GüzellikTırnakların

Lake CND Vinylux: değerlendirme ve öneriler

Günümüzde kozmetik ürünlerinin pazarı, en farklı üreticilerin tırnakları için çeşitli verniklerle dolup taşmaktadır. Verniklerin tonları sadece farklı değil, aynı zamanda ilave özellikleri de. Örneğin, sıcaklığın etkisi altında renklerini değiştiren vernikler veya ışığa sertleşen jel vernikler veya çatlama özelliği taşıyan vernikler vardır. Ancak bu tür ürünler çoğunlukla, yeni şeyler denemek ve deneyimlemek isteyenler tarafından seçilir.

Fakat çoğu kadın klasik klasik vernikleri tercih eder. Modanın güncel eğilimlerini takip etmiyorlar ve ruh haline bağlı olarak kaplamanın rengini değiştirmeye çalışmıyorlar. Onların tercih ettikleri başlıca kriterler - vernik kurutma hızı, çıkarma hızı ve çivilerdeki "ömrü" süresidir.

En inanılmaz şey, manikür için çok çeşitli araçlarda, aynı zamanda tüm gereksinimleri karşılayacak olanı bulmak bile çok zordur. Bazı cilalar dayanamıyor ve 3-4 gün "mukavemet testi", diğerleri kuruyacak kadar uzun, uzun süre yumuşak kalıyor.

"Tırnak sanayii" yeniliği

Ancak son zamanlarda dünyanın "tırnak sektesi" nin lideri olan Amerikan şirket CND, kadınları bir hediye yaptı - yeni bir vernik CND Vinylux. Manikürün zorunluluk haline geldiği kişilere yapılan yorumlar, tırnakları örtmek için kullanılan yeni bir araçtan kimseyi kayıtsız bırakmadığını söylüyor; ne manikür ustaları ne de müşterileri. Bu yeni nesil tırnak cilası yedi gün boyunca tırnaklarınız üzerinde kalabilir! Ve her geçen gün güçleniyor.

Zaten Zührevi Vinylux kullanan kadınlar, bu kozmetik ürün hakkında yapılan incelemeler neredeyse aynı kalıyor. Bu, en son gereksinimleri karşılayan bir verniktir. Vücut tolüen, dibütil ftalat, formaldehit için reçineleri ile zararlı değildir, çünkü 3Free simgesi ile işaretlenmiştir.

Üç yerine iki aşamalı

Genellikle tırnak cilası kaplaması üç aşamadan oluşur:

  • Tırnak plağını pigmentlerin renklenmesinden koruyan taban tabakasının uygulanması ve cildin çiviye yapışmasını arttırdığı;
  • Tırnak cilası veya tırnak tasarımı için diğer materyallerin çok renkli kaplaması;
  • Renk kaplamayı cips, çizik veya diğer mekanik hasarlardan koruyan üst tabakanın uygulanması.

CND Vinylux'u kullanma konusunda farklı olan nedir? Kadınlardan gelen yorumlar, cilanın bir taban kaplaması gerekliliğini ortadan kaldırdığını ileri sürdü.

CND Vinylux - gökkuşağının tüm renkleri

Yeni bir cila, sadece bir düzine yeni tonda değil, daha önce var olana benzeyen büyük bir koleksiyon. Bu markanın cilalarının renk paleti oldukça çeşitlidir ve tüm mevcut tonlar sadece talep olmakla kalmaz, aynı zamanda en moda olan tonlardır. Bilerek CND Corporation'ın ustalarından oluşan ekip, prestijli moda gösterilerinin sürekli katılımcısıdır.

Bugün manikür için bu aletin 62 farklı rengi var, bunlardan sadece 30 vernik mat gölgede. Viyallarda verniklerin kendi kendine karıştırılmasıyla birlikte yeni kombinasyonlar elde edebileceğinizi de hesaba katarsanız, moda ürünlerinin hayranlarının renk paleti hakkında yaptığı incelemelerin en hevesli olduğunu düşünmek şaşırtıcı değildir.

Ve hepsi onunla ilgili ...

CND şirketinin yeni ürünleri çivileri mükemmel şekilde tutar ve aynı zamanda pigmentlerin çivinin yüzeyine nüfuz etmesini önler. Buna ek olarak alışılmadık bir üst kaplamada, manikürün gücünü arttıran ve üst kaplamanın sarıya dönmesine izin vermeyen fotobaşlatıcılar vardır.

Lake boya uygulama prosedürü süper hızlıdır. Öncelikle, çünkü veritabanını koymanız gerekmiyor. İkincisi, kuruma süresi önemli ölçüde kısaltılır. Çıkarılabilir CND Vinylux da çok basit ve hızlıdır. Aseton içeren ilaçlar, normal bir cila gibi 30 saniye boyunca çıkarır.

Manikür salonlarının müşterileri için, özellikle çivilerin tam dönüşümüne ihtiyaç duyanlar için bir başka haber. CND ürünleri çivi uzatmaları için idealdir. Bildiğiniz gibi salonlarda akrilik modelleme kullanın. Müşteriler akrilik kokusunu tolere etmezlerse, yeni nesil jel ile değiştirilebilir.

Zarif, hafif, doğal görünümlü çiviler beğeninize göre çok daha fazla olacaktır. Kadın, bu bakımlı tırnaklarıyla alışılmadık derecede güzel hissetmek zorunda kalacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.