GüzellikTırnakların

Tırnak tasarımı, tırnak folyosu kullanır

Neredeyse her kadın manikürle denemeyi sever. Ve mağaza raflarında artık çeşitli tonlarda çiviler için vernikler doludur, ancak tırnaklar hala çok popülerdir. Tasarım türlerinden biri, folyo kullanarak tırnak tasarımıdır. Bu şekilde tırnak tasarımının çok eskiye kadar gerçeğe rağmen, yine de ilgisini kaybetmedi.

Benzer bir tasarım yapmaya karar verirseniz, yapmanız gereken ilk şey gerekli malzemeleri ve araçları hazırlamaktır. Tırnaklar için folyo ince olmalıdır, parlak bir köpürme kalay folyosu almak en iyisidir. Ayrıca, makas, tutkal veya şeffaf oje, fırça ve akrilik beyaz ve siyah renkler, cımbız, pamuk tomurcukları ve sabitleme vernikleri gerekecektir.

Tırnak tasarımı için çeşitli folyo türleri vardır: yaprak; kabartmalı; tercüme. Uzmanlaşmış mağazalarda çok çeşitli renkleri görebilirsiniz ve doğru rengi seçebilirsiniz. Herhangi bir görüntü için uygun klasik tonlar altın ve gümüş rengindedir.

Yaprak tırnakları için folyo pürüzsüz düz yüzeyini çeker. Yardımıyla "metalik" etkisini elde edebilirsiniz. Özel bir kurşun kalem kullanarak, folyo çivi tablasına yapıştırılır. Soyut, çeşitli şekiller, şekiller ve kalıplar oluşturarak çivi üzerindeki folyonun kaotik düzenini etkili bir şekilde düzenler.

Kabartma tırnak folyeleri, olağandışı kabartmalarla yapraktan farklıdır, aksi takdirde aynıdır. Kabartma folyosu yaprağa benzer şekilde tırnağa sabitlenir.

Çiviler için transfer folyosu levha ile kabartma kadar kolay kullanılır. Tutkal tırnak plağına gelecek çizim alanına uygulanır. Folyo ön tarafla birlikte bu yere uygulanır, daha güçlü yapışma sağlamak için bir süre tutulur ve bundan sonra folyo tabanı çıkarılır. Transfer folyosu, genellikle farklı desenli geniş bir ton paletiyle temsil edilir.

Bu tür bir manikür yapmak için, özel becerilere ihtiyacınız yok. Profesyonelce çivi tasarımı yapmadan yapabilirsiniz. Gerekli tüm aletleri satın aldıktan ve tırnak tasarım setimiz oluşturulduktan sonra ilerleyebilirsiniz.

İlk önce folyoyu farklı ebat ve şekillerde parçalamalısınız. Ayrıca, zaten soyut formun farklı parçalarına bölünerek satın alınabilir. Sonra folyo çiviye koymak için cımbız kullanın. Hem önceden tasarlanmış bir desen hem de soyut bir resim olabilir. Gelecekte soyulmasını önlemek için folyo kenarları çiviye karşı rahatça yerleştirilmelidir. Bundan sonra, çalışmalarımızı vernik veya boya ile düzeltiyoruz. Düzelticinin tamamen kurumasını bekliyoruz ve manikür hacmimizi veriyoruz. Bu, akrilik boyalar veya vernikler ile yapılabilir. Dalların, dalgaların, çeşitli kıvrımların, çiçeklerin ve benzerlerinin çivilerini çizin . Önemli olan, hazır tasarımın, mümkün olan en uzun etki için, tercihen iki katmandan oluşan bir düzelticiyle kaplanmasıdır.

Folyoyu kullanarak tırnak yapmak, profesyonel tasarımın en kolay yollarından biridir. Gerekli tüm malzemeleri ve biraz hayal gücüne sahip olmak için yeterlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.