Haber ve ToplumÜnlüler

Nikolai Valuev: boy ve ağırlık

gücü ve büyüklüğü Nikolai Valuev eşsiz! Onun yüksekliği bugün 216 cm dünyaca ünlü takma olmasıdır. Rus devi Nikola Pitersky, doğudan Beast ve Kohl-maul Taş Baska.

özgeçmiş

Nikolai Valuev - "Rus Dev" sıradan fabrika işçilerinin bir ailede Leningrad (St. Petersburg) 'de 21 Ağustos 1973 doğdu. Ebeveynler bile onların tek sevgili oğlu böyle olağanüstü nadir ve sıradışı bir vücuda sahip olmak olduğunu, zihninde hayal edemiyorum. Kendilerini her zamanki ortalama büyüme vardır. Evet, ve oğulları Nicholas büyük değil doğdu.

Doğum ağırlığı sadece 52 cm büyümesi. Ancak, o hızla kadar erken ilkokula olarak artmaya başladı ederken, 3200 gramdı. Birinci sınıf Valuev büyüme neredeyse öğretmen büyüme yüksekliğini ulaştı.

Çocukken Başarılı sınıf basketbol bu sporda genç erkekler kategorisinde ülkenin şampiyon olmak için ona yardım etti. Ancak, Nicholas hızlı büyüme onun hareketlerin koordinasyon ve onun fiziksel yeteneklerine gücüne olumsuz etkilemiştir ergenlik. Nicholas vücut yorgunluğu direnmek ve dayanıklılık azalmış olabilir. Bu yüzden (çekiç atma) atletizm aldı. spor atma disk yöneticisinde yürütülen - İşte o da iyi bir ilerleme elde başardı.

Parametreler ve büyüme Valuev

Nikolai Valuev kendisi bir kez 196 cm büyüme ve beyin sadece altıncı sınıftan (12 yaşında) saçma olduğunu belirtti.

büyüklüğü onun Nikolay Valuev dev. büyüme ve ağırlığı, sırasıyla 213 ve 148 kg cm. onun belirgin beceriksizlik ve sakarlık rağmen o kariyerinde önemli yükseklikleri elde etmeyi başardı.

O Nikolai Valuev altında incelenen Nerede

Büyük atlet Nikolai Valuev 2009 yılında NSU Lesgaft (beden eğitimi, spor ve sağlık) mezun oldu. deneğin psikolojik durumdaki bir derece ve hazırlık çeşitli aşamalarında erkekler ve kadınlar (boksörler) aktivitesi. Aynı Haziran 2009'da Valentina Matvienko kendisi Nikolai Valuev heykeli (bronz sfenks), mezuniyet diploma yanı sıra St. Petersburg bütün üniversiteler 2009 tüm iyi 78 mezunlarını verdi.

2011 yılında, o Petersburg Devlet Üniversitesi (İktisat Bölümü) biten ikinci derecesi almıştır.

Boksta ilk adımlar. spor merdivenlerde Valueva Nikolaya büyüme

kutuda Valuev ilk adımları nispeten geç, sadece 20 yaşında yaptı - 1993 yılında. Bu onun ilk antrenman oldu. Oleg Shalaev - ilk teknik direktör Nicholas ve daha sonra menajeri ve organizatörü. Aynı 1993 yılında Valuev Amerika John Morten gelen boksör ile Berlin'de savaşı kazanıyordu. Ancak, onun apt gözbebeğiyle koç yeterince profesyonel ve yakında St. Petersburg ve Rusya'da amatör şampiyonası katılan bu kavgayı düşünmüyordu. bu savaşlarda Nikolai Valuev iki kez gümüş madalya kazandı.

1994 yılında, Valuev birlikte Rus ekibi ile Şerefiye Games gittiğinde, Berlin son savaştan düşünmeye komisyon (uluslararası) diskalifiye boksör. bu olaylarla bağlantılı olarak, atlet amatör boks ile bitirmek ve profesyonel kariyere geçmek zorunda kaldı.

Sadece beş kavgalar 1994 yılında itibaren, 2 yıl boyunca düzenlenen ve onun için yeterince güçlü boksörler ile. Ancak, 1997 yılından bu yana, Valuev daha sık ve düzenli olarak konuşmaya başladı.

boks Nikolai Valuev elde Yüksek başarısı. Boy, kilo el becerisi ve gücü harikalar göstermek için onu engellemedi.

Bazı spor profesyonel başarıları boksör

1999 yılında, Nicholas profesyoneller arasında Rusya'nın şampiyonluğunu (boksör Alekseya Osokina mücadele) kazandı.

2000 yılında, Valuev-Asyalı Boks Birliği (Ukrayna yendi boksör Yuri Elistratova) şampiyonu unvanını kazandı.

2002 yılında, aynı değerde zamanki sonraki zaferi ve koruma (Ukrayna boksör Taras Bidenko ile zorlu bir mücadele).

Profesyonel boks kariyerinde Yükseklik Valuev devam ediyor.

Temmuz 2004 yılında Nicholas (- Nijeryalı atlet Richard Bango karşı kutulu) sürümü altında WBA kıtalararası şampiyon ünvanını kazandı. Ne yazık ki, o kadar güzel olmadığı ortaya çıktı: İyi bir avantaj Valuev nakavt içinde rakibi gönderilen kim vardı güçlü darbe kafasına. Hakem buna dikkat ve puanlama açtı vermedi. Kızdırdı Nijeryalılar bu halkadan savaşçılarını çekildi.

Dünya başlık

2005 yılından bu yana, Valuev antrenörü Manvel Gabrielyan, bir Alman organizatörü Sauerland Uilfrid oldu. Donald Eleme ile yaptığı mücadelenin zaman çok zor ve her iki tarafta genellikle eşit olduğu ortaya çıktı. Ama sağır düdük altında hakim ve salonun ses çoğunluk kararı zafer Valuev verdi. Ve bir avcı ile şampiyonluk mücadelede John Ruiz 12 mermi için gergin. Bu savaşta, hatta bir yargıç beraberliği koydu.

Ve yine de, 2005 Aralık ayında, Valuev nihayet ilk ve tek Rus dünya ağır sıklet şampiyonu oldu. düzenlenen bir dünya şampiyonu olarak Valueva Nikolaya büyümesi.

Aile, eş ve çocukları

"Iyi aile babası" kavramı ile neredeyse tehditkar Vid Nikolaya uyacak uygun ya da değil sadece. Bu arada mutlu Nikolay Valuev evlendi. Boy ve kilo Galinoy Borisovnoy (1977, s., Dimitrova nee) ile evlilik 15 yıldan fazla yaşamak engelleyemedi. Gregory büyük oğlu 13 yıl, kızı Irina (2007 s.) (2002 s.) - 8 yaşında ve küçük oğlu Sergei sadece üç yaşında (2012 s.).

Yükseklik eşi Valuev sadece kemerini ulaşır. Bu dev kocası yanında Galina narin, kırılgan ve minik Thumbelina görünüyor. Her yüksekliği sadece 163 cm ve 100 kg daha ağırlık eş ağırlığındadır. Guinness Rekorlar Kitabı'nda en sıradışı çifti - Onlar da başlık talep edebilir.

olağanüstü yüksek büyüme Valuev rağmen, onun çocukları akranlarından boyut olarak farklıdır kadar.

Hayatta dünyanın en büyük savaşçıları sadece iyi bir aile babası olarak değerlerini göstermek zorunda değildir. Şu anda, aile Valuev, daire, Rusya'da değil, aynı zamanda yurt dışında (Almanya) sadece orada, araba, hatta tekneler vardır.

Nicholas gelecekteki eşi aşık tarihçesi

Tanıtımı kaza karşılıklı bir arkadaş doğum günü partisinde oldu. 20 yıllık - Nicholas sonra, Galina 24 yaşında döndü. O zaman o çok endişeli ve onun eski kız arkadaşı ile mola üzerinde acı. Galina sırasıyla onu kaybı hayatta kalmak için izin yelek, oldu.

Tabii ki, o başlangıçta onun sıradışı yükseklikte etkilendim, ama sonra alıştım.

en güvenilir arka, sadık bir dost - Valuev onun için Galina sıkıca ikna olmuştur. Bu ev işleri ve çocuk yetiştirme ile uğraşmaktadır. Ve Nicholas, sevecen olduğu sevgili kocanızı çok sevdiği çocuklara ve babası.

Onlar bu her zaman mutlu olacağını umuyoruz.

Modern boks Nikolai Valuev Okulu

2009 yılında, Valuev ve benzer düşünen antrenörlerin bir grup ergen ve genç yetişkinler için dikkat çekici "Modern boks Nikolai Valuev okulunu" oluşturdu. Bu okulun dalları St. Petersburg ve Leningrad bölgede kuruldu. Okul çocukları, öğrenciler, notları 3-5, 6-8 öğrenci ve hatta daha fazla yetişkin için: gruplarından üç tür oluşturdu. spor ve klasik boks fitness bölümünün ikinci grup için açılmıştır.

Bu okulun birçok öğrenci zaten katılan ve hatta düzenli olarak St. Petersburg düzenlenen boks turnuvası "Valuev Kupası", boks müsabakaları kazanmak edilir.

Valuev taşımak normaldir iken inanmaktadır ve o en azından bazı gücüne sahip dek, bir şey yapmaya çalışacağız.

Tüm profesyonel başarı

Son zamanlarda, Nikolai Valuev reklam ve reklamlarda görülebilir. O fotoğraf ve video mal ve hizmetlerin çeşitli reklam yıldızı kabul etti Bir kereden fazla. 2009 yılında, o bile sosis Alman üreticisine bir tanıtım sözleşme imzaladı. Bu sözleşme Valuev göre - Büyük sosis (5 yıl boyunca bir sözleşme) karşılaşmaktadır.

Almanya'da Nikolai Valuev özel boksör resmi olan bir pasta olacak bir aile restoran açmak istiyor Klitschko kardeşler.

Ayrıca 2010 yılında, Valuev Pokerstars'ın ile sözleşme (reklam) poker portalını imzalamıştır. Sonra poker oyununda başarılı olmak için gidiyor.

Büyüklüğü ve etkileyici görünüm Nikolai Valuev nedeniyle popüler. Boy, kilo hayatında olumlu ve belirleyici rol oynamıştır. O elde ettiği tüm ek olarak, o da ünlü bir yukarıda belirtilen rumuz satın aldı.

Nicholas boş zamanlarında hobi - balıkçılık ve avcılık.

Bunu neden yapıyor? O, o belli bir çerçevede kendilerini girmek sevmez yoldan çekil istediğini söylüyor.

Bu ne kadar uzun Valuev önemli değil. Daha da önemlisi, Nikolay Valuev etrafında bilinen Dünya dünya eski şampiyonu Boks oldukça başarılı şovmen ve Rusya Devlet Duması iyi yardımcısı. Hayatı boyunca, sadece boks dünya tarihinin en güçlü, en ağır ve en uzun savaşçı, aynı zamanda dünya WBA dünyanın tüm dünyanın en iyi profesyonel başlık arasında kazanan ilk Rus sporcu oldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.