GüzellikTırnakların

Fiyat değerlendirmeleri: pedikür için aparatları. Manikür ve pedikür için cihaz

pedikür için cihaz - profesyoneller ve amatörler hem işini kolaylaştırmak için güçlü bir cihaz. kendisi kullanıyor prosedür hızlıdır ve performans kalitesi artar. Sonuç, her şeyi ile mutlu, ancak cihazı satın düşünmeye olarak, akılda birkaç önemli noktaları tutmak zorundadır.

Ekipman performansı

Ilk şey iyi bir teorik temel bakmak. Bu hayranlarına ve deneyime sahip ustaların için de geçerlidir.

Günümüz dünyasında birçok farklı maliyetler, içerik ve kursların süresi vardır. İyi bir okul pedikür için cihaz seçmeliyim konusunda sadece teorik bilgi değil, aynı zamanda tavsiyeler olacak.

Burada davetiye modellerine temel becerileri ve hareket uygulama olacaktır. ustanın rehberliğinde, herkes müşterileri veya hane zarar ve yaralayabilir hataları önleyebilirsiniz.

Özellikler yönlendirici

pedikür için Aparatı çeşitli gereksinimleri karşılamalıdır:

  • Cirolar. yani çalışma hızlı ve kolay gerçekleşti gerçekleştirmek için bir zevk pedikür için, 30 bin devrimlerin minimum modellerde seçim durdurmak için gereklidir.
  • sap, rahat ve kolay olmalıdır. İş yerinde ağır frenleme veya titreşimleri önlemek için önemlidir. Ön gerek o takılı fiş veya kesici ile saklamak için gerekli olduğunu hatırlamak ve her durumda düşürmemeye. Aksi takdirde, önemli ölçüde azaltacaktır ömrünü öğesi.
  • Nozullar. Herhangi üretici, herhangi bir tür gelen değiştirilebilir kesici kullanmak edebilmek için, dikkat etmek gereklidir. Bazen cihazı yıllardır hizmet vermektedir ve bu süre ipuçları sadece üretimden kaldırıldı olur.
  • Ters - Manikür ve pedikür için aygıt ile donatılmış olması gereken önemli bir özellik. Daha iyi izin elleri ve ayakları üzerinde herhangi Zor bölgeleri ele.

Yukarıdakilerin hepsi süresini azaltmak ve sırayla, yönlendirici her sahibini memnun edecek, prosedürün kalitesini artıracak - Bir pedikür boşuna değildir için cihaz satın alındı.

Bütçe veya lüks - daha iyidir?

değil makinesi, kurtarmak için üzerinde durduğu - donanım pedikür için makine. Bu, herhangi bir usta söyleyecektir.

Tabii ki, iyi bir yönlendirici paradır. Sen marka için sadece ödeme değil, aynı zamanda garanti, bakım ve onarım (gerekirse) için. Aynı zamanda profesyonel olarak kendini gelişiminde akıllı yatırım ve hizmet yelpazesini genişletmek için bir fırsattır.

Örneğin, Güçlü pedikür için birim uzunluğunda çivi hizmet onun pratiklik ve dayanıklılık ustalarının arasında kendini kanıtlamıştır. Her ikisi de doğal çivi ile manipüle ve yapay inşa için geçerli olabilir. Popülarite değirmenleri bu şirket büyüyor. Onlar yedi bin ve üzeri mal olacak.

konut

Ev pedikür için Aparatı Eğer Çin yapımı (- üç bin maliyetini) satın alabilirsiniz. Ama daha iyi Rus tüccarlar bunu. O biraz daha pahalı doğrudan daha dışarı çıkmak zorundadır, ancak alıcı o mal almış ve gerekirse bunu iade edilebilir gerçeğiyle kendini güvenli olabilir.

bir online mağaza üzerinden yönlendirici satın alarak, cihazın Tamam olacağını garanti etmez, ekipman personel olup olmadığını kontrol önceden belirtmek için, ve hala çalışmıyorsa, hangi eylemin almak gerekir.

pedikür aparatı: yorumlar

El bakımı ve ayak bir dizi sağlamak tırnak hizmetinin Masters, üç bölüme ayrılabilir:

  • Klasik bir pedikür yapmak olanlar. Bu kişiler işleme araçları eller ve ayaklar en iyi üretmek için inanmaktadır ve bu iş makinesine göre daha kullanışlıdır.
  • yapanlar donanım pedikür. kötü mü ve donanım - - klasik iyi: Bunlar yeni teknolojiyi kullanır, fakat ters pozisyon almak korkmuyoruz.
  • teknolojiyi birleştirmek olanlar. Böyle azınlığın ustaları, ama ikisi de teknolojilerin takılar değerlendirmek yeterli olan pedikür gerçekleştirmek ve mükemmel bunları birleştirmek. Bu şekilde elde edilen sonuç tekniklerinin herhangi biri kullanılarak daha kötüdür. Bu durumda, hiçbir şey onları böyle, "Paradox", "Multibor" "Güçlü" olarak üreticilerin telefonları övgü engeller. Bu firmaların Freze kalite ve pratiklik açısından olumlu değerlendirmeleri kazandık.

kapsam

Birisi iç ortam pedikür için böyle pahalı bir cihaz ihtiyacı olmadığını itiraz edebilir. Profesyonel salonları kullanılmalıdır, ancak şu anda ucuz bir analog satın alabilirsiniz ve bu oldukça yeterlidir.

Bir kez yeterli ama için en az bir kez herhangi pahalı modellerin denedim sahip, normale birim döner kimseyi istemiyor. Profesyonel ekipman - süresinde önemli tasarruflar. Bu tür hizmetlerin müşterilerin her zaman olacaktır - Buna ek olarak, kendileri için çalışmak için harika bir fırsattır.

Memelerin Biraz

Bunlar olmadan bile en pahalı ünitesinde hiçbir nokta yoktur. Bir acemi şekiller, isimler, malzeme ve diğer özellikler bolluğu ile karışık, ama hepsi çok zor değil anlamak:

  • isimler ve formlar. Aralarındaki iletişim direkt şudur: "mısır" bir kulak, iğne şeklindedir - sivri, vb işlevlerinin her türü, sürecin çeşitli tarafından temsil edilen en ulaşılmaz yerleri verir ...
  • Malzemeler. Seramik, tungsten karbür, silisyum, elmas kaplı, ve diğerleri. Başlayanlar için daha zor zarar olanları kullanmak daha iyidir. Bunlar yumuşak ve biraz daha uzun bir yüzey işlemek için değil, aynı zamanda sadece kendi gereksiz değil kesmek. Eğer yapay çivi bir düzeltme ve müşteri akışını bekliyoruz Ama eğer değirmenleri seçimi böyle uzun süreli kullanım ve sterilizasyon imkanı gibi özellikleri kısıtlamak gerekir.
  • Aşındırıcılık. Nasıl farklı tırnak törpüsü ve öğütücüler, kesiciler de bu özelliğe sahiptir. Aynı benzer göre bunları seçebilir - kaba, kum daha büyük bir yüzey işlemine tâbi tutulmuş, ve tersi edilir. Bu irtibatta değil, aynı zamanda etiketleme sadece anlaşılabilir: siyah, mavi, yeşil, kırmızı ve sarı yakalı işçiler bir aşındırıcı kesici söylüyorlar. en kaba - siyah ve en yumuşak sarı işaretli. Her durumda, örneğin, bir siyah işaretleyici ile doğal tırnak karbür "mısır" işleyemez. Bunu yapmak için, yumuşak meme yoktur.

Ayrıca manikür ve pedikür için makine kesiciler ile donatılmış değilse, onun kalitesi hakkında konuşmak yok olduğu unutulmamalıdır. Aksine, vicdansız tedarikçiler kesiciler kümesini küçük (başlangıçta) gibi bir bonus ürününüze alıcıların dikkatini çekebilir.

Nerede daha iyi satın almak

Makine kalitesi ve dayanıklılığı ile memnun etmek, doğru yerde satın gerekir. Ve bu, sen dokunabilir satışı, testin gerçek noktası ekipmanı denemek zorunda değildir. Tabii ki, bu seçenek mükemmel değildir, ancak Rusya büyük ve uzak bölgelerde bu tür dükkanlar uzun süre bir rüya olarak kalacaktır.

Bölgesel ofisler, tabii ki, mevcut, ancak bazen aynı mallar çok daha pahalı merkez ofis satışları daha vardır vardır. Bu durumda, hile gidebilir ve gerçek dünyada istenen cihaza bakarak, posta ile sipariş.

Online mağaza bolluğu daha erişilebilir ve kolay herhangi malların satın alma yapmak, ancak bu tuzaklara hatırlamak faydalı olacaktır uzun süre beklemek, servis ve dönüşü seçildi modeli (veya kısmi teslimat) değil arızalı ekipmanlar yakalanma riski ile sorun gibi. Her satıcının dürüstlüğüne bağlıdır.

üretici ve ustalar temsilcileriyle - daha az korkuyor satın almak için, her zaman uzmanları ile danışabilirsiniz. Bu profesyonel bir forum veya web sitesine çevirmek için yeterli.

Kadınların çoğu evde pedikür yapabilir. Cihaz, sırayla, iyi bir tamamlayıcı hoş ve yararlı bir yöntemdir olacaktır. Ve sonra ... kim bilir? Belki bir hobi bir meslek haline büyür. Ve bu durumda, pedikür için iyi bir makine iyi bir asistan olur olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.