HobiDikiş

8 Mart'ta anneme kendi ellerimle hediye edin

Bildiğiniz gibi, çocukluk çağında en temel ahlak ve etik ilkeler oluşur. Bazıları yapmak çok zor olduğunu düşünüyor ve ahlak hakkındaki kelimeler sadece güzel bir teori. Aslında, çocuk yetiştirme konularında çok basit eylemler çalışır. Örneğin, bir çocuk 8 Mart'ta kendi elleriyle nasıl hediye alacağını öğrenirse, yaratıcılığını geliştirmeye yardımcı olmaz , aynı zamanda yakın insanları daha yakından tedavi etmesini, başkalarına neşe getirmekten memnuniyet duymasını öğretmesini öğretir.

Tebrik kartı

Elbette, bu konudaki çok şey papa, dedes, abi veya kız kardeşlere bağlı. Belki de 8 Mart'ta annem için en kolay hediye kendi ellerimle bir tebrik kartıdır. Çok kolay yapılır, ancak oldukça etkileyici görünebilir. Renkli karton ve kağıt satın alması gerekecek ve tutkal ve makaslar her evde. Artık birçok dükkan böylesine bir kartpostali süsleyebilen özel aksesuarlar sunuyor ve pek çok internet sayfası veya kitapta en ilginç ve basit fikirleri alabileceğiniz güzel yazar kartları bulabilirsiniz. Çok renkli boncuklar, boncuklar, elmas taşlar, payetler ve küçük dantel parçaları böyle bir tebrik kartını gerçek bir sanat eseri haline getirir ve kendi elleriyle - en ilgi çekici ve orijinal olan, 8 Mart'ta annesine bir armağan hazırlar.

Aynayı çiçeklerle çerçeveleyerek

Çiçek çerçeve içindeki ayna, anneye ilginç bir hediye. 8 Mart'ta elleriyle yapmak çok kolay ve epey zaman alacak. Bunu yapmak için çerçevesiz küçük bir ayna (yuvarlak veya oval şekli), yapay çiçekler için çelenk, tutkal gerekir. Çalışmadan önce aynanın yüzeyinin alkol ile yağdan arındırılması istenir. Çiçekleri daha yaratıcı görünmesi için altın veya gümüş sprey boya ile boyanabilir. Boyamadan sadece 15 dakika sonra, çiçekler aynanın çevresine yapıştırılır. Altın veya gümüş çiçeklerle şık bir ayna, en sıradışı hediye olacaktır.

Baharat için yazarlar kavanozları

Kendi ellerimle 8 Mart'ta anneme en ilginç ve kolay hediyeler vermek baharatların orijinal kavanozlarıdır. Bunun için boş kutu kahve, kalın tel, altın akrilik boya, suni çiçekler, tutkal tabancası lazım . Tel kutuya sıkıca sarılarak tutkalla sabitlenir. Altın rengi boya veya yapay çiçeklerle boyayarak süsleyebilirsiniz. Kapta en büyük ve en güzel çiçek tutturulabilir, böylece kavanoz en üst rafta bile görülebilir.

Yazarın vitray penceresini veriyoruz

Yaşlı çocuklar, 8 Mart'ta annelerine kendi elleriyle daha ciddi bir hediye verebilirler. Üretim zamanı daha fazla olacak, ancak etki daha canlı olacak. En ilginç seçeneklerden biri - vitraylı vitray taklit eden cam üzerine yazarın tablosu. Bunun için sanat eğitimi gerekli değildir, çünkü yaratıcı iş için birçok dükkan bitmiş vitray çizimleri, özel fırçalar ve boyalar satmaktadır. Ev yapımı vitray camları evde bulunabilir veya bir cam kesme atölyesinde satın alınabilir. Vitray imalatı için basit talimatlar aynı dükkanlarda ya da İnternetteki tematik forumlarda satın alınabilir. Böyle bir hediyenin kapıyı göreceği özellikle enteresandır (bu tür şeyler artık birçok apartmanda görülebilir). Fakat kapıyı süslemeden önce, ailenin daha yaşlı üyeleriyle görüşülmesi tavsiye edilir; böylesine bir şaheser, gerçekten eğlenceli hale geldi.

Bu tür komplikasyonsuz hediyeler, farklı yaştaki çocukları annelerine sevdirip, onları hoşça vakit geçirir. Ne de olsa, hediye verdiğimiz anda, ruhumuzu annemin yüzünde bir gülümseme gibi kaldırıyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.