Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Restoran "Ağlayan Söğüt" (Moskova): açıklama, menü, yorumlar

Zaman geçmiş Nostalji her insanın mevcuttur. Sovyet döneminde yaşamış olanlar, bu büyük ölçüde mevcuttur. geçmişin atmosfere atılmak için izin kurumları, her zaman başarı elde etti nedeni budur. Bunlar restoran ve "Ağlayan Söğüt" sayılabilir. Moskova - her şeye sahiptir zengin bir geçmişi olan bir şehir. Restoranlar, kafeler, barlar ve benzer düzeydeki diğer kuruluşlar servis ve bakım farklı seviyelerde sunuyoruz. rekabet arasında kaybolmak etmemek için kendi benzersiz lezzet veya baharat olması gereklidir. Restoran "Ağlayan Söğüt" Bu alanda etkin bir şekilde tahsis edilir.

Özellikler

ziyaretçiler için çekici Burası nedir? İlk olarak, kelimelere dökmek mümkün değildir alışılmadık sıcak bir atmosfer olduğunu, ancak kesinlikle anlamda olmalıdır. yüksek ritmi ile hiçbir acele ve modern meşgul yaşamın telaş vardır. Restoran "Ağlayan Söğüt" Sovyet zamanlarda ruhu ile nüfuz. İkincisi, daha da tartışılacak büyük bir mutfak, bu. Ve son olarak, Kafkas mükemmel şaraplar zevk ve iyi eski film izlemek, dinlenmek mümkündür. salonlarından birinde büyük bir ekran var. bunun yerine onlar ünlü Sovyet filminin filme bir restoran olup olmadığı: Bu arada, birçok doğal soru olabilir? Hayır, kaldırılmaz restoranı "Ağlayan Söğüt", "Elmas Eli", adıyla sadece bir melodi. Yine de, ruhu onun hemcinslerine daha aşağı değildi.

Avrupa gıda

Ne ziyaretçilere restoran "Ağlayan Söğüt" sunuyor? İlk olarak, Avrupa yemekleri sunmaktadır. Bu kümes hayvanları, et ve balık birkaç sıcak yemekler olduğunu. salata ve meze Çeşitler, çok büyük. Burada geleneksel Dressed Herring ve deniz ürünleri ile daha pahalı salata hem bulacaksınız. Avrupa mutfağı oldukça geniş bir alanda sunulmuştur. her zevke bir tedavi yoktur.

Kafkas mutfağı

Restoran "Ağlayan Söğüt" ve yemekler sunuyor Kafkas mutfağı kurumun büyük bir vurgulamak çağrılabilir. Bu menü vurgu üzerinde. Kafkasya, damaklara hitap eden lezzetleri ile ünlü, basit, ama çok güzel kokulu ve lezzetli. En şefler sevgiyle onları hazırlamak. Kafkas mutfağı sunabilir şey menüsünde yer alıyor. Yani ufalanan pirinç, tavuk yemekleri ve kuzu, sebze, lezzetler ve hamur işleri. Burada daha sonra, sizi Avrupa ve Kafkas mutfağı sunan en güzel yemeklerin tadını istiyorum.

Bu restoranın şık iç unutulmamalıdır. Ama hiçbir acıma ve züppelik vardır. Tüm ancak tat ve stili ile, Sovyet döneminin tarzında tasarlanmıştır. Geçtiğimiz zamanın atmosferi çok zaten bir fazlalığı izledi hangi ötesinde hattı üzerinden gitmeden, mütevazi, ince, ve nostalji bir yük haline gelmiştir yoktur. Her etkinlik veya olay için, uygun bir oda bulabilirsiniz. Konu ve konuk sayısına tekabül edecek odası, pick up lüks banket, kurumsal bir parti, düğün ya da romantik bir yemek olsun her zaman mümkündür. Tabii mükemmel yemekler ve kolay ve göze batmayan hizmet ile kombine tüm bu olumlu bir izlenim bırakır söylemek.

yorumlar

Restoran "Ağlayan Söğüt" zaten çok popüler bir kurum. Bu ibadet yeri olmakla birlikte, onun seyirci, o zaten kazandığını söyleyemeyiz. bir kere restoran ziyaret ederek, uzun bir süre için onun hayranıyım haline gelecektir. Eh ziyaretçilere tam memnuniyetini hedefleyen ekibin, çalışmalarını koordine büyük bir menü, rahat bir atmosfer - tüm restoran her gün popülerliğini artırmak için birleştirir. Ve bu boş sözler değildir. Bu, bu kurumun tüm avantajlarını işaretlemek ziyaretçilerden geribildirim ile kanıtlanır. Özellikle zevk nedeni restoran Kafkas mutfağında görev yaptı. Başka nerede bu topraklarda yaşayan halkların eski, geleneksel tariflere göre hazırlanan özgün yemekleri deneyebilirsiniz! Nispeten düşük fiyatlar da genellikle kendi yorum Ziyaretçiler belirtilmiştir. Bir restoranda ortalama fatura toplamı sermayesi için çok ucuzdur 1000-1500 ruble civarında olduğunu. Restoran ziyaret olanların birçoğu, ziyaret ve tekrar buraya geri gelmek için tavsiye edilir. en iyi reklam ve böyle bir kurum için öneriler olmaz mı!

soğuk mezeler

Restoran "Ağlayan Söğüt" onun ziyaretçiler soğuk meze ve salatalar yelpazesi sunar. Geleneksel Kafkas yemekleri Lobio tanımlanabilir. Gürcistan'dan aromatik baharat ve fındık suçlanıyor Bu kırmızı fasulye,. Çok doyurucu atıştırma ve nispeten ucuz - 185 ruble. Eğer lezzetli bir yemek keyfini istiyorsanız, somon kendi büyükelçisini sipariş edebilirsiniz. Size 665 rubleye mal olacak. prandiyal rafine edilmiş zeytin atıştırmalıklar kokteyl (230 ruble) ve bayram balık plakasını (2600 ruble) izole edilebilir çünkü. Para için güzel hizmet mersin balığı mersin balığı, somon, dilimlenmiş sunulacaktır füme yılan balığı ve havyar.

salata

Salatalar son sıra işgal etmez restoranın menüsünde. Birkaç spesiyalleri ve geleneksel bir düzine sunuyor, ancak belirli gelişmişliği ile hazırladı. Örneğin, bu Dressed Herring, güzel bir akış zaten alışılmadık iştah açar. ızgara (310 ruble) üzerinde pişirilmektedir ihale tavuk, dolmalık biber, turşu soğan ve domates, - Kurumsal "Ağlayan Söğüt" denir salata.

et

Her zaman olumlu yönde Kafkas mutfağının konuyla ilgili olan geri besleme Restaurant "Ağlayan Söğüt", etin iyi yemekler sunuyor. kuru erik ve kuru kayısı ile Kraliyet pilavı ihale kuzu bile en seçici damakları etkileyecek. Birden çok kişi için tasarlanmış bir tabak - Ama kesinlikle Saj denemelisiniz. Bu kuzu, ayva, patlıcan, soğan ve kestane yapılır. Yaklaşık 1.600 ruble maliyeti. Eğer tavuk pilav servis edilecektir için, fındık ve erik (485 ruble) ile doldurulmuş. sadece 75 ruble maliyeti bile en ucuz çanak hıngel, hoş bir izlenim bırakır. Özel Mansiyon "bakır Hediye." Olmalıdır otlar Komposto ve özel kalın kızılcık sosu ile servis edilir Bu kuzu incik,. menü sonsuz restoran misafirlerine sundukları numaralandırabilmesidir böylece çeşitlidir. Geleneksel chakhokhbili, chashushuli (dana bonfile sebzeli) mantar ve patates ve kızaran peynir kabuk, (erik ve otlar ile kuzu) chakapuli, tavşan, odzhahuri (patates, sebze ve baharatlarla domuz) - bu deneyebileceğiniz ne sadece bir kısmıdır Bu kurum.

çorbalar

Menü ikiye bölünmüş ve ilk dersleri değildi. Burada, lezzetli, doyurucu ve ucuz tam bir yemek sipariş edebilirsiniz. Örneğin, bıldırcın yumurtası ile tavuk suyu besler 180 rubleye mal olacak. Buglama için 480 ruble ödemeniz gerekir. Bu baharat bir dokunuş ile otlar ile çorba kuzu. Genel olarak, menü her zevke uygun lezzetler sunuyor. Gıda kalitesi fiyatı ne olursa olsun, üstünde zaman.

ızgara yemekler

Yok Kafkas mutfağı, menü açık ateşte pişirilmiş, gıda olmadan tamamlandı. onlar sıcak boru, dediğiniz gibi Restaurant "Ağlayan Söğüt" da, bir kokulu ve lezzetli mutfak kreasyonlar sunmaktadır. Ve bu sadece et yemekleri değil. bir şiş şişman kuyruklu Patates sadece 270 ruble maliyeti ve ne kadar eğlenceli tadı tadını çıkarırken olsun. Ama menü dekorasyon açık ateş üzerinde pişirilmiş, kesikler kabul edilebilir olduğunu. Bu tavuk, mersin balığı, koyun eti, domuz eti ve kuzu oluşur. Bu 5.600 ruble bir zevk. Bunu yiyerek olsun izlenim, paha biçilmez.

özel fırsatlar

metro istasyonu "Medvedkovo" yakınında bulunan restoran, çok sık onların ziyaretçiler şımartmak özel teklifler. Örneğin, bir iş yemeği, "Sovyet akşam yemeği." denir yaklaşık 300 ruble ödemek zorunda kalacak için. İki ya da üç yemekler öğle seçmeniz istenecektir. marul iki tür, iki ilk ders, üç sıcak yemekler, üç yan yemekler ve içecekler - bu aralık merak yapacaktır. hediye olarak onların kendi fırınından çıkan pide ekmek servis edilecek. Öğle yemeği için ikinci seçenek - bir "Kafkasya öğle yemeği." Zaten "Güney aksanı" ile yemekler vardır sunuyoruz.

şarap listesi

Bu kuruluş şarap listesiyle ilgili söylemek istiyorum. Bu Kafkas şarap iyi çeşitleri dayanmaktadır. Orada içecekler ve Avrupa'dan vardır, ama bu güzel kurumu ziyaret, akşam Gürcü şarap ve Ermeni konyak bir şişe süslemek için gereklidir. restoran değil sadece alkollü içecekler sunmaktadır. aralık - meyve suyu, su, kahve ve denemek ve eski güzel filmi keyfini aromalı çay. büyük ekran sadece barda yer almaktadır.

eğlence

Restoran "Ağlayan Söğüt" ziyaretçiler için daha erişilebilir hale metro istasyonu "Medvedkovo" yakınında yer alır. Ama bu onun popülerliğini etkiler sadece. Mükemmel mutfağı, profesyonel hizmet ve hoş bir atmosfer - Bütün bu nitelikler tamamlayıcıdır. restoran göze batmayan müzik ve konfor hüküm sürer geliyor. verandada Yaz daha aktif tatili tercih edenler için bir disko. Temiz hava, hoş ve neşeli müzik, en iyi aşçılar gelen lezzetli yemekler - ağır bir çalışma haftanın en iyi tamamlanması değildir. Nerede dinlenmek ve restoran dışında tüm endişeleri ve sorunları bırakarak aile veya yakın arkadaşlarınızla, dostlarınızla gevşeyebilir.

konum

Nerede restaurant "Ağlayan Söğüt" nedir? Birçok kişi kendilerini bu soruyu sormak ve böyle bir güzel kurulması ilgilenen umuyoruz. Adreste bulunur: Moskova, Ev Sokak, 18. Bütün yürüme mesafesindedir, çok zor olmadığı alma. Özellikle hafta sonları ve tatil günlerinde, önceden bir tablo kitap tavsiye edilir.

Orada her zaman hoş geldiniz ziyaretçi ve onlara Avrupa ve Kafkas mutfağının en mutfak başyapıtları sunuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.