Spor ve SağlıkFutbol

Lambert Riki ve kendi inanılmaz başarı öyküsü

Lambert Riki - Bir oyuncu sporda ilk yıl değil o yapabileceğini bütün olduğunu gösterdi. En yüksek seviyeye ulaşmak için uzun yıllar sürdü ve sadece kendine güven ve sıkı çalışma başarılı olmak için ona yardım etti. O, İngiltere alt liglerinden birinde başlayan ve uzun süre bile hiç premier ligde şampiyonluk için mücadele etmek bir tişört veya bir takım giymek mümkün olacak umursamadı. Ama sonunda, o mükemmel sonuçlar elde etmek için ona düştü tüm şansını kullandı. Lambert Riki o sonunda ne var hak ve şimdi de güvenle oyun kariyerini bitirmek - belki o zaman kırmak imkansız olan bir ruh olarak, birçok takım için çok gerekli olan bir koç olacak.

Erken kariyer

Lambert Riki İngilizce 1982 doğumlu Liverpool kentinde bu şehirde yaşayan hemen hemen tüm insanlar gibi, tabii ki, ve o aynı adı taşıyan yerel kulübünün bir hayranıydım. o futbol düşkün olduğu gerçeğini göz önüne alındığında, Ricky bir gün gömlek "Liverpool" giymek umuduyla on yıl içinde bu kulübün futbol akademisi girdi. Beş yıl boyunca o kulübün yapısı ve 1998 yılına kadar çeşitli gençlik takımı için oynadı, "Liverpool" olarak umutsuz üzerine pes etmedi. Sonuç olarak, 16 yaşındaki erkek Lambert büyük yetenek gördü "Blackpool" oldu. Zaten, o 17 yaşında üst düzey takımı için forma giydi ancak üçten fazla oyun elindeki olmamıştı. Sonuç olarak, Lambert Riki imzalı profesyonel sözleşme artık "Blackpool" ve kulüp "Macclesfield Town" ile olduğunu.

alt bölümler

2000 yılında, Lambert hemen konuşmaya başladı "Macclesfield" ile profesyonel sözleşme imzaladı. Bir sezon yılında kırk oyun oynamak ve on gol, ilk takımda tam teşekküllü bir oyuncu haline geldi. Sonuç etkileyici olduğunu, bu yüzden 2002 yılında yirmi İngiliz o zaman uzun bir süre için uzun kaldı daha yüksek bir bölünme kulübü "Stockport" taşındı. Etkileyici kez bunun için ödenen kulüp ve bölünme toplamı - 450.000 Euro ve Ricky oldukça bu tutarı çalıştı. Üç yıl boyunca o 19 gol, 110 maçta oynadı. Tabii ki, saldırganın, bu sonuç çok etkileyici değil, ama onların görevlerle oyuncu başa. "Sunderland" daha yüksek bir seviyeye çıktığında sözleşmesinin uzatılmaması bu yüzden 2005 yılında, Lambert çok, bir kulüp gerek yoktu. 23 yaşındaki forvet o sadece bir yıl geçirdi "Rochdale", taşımak zorunda kaldı, ama mükemmel sonuçlar ortaya koydu - o diğer kulüplerin dikkatini çeken ne 28 gol attı 68 maçları için. Tam o ana kadar en düşük seviyede sadece oynanan Lambert Rikolu futbolcu, ona çok daha erken gelecekte kalkmak sağlayacak futbol, göstermeye başladı. "Bristol Rovers" Bu üç yüz bin Euro ödenen ve önümüzdeki üç yıl içinde o 59 gol, kulübün 155 oyun şeklinde oynanır. Onun çabaları sayesinde, "Bristol" Üçüncü Bölümü'ne yükselmeye ve orada bir dayanak bulmak mümkün oldu. Ve 2009 yılında bu oyuncunun hayatını değiştiren ölümcül olay oldu.

"Southampton" çiçek açması

2009 yılında, Lambert Rikolu sessizce geliştirilen ve özel bir şey vaat etmedi atletik kariyer. Ayrıca üçüncü bölümünde oynadı o zaman, 27 yaşındaki forvet satın alınması için 1,2 milyon Euro tevkif değil "Southampton". Ve ilk iki yıl içinde, o neler yapabileceğini göstermiştir - 110 maçta o 57 gol attı kulüp İkinci Lig girdim temel nedenlerinden biri olmuştur. 48 maçta 31 gol, kulüp büyükler ligine var gelecek yıl ve yine Lambert katkıda bulunmuştur - Ama orada bile, "Southampton" kalmamıştır. Doğal olarak, Premier Lig'de gol o kadar kolay değildi ve Ricky 77 maçta sadece 29 gol attı, ama rüyasını yerine getirmek için yeterli oldu. Lambert 2014 yılında 32 yaşındaki forvet için beş buçuk milyon Euro ödedi onun çocukluk kulübü, "Liverpool", ilgilenmeye başladı.

kariyer Dengesi

"Liverpool" Lambert 36 eşleşmeleri oynayan ve üç gol, sadece bir yıl geçirdi. Ama o bir yıldız olacağını umut ile kendilerini gurur değildi. O sadece hayalini yerine getirmiş - ve bir yıl sonra sessizce 4 milyon Euro "West Brom" gitti. o 26 maçta oynadı ve sadece bir gol - İşte Majors yaptığı son haline bir sezon geçirdi. 2016 yılında iki milyon Euro 34 yaşındaki Ricky "West Brom", "Cardiff City ile" hareket bıraktı ve kendisi için o şimdi. Beş maçta sahada zaten, ama herhangi bir amaç ile ayırt edilmez.

Milli takımın Performanslar

Rickie Lambert - sadece '31 İngiltere'de bir çağrı aldı bir oyuncuyu çarpıcı. Ağustos 2013 yılında Premier Lig, içinde "Southampton" o İskoçya'da oynadığı hazırlık maçında milli takımı için ilk defa bu maçta oynadı zaman - ve durmak vardı 23 dakika boyunca, ekibi win 3 için kapış, bir gol daha bulmaya alanına girdikten sonra üç dakika içinde 2. Moldova ile ikinci maçında, o bir gol ve iki asist attı ve daha sonra uygulama takımda periyodik düşmeye başladı ve hatta başlangıç sırasının içinde. Bir kariyerinin zirve diye Uruguay'a karşı bir yerine girerek 2014 yılında Dünya Şampiyonası'nda bir gezi oldu. İskoçya'da karşı yine, ama bu kez başarılı bir eylem, o taahhüt vermedi - İngiltere için son oyun Kasım 2014'te harcandı. Lambert 3 gol, sadece 11 maç oynadı ve 4 başarılı pas verdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.