çalışkan öğrenci ve Ebedi mükemmel bir öğrenci, haklı bir altın madalya kazandı. öğrenimlerine devam, o birinde karar Kharkiv üniversiteler Hukuk Fakültesi tarafından. spor bıraktı öğrenci saçlı güzellik Becoming, birçok yeni hobiler satın aldığı fotoğraf ve düştü arasında.

Güzellik yarışmaları o Kharkov yarışmasında "Mini Bayan" nin finalistten biri olunca büyüleyici Diana hayat, yaş 5 yıl vardır girdi. Bir öğrenci olarak, daha önemli bir zafer bekledi. İlk olarak, parlak bir kız sonra o "Miss Ukrayna" unvanı için mücadele ikinci sırada yer aldı, "Miss Kharkiv" olmayı başardı. Hatta daha sonra, genç Ukraynalı bir model olarak kısmen başarılı oldular.

kader yarışma

Başlangıçta Miami ülkesinin Diana Garkusha değildi temsil sır değil. "Kainat Güzeli - 2014" - rekabet, Ukrayna Anna Andres katılmak gerekiyordu. Ancak, o onu haklarından vazgeçerek kişisel nedenlerle. Miami çeliğe tüm dünyadan 87 güzelliklerini rakip "Başkan Bayan Ukrayna", gitti.

finalistler arasında yer aldı Diana uzak imrenilen taç bir adım oldu. Ne yazık ki, o komisyon ilk soruya cevap, heyecan yenik düştü. Ama son derece kendi ülkesinde zor durumda anlatan kanıtlamıştır.

Garkusha da jüri ve final maçında kamuoyu önüne çıktı seyirci alışılmadık kıyafet, etkiledi. kırmızı ve siyah olmak üzere iki renkte Lyudmila Bushinsky oluşturulan ulusal kostüm, geleneksel yas oldu. elbise toplu ve Mac'ler Swarovski kristalleri ile elle dekore edilmiş. Parlak son dokunuş, dikenler haşhaş çelenk oldu siyah bir peçe ile zirveye yerleşti. Diana Garkusha "Kainat Güzeli" haline fakat haklı üçüncü oldu vermedi.

Kişisel yaşam

Şaşırtıcı bir şekilde, şu kimse de gezegende yaşayan en güzel bayanlardan biri bulunur. Şimdi Diana, kendi deyişiyle, kariyerinde odaklandı. Bu bir model olarak ilerleme kaydetmek yanı sıra ikinci bir yüksek öğrenim kazanmak devam etmek niyetinde.

Bu büyüleyici Ukrayna bir ailen olacak olmadığı anlamına gelmez. Gelecekte, Garkusha yaptığı eş ve anne, o birkaç çocuk doğurmak amaçlamaktadır.

ilginç gerçekler

Tabii ki, taraftarlar ünlü modeli söyleyebilir güzellik sırları, ilgileniyor. Garkusha Diana Ruslanovna diyet iyileştirici gücüne inanmıyor gerçekten merak konusudur. ona şekil İzle, seni serbest zaman akşamları koşturup varsa zevkle spor, yüzme devreye girer kullanarak tercih ediyor. o İtalyan ve Japon tarifleri sever gibi o, Ukrayna mutfağı sever. Kötü alışkanlıkları "Yardımcısı Bayan" tamamen bulunmamakta bulunmaktadır.

Diane ayrıca, alışılmadık ülkeyi keşfetmek seven tüm gezegen çevresinde seyahat etmek istiyor. Yeni durumda sonra o sakinlerinin dilinde birkaç kelime hatırlar. Aktif bir yaşam tarzı rağmen, giysiler içinde spor tarzı Garkusha kadınsı, zarif elbiseler tercih ediyor. Estetik ameliyat olmadı başka güzel devletler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.