Sanat ve EğlenceFilmler

Filmi "Sweet November": aktörler ve rolleri

Genellikle, iyi bilinen bir filmin bir yeniden orijinal daha kötüdür. yeni bir şekilde bilinen peresnyatoy melodram durumunda yolu size eleştirmenleri inanmak, özellikle olduğunu söylemek olabilir, ama neden sonra, "Sweet November" başlıklı 2001 yılında seyirci duygusal hikayenin bu kadar düşkün ki? remake oynadığı aktörler, ilk etapta, seyirci övgü neden oldu. Sonuçta, ana rolü biri var değildir ve birinci sınıf Hollywood yıldızları, Keanu Reeves ve Charlize Theron.

Bu nedir?

Bu kariyerinde ve hayatında başını dalmış bir reklam ajanı Nelson Moss, hikayesi çalışmaları dışında başka bir şey için daha fazla oda olmasıdır. Ve böylece oldukça uzun bir süre. Ama, o kadar sık filmde, bir toplantı tamamen kişinin hayatını değiştirebilir olur. o baş aşağı sadece bir ay Nelson olağan yaşamını döner bir kadın Sarah, bir gizemli ve oldukça sıradışı karşıladığında yüzden Moss ile olduğunu. Daha önce dikkat etmedi şeyleri fark etmeye başlar, o sevgi, zevk yaşamaya başlar. Karşılaştıkları sonra sadece bir ay, o Sarah bir teklif yapmaya hazır olduğunu, ancak onu reddeder ve ona sırrını ortaya koymaktadır. İşte tüm arsa özeti filmi "Sweet November", tamamen mükemmel onların karakterlerini ortaya ve onlarla empati onlarla sevinmek ve filmin sonunda ağlamaya seyirci iyi bir yarısını yapılmış ve sonuçta düşünmek ve belki hayatını abartmış aktörler var.

romantizme militanların

Neo rolü için "Matrix" den sonra başarı dalgası üzerinde bir role kalmak istemediğini ve "Tatlı Kasım" oldu bunlardan biri melodramlarından, dahil olmak üzere çeşitli projeler dabbled. popülerliği zirvesinde Kianu Rivz değil seyirciler arasında bir kadının kalbini kırdı. Aslında, o aşk hakkında herhangi film için mükemmel bir adaydır. Standart dışı, ama böyle çekici görünümü, özel bir çekicilik, gizem ve büyük oyunculuk Reeves bir aura filmi "Sweet November" rol almak yardımcı oldu. Zaten arkalarında vardı ekranda aşkı somutlaştıran bu melodram aktörlerin "Şeytanın Avukatı" birlikte çalışma ve tandem çerçevesi çok ahenkli geldi yansıyan edilemedi iyi arkadaştık, için.

Erkeklerin kalpleri Kraliçesi

Daha önce bahsedildiği gibi, zorlayıcı Keanu bir çift o noktada olsa da, bu yüzden iyi bilinen, ama çok umut verici değil, Hollywood'un güzellik ve fantastik bir oyuncu biliniyordu. filmi "Sweet November" in Charlize Theron arkadaşlar çok öngörülemeyen bir kişi gitti hangi dışa neşeli ve kaygısız bir çok sıradışı bir kız, rolü var. Ve tüm yapardı, ama Sara Diver ölümcül derecede hasta olduğu ve onun zaman geri kalanı için oldukça sıradışı bir yol olsa bile, insanların en fazla sayıdaki mutluluk getirmek istedim. rolüyle başa Theron şaşırtıcı, onun karakteri o o bu dünyaya ait olmadığını izlenimini verdi, bu yüzden özgün ve büyüleyici dönüştü.

İkinci plan ve sadece

Ancak, iki karakter dramatik filmi "Sweet November" dir çünkü sadece. minör karakterleri oynadığı aktörler de dikkate değerdir. Yetenekli ve çok yönlü İngiliz Dzheyson Ayzeks bu filmde sıradışı bir rol var - Chaz adında bir travesti, alışılmadık arkadaşları Sarah biri. Brandon / Brandy ve Michael Rosenbaum rolü için benzer bir planı. Filmde ayrıca Greg Germann (Vince), rol Liam Aiken (Ebner), Frenk Landzhella (Edgar dua eder) ve Loren Grem Angelica rolünde. eleştiri telaş itibaren hatta iyi bir döküm filmi "Sweet November" kaydetmez. Eleştirmenler sadece aşağılayıcı olduğunu ve hatta teyp kendisi "Razzie", "Oscar" anti-tezi bir tür aday gösterildi. Adaylıkları üç tane vardı: kötü remake, kötü aktör ve en kötü kadın oyuncu. Paradoksal ama bu kitlede en popüler dramaları biri haline ve tam anlamıyla dünya çapında üne fethetmek için filmin engellemez.

unutulmaz orijinal

kıyaslandığında bunun ya da değil, ama 1968 yılında filmin Pat O'Connor'ın gerçekten sadece bir remake yönettiği dram ve gibi, yeni filmi biraz orijinali kaybeder. 2001 yılında çıkan, "Tatlı Kasım" önemli ölçüde hala küçük elementlerin önemli sayıda, hikaye adapte Modern gerçeklerine ayarlamak, iyi, ana karakteri, mesleği ve Sarah aşık zamanında adını değiştirdi ve. Ve tabii ki, oyunculuk. Ne olursa olsun Kianu Rivz ve Charlize Theron, ama Sandy Dennis ve Entoni Nyuli Herman Rauchera "Sweet November" (aktörlerin fotoğrafları) oyununa dayanan filmde sadece çarpıcı Sarah ve Charles Blake imajını somutlaştırmak ne kadar iyi. Biz kaynağından soyut, hikayenin yeni sürümü yaş fazla on dört yıl inanıyoruz başarıyla seyirci kanıtlamak tam ölçü yiyebilirsiniz Ama eğer bu film en güzel aşk öykülerinden birine sahip.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.