FormasyonOkullar ve üniversiteler

Kharkov Üniversiteler: Güneşin altında yer bulun!

Kharkiv genellikle gençlik ve öğrenci kenti olarak adlandırılır. Ve o, haklı ünvanını aldı Kharkov Üniversiteler - çünkü birçok Ukraynalılar ve vatandaşları için hayatında bir başlangıç komşu ülkelere. Kasaba uzman teknik okullar ve kolejler ile biten tanınmış üniversiteler arasında değişen eğitim kurumları bir dizi vardır.

2012 yılında, 100 binden fazla uygulama Kharkiv Üniversiteleri dava edildi. : Kentin yüksek öğretim kurumlarının öğrencileri arasında en popüler şunlardı Harkov Ulusal Üniversitesi. Karazin (KNU), Harkov Politeknik Üniversitesi (NTU "KPI") ve Ekonomi Kharkov Ulusal Üniversitesi (KNUE).

Kharkiv Üniversiteler Girme, çok sayıda öğrenci uzun bir geçmişi ve iyi bir üne sahip kamu üniversiteleri tercih edin. Bu Ukraynalı özel kurumlar bazen beklenmedik bir şekilde kapandı olmasından kaynaklanmaktadır, ve öğrenciler ders dinleyen bir diploma yerine sertifika verilecektir. Bu nedenle, ilk Harkov'daki bazı üniversiteler işverenler, öğrenciler ve mezunlar arasında saygı kazanmış tanımak emin olun.

Üniversitede güvenilirliğini kontrol ettiğinizde, hayatınızın ve nasıl parlak gelecek hakkında gitmek yapmak istiyorum düşün. Kharkov üniversiteler teknoloji ve mühendislik bitirme, bugün popüler programcılar ve ekonomistlerden arasında değişen spesiyalleri çok sayıda sunuyoruz. Seçim sizin!

Birçok üniversite artık geniş Kharkov, neredeyse tüm popüler hedefleri var, ama gerçekten iyi bir eğitim almak istiyorsanız, sizin yeteneklerini ve tercihlerinize uygun okulu seçmek için en başından itibaren daha iyidir.

1) Teknik Eğitim. Eğer bir teknolog olmak istiyorsanız, Enerji, Mühendis, daha sonra en iyi Ukraynalı teknik üniversitelerin sıralamasında Kiev Politeknik Üniversitesi sonra ikinci sırada yer alıyor NTU "KPI", tercih vermek.

2) Humanitary fonksiyonu. Böyle uzmanlık dalında ruh aitse bir tarihçi, sosyolog, psikolog, felsefeci, çevirmen, sonra yol KNU onları yatıyor olarak. Karazin. Eğer öğretim alanında kariyer hayal Fakat eğer Kharkov uygulamak için acele Pedagoji Üniversitesi Tavalar adını verdi.

3) Ekonomik. Gelecekte size finansçı, muhasebeci, pazarlamacı, uluslararası ekonomist veya çalışmak istiyorsanız Turizm yöneticisi, ileri KNUE!

4) Yasası. Bir kariyer avukat için mükemmel bir başlangıç Yaroslava Mudrogo adını Kanunun Ulusal Akademisi'nde eğitim edilecektir.

Eğer BT-teknolojileri alanında ilginizi çekiyorsa 5) Ve son olarak, en iyi eğitim sen Radyo Elektronik Kharkov Üniversitesi'nde olsun. Ve gelecekte bir İnternet projesinin bir programcı, sistem yöneticisi veya yönetici haline gelecektir.

Bir üniversite seçimi, sevdiğin bu sadece yapıyor şeyleri hatırlamak, mutlu olmak ve gerçek bir başarı elde edebilirsiniz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.