GüzellikTırnakların

Bej mat oje: tasarım, fotoğraf

Manikür pastel tonları, belki de hep alakalı olacaktır. kolları bej Çok şık ve modaya bakış. O yoldan doğallık ve doğal güzelliği vurgular. Bu çiviler uygun ve şenlikleri ve günlük yaşamda bakacağız. Birisi bu sıkıcı bir renk olduğunu söyleyebiliriz ve yanlış olacaktır. Bej mat oje güzel tasarım yapılabilir. Ancak, tek renk bir çift seçiminde dikkatli olmalı ve dekor ile aşırıya kaçmayın.

Yararları bej manikür mat

 • Gerek tatilin ardından çivi boyamak için. Mat bej rengi herhangi bir kıyafet uygun olacaktır.
 • Bu yumuşak ve feminen görünüyor.
 • Aynı şekilde uzun ve kısa tırnaklar üzerinde iyi görünüyor. Bu nedenle, kaba bakacağız endişe edilmemelidir.
 • oval ve kare: Tırnak herhangi bir form için uygundur.
 • Bej rengi, görsel olarak kısa parmak uzatır.
 • uzak lake dağılması durumunda, o kadar çok belirgin değildir. Evet, ve her zaman şımarık parlak manikür payetler maskeleyebilir.
 • bej Düzgün seçilen gölge başarıyla cilt rengi vurgulamak.
 • Her yaşta Suit kadınlar.
 • Bej boya kendine yeterlidir ve ek bir dekor gerektirmez. Ayrıca pastel renkler mat - tasarım için iyi bir zemin.

Akıllıca mat bej manikür yapın

dikkatle vernik uygulamasından önce tırnak plakasını zımparalanmalıdır. mükemmel pürüzsüz ve hatta yüzey iyi monofonik mat bej kaplama görünüyor yalnızca beri. Bir kusur ile çivi üzerinde, yalnızca tüm kusurlarını vurgulamak.

dikkatle vernik uygulayın. (Tırnağın bulanıklaştırıp düzensiz çizgiler) Bütün kusurları açık mat bej kaplama üzerinde görebilir. Ve manikür korkunç bakacağız. Sadece saydam vernikler substratın hafif ihmal izin verir.

Hala manikür şımarık ise, yine çiviyi boya başlar. Veya maske bölümü payetler veya rhınestones.

Daha önce bahsedildiği gibi, herhangi bir uzunlukta çivi için uygun böyle bir tonu. Ancak, kozmetik uzmanları küçük hile kullanmak sunuyoruz. manikür kısa çivi olun - bej mat renk çok yoğun olmalıdır. Bu yöntem, bir görsel uzama için kullanılır.

Biz bej sağ gölge seçin

Ne seçim var dan O gözükür mü? Aslında tonlarının zengin paletini bej. süt ve diğerleri ile örneğin, krem, pembe, vanilya, toz, fıstık, karamel, kahve için. Sağ gölge seçin, kolları güzelliğini vurgulamak ve ahenkli bir şekilde yaratacaktır.

Eğer tenli varsa, soluk tonları kaçının. Onlarla birlikte bir hastalıklı bir görünüme sahip olacak. Soğuk orta ton bir paletten bir mat bej ve pembemsi inci dikkat etmek daha iyidir.

İkincil nötr deri rengi olan kadınlar için uygun kum bej lake gölgeler.

Adil seks esmer görünüyor iyi hafif tonları birkaç kapsamaktadır. Şeftali orta ton olan bir manikür mat bej yapılması tavsiye edilir.

Kombine mat bej ne renk?

Eğer çok renkli manikür bir destekçisi iseniz, bej tonları ihtiyaç ardından doğru kombinasyonunu bulmak için. Başarılı renk arkadaşı düşünün.

 • Beyaz. Bu klasik bir manikür "fransız" tarzı olabilir. Böyle marigolds çok fazla dekorasyon kullanmayın için Ardından, ahenk kırmamaya. Aynı zamanda iyi mat aranır bej ve beyaz oje "Ombre" tekniğiyle.
 • Siyah. Bu yalnızca birbirlerini tamamlar ve geliştirmek İyi bir renk kontrast kombinasyonudur. Bej fazla doymuş ve parlak gibi daha yumuşak ve siyah hale gelir. Bu tür bir kombinasyon halinde kadife üzerinde herhangi bir çizim üzerinden gerçekleştirilebilir. Şık ve feminen görünüyor siyah dantel desenli bej manikür mat.
 • Kırmızı. görüntü çok agresif görünmüyordu Yani, bu renk iyi tabanına ek olarak kullanılır. Örneğin, tırnak bej mat vernik kapağı Moon kırmızı çizgi veya başka bir modeli çizmek için.
 • Mavi. En iyi seçenek - bu derin lacivert olduğunu. Onunla bej mat çivi şık ve zarif bakacağız. Eğer lüks manikür istiyorsanız, ince bir altın çizgili ekleyin. Resimde da avantajlıdır Bu renk üçlüsü.
 • Kahverengi. türün başka bir klasik. Tam bir kahverengi-bej mat oje gibi, fotoğraf transferleri görünüyor. Önemli olan her iki renkler soğuk veya sıcak ya olduklarını.

 • Turuncu. Bu renk kümesi aksan olabilir. İyi mat bej ve turuncu tunik veya degrade dolguyu bakacağız.
 • altın Doymuş. bej bir çift temel bir sesi olarak uygulanır ve ek bir dekorasyon olarak alınabilir: Ama vb çizgili, dantel deseni, bir tasarımı tercih dikkatli veya onun yerine rafine manikür olacak tatsız olması ... Yalnızca bir parmak parlak dekorasyon dekore edilmiştir burada altın ipuçları veya opak bej manikür ile ceket, kalabilirler.

Hangi renkleri bej mat çivi ile bir çift ortağı olamaz

 • Grey.
 • Mor.
 • Mercan.
 • Herhangi asidik (pembe, turuncu, marul, limon, vs.).

manikür mat bej tonları Dekore

Bu tasarımda Kadife en önemlisi çeşitli şekillerde, dekore edilebilir - dekoratif elemanları ile aşırıya kaçmayın. Tipik olarak, kristaller, mat bej manikür inci ve şekiller sadece bir parmak ellere tatbik edilir.

1. süs taşı. , Bej, kahverengi ve siyah en etkileyici görünüm altın,. en iyi küçük Rhinestones veya tek bir büyük eleman dekore edin.

2. payetler. İşte bej gölgesinde bir başlangıçtır. gümüş - bakır ve altın yaldız ve soğuk sıcak kuyu bulunmaktadır. Yoksa taban rengine payetler maç için tercih edebilirsiniz.

3. İnci. Burada, Rhinestones veya büyük eleman veya birkaç küçük olanları olduğu gibi. Bu polubusiny inci veya inci rengi çivi olabilir.

4. Çizimler. Bunlar elle yapılan klişeler, hazır çıkartmalar ve desenler olabilir. Bej mat oje yukarıda listelenen edilmiş olanların herhangi bir renk arkadaşı ile iyi gidecek.

Her şey aşırıya kaçmadan iyi olduğunu hatırlayın ve çok sayıda farklı dekor karışmaz. Ve sonra bir mat bej lake ile oje zarif ve şık görünecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.