Haber ve ToplumÜnlüler

Aktör Alexander Khochinsky: biyografi ve filmografisi

Sovyetler Birliği zamanında öne çıktı yetenekli aktör, - Alexander Khochinsky. Sovyet sinema tercih İzleyiciler, o en filmi "Bumbarash" hatırlanır. bu yüzden onun sevdiklerinin bu olağanüstü adam hakkında konuşmak - Göçebe, her şeyden önce onun özgürlüğünü takdir. Aktör bile 1998 yılında değildi, ama onun hafızası yaşıyor.

Alexander Khochinsky: Biyografi yıldız

Ünlü aktör - St. Petersburg yerli, doğumundan (1944) sırasında da, onun memleketi hala Leningrad olarak adlandırıldı. Aleksandr Hochinsky tanınmış pop şarkıcısı Yuri ve aktris Lyudmila Gençlik Tiyatrosu'nun bir ailede doğdu, o bir kız kardeşi var. Ne yazık ki, çocuğun yaşamının ilk yılları keder ile karanlığa gömüldü. Sasha çok küçükken depresyona eğilimli baba, eski bir yaratıcı kişi, intihar etti.

Gelecekteki aktörün Çocukluk kadınlarla çevrili geçirilen, anne, büyükanne ve kardeş hatta bazen çok fazla, ailedeki tek adam hallettim. Kadın eğitim, nazik yumuşak ve nazik bir çocuk büyüdü Sasha, karakterine damgasını bırakmıştır.

Yine de, Alexander Khochinsky ve kararlı eylemler başardı. oyunculuk mesleği o annenin itirazlarını görmezden seçti. Adam gerçekleşmedi, çabuk götürdü ve ayrıca hızla soğur, henüz fikrini değiştirmek ailesini Umut. Khochinsky Leningrad Gençlik Tiyatrosu'nda çalıştı stüdyo öğrencisi oldu. Ben bu onu sınavlardan biri yeniden çekmek için izin vermek için seçim komitesi ikna etmek annemi borçludur merak ediyorum.

ilk aşk

Irina Asmus ilk kadın bilinmeyen aktör Alexander Khochinsky sonra arka ciddi ilgilenme oldu. Sovyet sinema yıldızının Biyografi tanıştıkları sonra aşıklar ay neredeyse birkaç evli olduğunu iddia eder. Daha sonra Irina Asmus palyaço Toffee gibi epey hayranın var.

Ne yazık ki, genç aşk zaman test standı olamazdı. Alexander Khochinsky kesin bir dille yolları bu yükümlülüğün kurtulmak için aramaya reddederek ordusuna hizmet için gitti. Aktör her insanın görevidir üstesinden gelmeye inanıyordu. Irina Asmus yakında kocası Vyborg ve görev yaparken başka bir adam hayran, boşanma davası açtı. Eşi derinden etkiledi Khochinsky ihaneti, uzun bir depresyon nedeni oldu.

tiyatroda oynamak

devlete bir borç ödemek için, Alexander bir aktör Gençlik Tiyatrosu oldu. İlk başta genç adam güven sadece çocuk yapımları parçaları ısırdı. Ancak, kişiliği, karakteri, çekicilik hızla seyirci büyüledi. Kısa süre sonra bir adam topluluğunun en iyi yorumcularından biri katıldı. O ana roller emanet başladı Alexander Khochinsky ve Boris Godunov ve Hamlet başardı. tiyatroda oyna, başarıyla diploma 1970'de kendisine verildi LGITMiK eğitim ile birleştirdi.

O yıllarda meydana gelen Yıldız, ikinci evlilik gibi kısa ömürlü ilk olarak oldu. sanatçı Marina Azizyan ile onlar bir gövde içinde geçinmek mümkün olmayan, tamamen farklı insanlar vardı. durum aktör karar üçüncü evlilik birliğinin ile farklıdır. Onun seçimi Antonina Shuranova eski bir arkadaşı Bu kez, kocası onu itti.

Antonina da bu kadar uzun Alexander Khochinsky istemişti çok kadındı. aktörün Biyografi "kendisi tarafından yürüdüNe Cat" üretimine birlikte çalışan yakınlaşması meydana olduğunu iddia etmektedir. Sasha merkezi karakterin rolünü üstlendi, aynı zamanda ilk kez yönetmen hakkında kendisini ilan etmişti sadece. Müteakip eklem performansları Khochinsky ve eşi birbirlerini mükemmel tamamlanmaktadır, izleyici ile çok popüler oldu.

Atış film

Uzun süre sinemanın dünyada aktör cazibe ve yetenek kayıtsız kalmıştır. o biraz parçaları hırpalanmış ilk kez kendilerini ifade izin verilmez. Trajikomedyası "Bumbarash" Alexander Khochinsky olarak böyle harika adam için yüksek noktası olmuştur. onun 1971 yılında bu tabloyu zenginleştirilmiş Filmleri, o sadece çıkışından sonra bir yıldız haline geldi. Karakter aktör - neşeli, cesur ve sanatsal adam Lev. Bu arada, şarkı Khochinsky bu bant seslendirdi "Vinç gökyüzünde uçan", önümüzdeki yıllarda bir hit haline geldi.

Tabii ki, bu film dünyada İskender'in tek başarı değildir. TV programı olarak "devrim doğmuş" diye bir müfettiş Sokolov oynamıştır görüntü Rodkina, Sokolovsky'nin dram "Strogovy" Dedektif "yoksulluk belgesi" devrimci olmuştur somutlaşan. Ne de taraftarlar onun koçu Valentina hatırlamıyorum olabilir "söylüyor Kadınlara."

ölüm

Onların sağlığına önem insanlardan biri değil Khochinsky. O, sık sık alkol indulged sigarayı yetersiz beslenen edilir. spor için aktör zamanında değildi. Alexander da yalnız hastalığı tedavi etmek tercih doktoru ziyaret kaçınılmalıdır. O 1996 yılında sayısız mide ülseri ve kalp ile ilgili tehlikeli ihlalleri tespit ettiğini şaşırtıcı değildir. Bundan sonra, aktör onun yaşam tarzı tedavisi başlamaz değişmedi.

11 Nisan 1998 böyle yetenekli bir aktör Alexander Khochinsky değildi. Doktorlar bir şey yapamadık kalp yetmezliği, - Ölüm nedeni. Antoninus üçüncü eşi birkaç yıl boyunca kocası atlattı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.