Haber ve ToplumÜnlüler

Victor Saraykin: biyografi, filmografi, fotoğraflar

hemen fark kime vermedi olanlar sadece iki aktör bu oynadığı serisinin hatırlamak gerekir, tartışılacaktır. Ve sonra herhangi bir soru olmayacaktır. Böylece, "Doğum Burjuva" ve "Masallar Mityaya" (Peter Nikolayeviç Başkanı Skvortsova rolü) (korkunç scoundrel Zheka rolü). Tanışma Victor Saraykin, Sovyet, Ukrayna ve Rus aktör. yalnız Moskova'da okumak istedim adam.

çocukluk

Victor Saraykin Bu Magnitogorsk Urallar şehirden selamlıyor. O sağır-dilsizlere bir ailede Nisan 1959 yılında altıncı doğdu. Ama onun anne ve baba doğumdan böyle değildin unutulmamalıdır. Anne menenjit hasta bir çocuk olarak, çok ciddi bir komplikasyon alınan ve artık duymak ve konuşmak. Ve Baba, aileyi yardım etmeye çalışan, bir genç olarak, "köpek" olarak avcılar çalışmıştır: bataklık üzerinden tırmanmaya ve yaralı bir av toplamak zorunda kaldı. iş zordu. oğlan hasta ve sağır oldu. Ve kendilerini duymak mümkün olmadan bir süre sonra, konuşmak nasıl unuttunuz.

Victor Saraykin onlar yakınları tarafından miras değil, edinilen çünkü bu hastalıklar alamadım. Ne yazık ki, eğitim tamamen nedeniyle olamazdı onların hastalık buket çocuğun anne let edilir. Ve memleketi sürgünler mahkumların yapımı getirildi bir yer daha sonra oldu. o biraz Victor büyüdü alanı, ceza oldu. Ama çocuk şanslı bir yıldızın altında doğmuş.

Ciddi bir kariyer seçimi

Okulda o Alexander, genç öğretmenin iyi bir arkadaş oldu. Onun tavsiyesi, kimin biyografisi bugün yaptığı yetenek Hayranlarından bildiği, edebiyat ve müzikte bir ilgi, paten başladı ve nihayet Pionerler drama okula kayıtlı gelecekteki aktör Victor Saraykin, sayesinde oldu. Ve stüdyoda yapıyor, oğlan sıkıca o bir aktör olacağına karar verdik. boş vaktiniz verilmiş sonra, o başka bir film izlemek için en yakın tiyatro acelesi vardı. Bilet o kazanmak zorundaydı: Victor afişleri hazırlamak yardımcı - eski yazıtları ve astarlanmış tuval yıkadı. Sonra bir gün isminin de ekranda belirir hayal.

öğrenci yıllar

Victor Saraykin, filmografi rolleri onlarca sahip olan, ben lise diploması aldıktan sonra aynı ayağı nereye gönderileceğine hiç düşünmedim. ilde bulunan Tiyatro Okulu, o bile fethetmek için gitmiyordu. Hayali Moskova oldu. Victor gerçekten doğduğu şehri terk etmek istedim. Buna ek olarak, çocukluktan beri o tanınmış aktörü kullanarak kartpostal koleksiyonu vardı. Ve her orada yazılmıştır, bunlar VGIK veya "Pike" okudu.

Moskova'da gelmeden, bir adam TYuZah çalışmak aktörleri eğitimli bir kurs için, ancak, GITIS girer. Ama çok üzgün değildi. Victor paralel kursunda derslere katılmak başladı (öğretmenler, Oleg Tabakov ve orada Konstantin Raikin).

Bu Rus sinema ve tiyatro gelecekteki yıldızlı kurs oldu: Elena odnakashnikami Mayorov, Marysya Shimanskaya oldu Igor Nefedov. Ayrıca okudu ve Nina Nijeradze oluyor. Bunlar düğün ve oğlu Matthew doğumundan bitmişti Victor, bir ilişkisi başladı. Nina kurtarma oluşturmak için zaman verildi - üç ay ve bebek Kiev onun dedesi gönderildi.

tiyatro hoş geldiniz!

çift 1980 GITIS bitirdi. ve sonra Victor Saraykin Ben bir iş teklifi aldım Malaya Bronnaya üzerinde tiyatro. Ama onun çalışma hayatı beş gün sonra sona erdi: o nedeniyle sermaye tescili olmadığı için yerden reddedildi. Nina ve Victor Nina velilere, Kiev taşındı. Orada onlar yerleşti sol yakasında Drama ve Komedi Tiyatrosu Dinyeper.

duvarlara Davet Victor Paul Morozenko geldi. Birlikte bir kez drama "Son Oyun". (Bir kısa filmde küçük bir oyunculuk deneyimi oldu öncesi) aktörün geleceği için, ilk önemli filmi rolü oldu. dram olarak, onun arkadaşının ölümüne, genç bilim adamı ve yetenekli bir tenisçi Stanislas Olenich araştırmak oldu Joker laboratuar asistanı, oynadı.

Biraz tiyatro, Biyografi Victor Saraykin, çalıştı Şimdi yeni ve yeni ilginç ayrıntılar ile doldurulan olmak başlıyor, hangi o orduya hazırlandı. Daha sonra nedeniyle orduya, o disiplinli ve daha sonra kendisine çok yararlı olduğunu kanıtladı ki, tecrübeli hale itiraf etti.

eşi için destek

terhis aktör sonra yine drama tiyatro sahnesinde iş yükünü üstlenmiştir. Ama ana müdürü ile sürtünme kısa bir süre sonra görülmemiş boyutlara ulaştı. durum Nina Nijeradze birçok önemli rolde vardı şu anda o iş bulamadım kocası için çok popüler bir oyuncu olduğunu bir şekilde geliştirmiştir. Yıllardır, o bile kalabalıkta, roller alamadım. hırsla bir adam için zor yeterliydi.

Eli istemsizce şişe ulaştı. değilse ne sevdiği eşinin sürekli bakım ve destek için, ayrıca hayatı olurdu? Onu azarladı asla testereyle değil. kocası normale dönene kadar sadece sabır büyük bir stok ile, bekleme. Nina sürekli bir tiyatro sahnesi değil, aynı zamanda set sadece olmadığını ileri sürerek, onunla konuşuyor. Yavaş yavaş, onu duydu. Daha sonra bir gün eşi nasıl haklarından düşünerek nasıl hatırladı. Özellikle o zaten vardı sinemada bazı tecrübe çünkü. Ve eğitim iyiydi. Böylece bir kez ve herkes için alkol unutun. Şimdi onun çıkarları - kitap, iyi müzik, denize bir gezi, spor salonunda antrenman.

huzursuz doksanların

büyük ekranda başka görünüm doksanlı yılların başında oldu. "Afgan" drama step - parlak dergi sayfalarında sönmeye başlar Victor Saraykin, fotoğraf, onun en sevdiğim biridir aralarında bazı ilginç roller, oynadı. Kayış Anatoly Mateshko bir çalışma da yoktu "herkes için bir kadın." Saraykin oynadığı karakter, - Sergei adlı ana karakterin meslektaşım.

Yavaş yavaş o hizmet etmek onuruna sahip tiyatro, durumu değiştirin. Yeni rol vardır. Ve yine doksanlı yılların ortalarında, çift Lesya Ukrainka adını tiyatroya gitmek. Yeni sahne rolü üzerinde döktü bolluğu. İlk bir gösteriydi "öğrenci sevgi." Daha sonra - Don Juan oyun "Okul skandalı" ve diğerleri de "tutkuları esir", "Pisa Kulesi" de kocası Dzhozef Serfes içinde.

Aynı zamanda aktör ünlü filmin Çinli versiyonunda oynama şansı olsun "Ve Çeliğe Su Verildi." O rol Artema Korchagina, kardeşi Pavka aldık. Rusya'da, resmin bu sürümü hala bilinmiyor, ancak Çin inanılmaz popülerlik kazanmıştır, ve adı Saraykin uzun zaman gazetelerin sayfalarını bırakmadı.

yeni milenyum

Yeni yüzyılın başı aktör onun yaratıcı hayatta en ilginç yapıtlarından biri getirdi - Büyük ve kurnaz bir düzenbaz Zheka rolü sidekick pezevenk Arturchik popüler TV dizisi hala "Doğum Bourgeois-2" dir. Çok az insan biliyor, ama aynı zamanda "burjuva" ilk sezonunun çekim için hazırlık popülerliği bu serinin yayımlanmasından sonra birkaç kez arttı Victor Saraykin, aktör, başrol için seçmelere - Daha sonra Valery Nikolaev oynanan en burjuva. bir polis Movenko - İkinci sezonunda, o gerçekten ana haini oynamak istedi. Ama bu kez o şanslı değildi: Andrey Panin canlandırdığı karakter.

Saraykin metnin birkaç sayfa kapasiteli, küçük bir bölüm sunuldu. aktör pes etmedi. paralel olarak Dmitry Shevchenko (Arturchik) o ölçüde rolünü artıracak bir senaryo yazdım. Yani, çözeltilerle 9. ila 15 inci dizisi ile ekranda belirdi.

o çekti ve diğerleri gibi bu eser. Kısa bir süre içinde biz çok Saraykin ateş haline gelmiştir. O veya bölüm kapalı majör veya minör rollerden birine reddetmedi. Dahası, filmler, farklı bir türde vardı: Savaş, komedi, romantizm. Savostyanova, FSB - "Dragon Sendromu" Teğmen Sudzilovskaya - serisi "Tasfiye" in "Ölümcül Oyun Putilin" in sürücüsü Sergei Kostyuchenko, oynadı.

Evet, Victor Saraykin zor aktörün kaderi. Uzun, af korkusu geçmekte ve boş yere en azından bazı rol bekledikten sonra, o mükemmel fiyat bir sanatçının başarısı hissetti. Şimdi her durumda, hatta en zor gibi görünen, vazgeçemiyorum ve umutsuzluk teslim emindir. Ve iyi şanslar o kapıyı çalmak olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.