GüzellikTırnakların

Japon pedikür çorap "Soso": yorumlar ve kontrendikasyonlar

Hemen hemen her birimiz ayaklarının üzerinde cilt sorunları ile karşı karşıya. Birçok sonra çünkü bunların nasır, çatlak, boğulmuş gitsinler, adım zarar nasır ve diğer sorunları. Ancak, herkes kendi başlarına bu sorunları çözebilir ve gerçekten iyi bir uzman çok zordur bulmak için, önce pahalı ve ikinci olarak ana pedikür, başvurun. yanlış pedikür yapılan Çünkü bir enfeksiyon getirebilir veya bunu yaparsanız normal yürüyerek adım gelmediğinden dolayı hastanede bulacaksınız. Tabii ki, bir ponza taşı ile topuklu sürtünme deneyebilirsiniz, ancak istenilen etki ve almazsınız kaba cilt ayaklarının üzerinde kalmaya devam edecektir.

Daha sonra ne yapmalı? ayakları sorunundan sonra kendileri cesaret edemedi? Bu durumda, "Soso" pedikür için Japon çorap sizin için en iyi seçenek olacaktır.

Japon çorap "Soso" nedir?

Pedikür çorap "Soso" - sağlık için ve çok fazla zaman harcamadan herhangi bir risk olmadan, mükemmel pedikür kendi ev yapmak için yeni bir yenilikçi bir yol. Sonuçlar ilk uygulamadan sonra görünür olacaktır ve pedikür veya başka bir şekilde yapmak istemem.

Yararları pedikür çorap

Son zamanlarda büyük bir popülerlik, "Soso" çorap satın aldı. Bu ürün hakkında yorum çeşitli web sitelerinde bulunabilir. Bunların çoğu olumludur ve bu ürünün avantajları vurgulamak.

Japon pedikür çorap "Soso" (kadınların tepkileri onaylamak) alaka haklı bir dizi avantaj vardır:

 • Maliyet etkin - çorap sadece iki çift bir ay ya da daha fazla için ayak mükemmel bir görünüm sağlamak, uzmanlar söylüyor, ve bunların maliyet güzellik salonunda pedikür hizmeti çok daha düşüktür. Derin yeterince pedikür döner çünkü bu durumda, ürünün mutlu sahibi, bir ay boyunca bir paketin yeterli olduğunu iddia etmektedirler.
 • Güvenlik - bu çoraplardan şu anda kodları hiçbir enfeksiyonlar öğretmek, ama kabinde, tüm araçların sterilite tam olarak emin olamaz. Japon çorap ile pedikür yapıyoruz zaman, keskin nesneler kullanmayın, bu nedenle mikrotravma olmadan yapacak emin olabilir - de önemlidir.
 • sizin için boş zamanlarında evde pedikür yapmak fırsat - istediğiniz zaman yapabilirsiniz, ve cildinizin özelliklerine bağlı olarak, size sadece 1-2 saat sürer.
 • Bir incelemede yazıldığı gibi şifalı otlar özleri, mucize çorap sahipleri, nazikçe yatıştırmaya ve cildinizi besler.
 • Çorap "Soso" çatlak, kabarcık ve sıyrıkları ortadan kaldırmak, iyi antifungal etkiye üretirler.
 • Bunlar anti-inflamatuar ve anti-ödem etkisi ve bacaklarınızı güzel ve bakımlı olun.
 • Ve en önemlisi - bu markanın erdirmek çorap sonucu, prosedürün etkisi bile salon pedikür çok daha yüksek kalitedir.

Böylece, oldukça iyi çorap "Soso" değerlendirmeleri. Bu makalede sunulan Fotoğraflar, bunun kanıtı olacaktır.

Japon "mucize" dozlama

Çorap "Soso" (yorumlar onaylamak) kullanmak için, ve tecrübesi olmayan ve çok çaba olmadan yapabilirsiniz bunları kullanmak için çok kolaydır. adım bu süreç adımı düşünün.

İlk olarak 1. biz ambalaj kullanmak gerekir. Aç ve çorap, "Soso" bir dizi çıkardı. Sen kullanma talimatlarını okuyabilirsiniz.

2. Kuyu herhangi deterjan ve kozmetik kullanmadan, ayaklarını buhara.

3. paketin üstünü kesip bir mucize çorap çıkardı. Biz kendi ayakları üzerinde koydu ve bağlantı elemanları mevcut setinde ankraj.

iş 1-2 saat özen 4.. Bu çorap içinde daire, sadece rahatsızlık dolaşmak için korkuyor olamaz - yürürken hışırdıyor.

5. 1-2 saat sonra çorap çıkarın ve jel temiz su ve sabun ile yıkanır.

Ne zaman etkisini görebiliriz?

Japon çorap kullanılan sonraki ilk gününde kadınların çoğu "Soso" olumsuz yorumlar bıraktı. Birkaç gün sonra bir çürütme gönderdi. temel etkisi sadece 5 gün sonra çorap "Soso" (başlangıçta onaylamak, ürünü şüphe kadınların yanıtları) uygulanan. Sonuç çarpıcı oldu! Bu beş gün boyunca, ayak derisi ve çok kolaylıkla elle çıkarılır gitti. Üst tabaka kendisi tamamen topuk pedikür çorap yapılan cilt çatlakları ve çeşitli lezyonlar olmaksızın, çok yumuşak ve pürüzsüz hatta, 5 gün sonra elimine edilir. bunları kullanarak kadınlar bunun kanıtı haline gelmiştir değerlendirmeleri - Bu etki pedikür çorap "Soso" verir.

Japon pedikür çorap etkisi nedir?

ayakları üzerinde olumlu etki sağlayan laktik asit. Bu bileşenin mükemmel cildi temizler olduğunu. sadece azgın deri ve sorunlu alanları etkilediğinden herhangi bir etkisi yoktur sağlıklı olan, tam da bu madde uygulayın.

Böyle hyalüronik asit ve doğal özler gibi Bileşenleri, mükemmel sonunda yumuşak bir cilt elde, besler ve ayağın yüzeyini nemlendirmek.

Malların fiyatı hakkında Görüşler

halkın çoğunluğunun Görüş oldukça benzerdir. Onların kalite olumludur üzerinde Hepsini, veri çorap 'Soso' geribildirim denemişti. Bu haberin mutlu sahipleri arasında görüş farkı bu tür çorapların fiyatları dokundu. Bazıları orijinal fiyatı oldukça yüksek olduğunu iddia, bu yüzden bir ay onları defalarca kullanamaz. kız bütçesi, kendi görüşüne göre, 1.5-2 ayda birden fazla paketi kullanmak göze alamaz.

Diğer bayanlar, Japon pedikür çorap "Soso" edindikleri şehirlerin çoğunlukla sakinleri, zıt solun içeriğini inceler. Onlar böyle bir kalite pedikür için fiyatı sadece abartılı değil hissetti, ama tam tersine, hatta paradan tasarruf edebilirsiniz. İlk olarak, bir çift en pedikür salonlarında daha ucuzdur. İkincisi, prosedürün etkisi geleneksel ayak bakımı çok daha uzun süre eksik.

Japon pedikür çorap kullanımı için kontrendikasyonlar. bilirkişi raporu

Kadınların çoğu, böyle bir araç için herhangi ters tepki olup olmadığının sorusuna ilgileniyor. "Soso" Bu araç, sol Doktora LA polyakova hakkında yorum pedikür için çorap var kontrendikasyonlar konusundaki sorulara cevap. Doktor böyle kontrendikasyonlar bulunmadığını söyledi. Böylece jel ihtiva ayrı bileşenlerin tek tek intoleransı olasılığı dikkat etmek gereklidir. Ayrıca ayakların açık yaralar veya iltihaplanma üzerinde varsa bu ürünü kullanmamaları tavsiye edilir.

Değerlendirme - kadın olsun yan etkileri çorap "Soso" sorusuna endişe teyidi. Eğer teslimattan önce çekimser hamilelik ya da daha iyi sırasında bu çorap kullanıp kullanamayacağını birçok özellikle soruya ilgi Kontrendikasyonlar. Dr cevabı netti: "Hamilelik sırasında Japon çorap uygulama geliştirme cenini zarar vermeyecektir." Ayrıca, pozitif tepki şeker hastası ve onun sağlığı endişe kadınları aldı.

Program "Sağlık" ve onun değerlendirilmesi mucize çorap

kullanımının etkisini gösterir iletim açıkça çünkü birlikte Elena Malysheva ile Rus uzmanlar, "Soso" (pedikür için çorap) gibi araçların etkisi dikkate alındığı televizyon programı "Sağlık" açıklaması, ardından bu ürün için talep daha da arttı böyle bir ürün, onun olumlu ve olumsuz tarafı anlattı. ayakları ve, kaba cilt ile uğraşan tüm olası yöntemler karşılaştırarak bu sayısında da önemlisi, Japon pedikür çorap "Soso" Tüm geleneksel yollar pedikür öncesinde, ilk yaşandı.

Japon çorap analoglar. Onların kalite ve fiyat

Çin ve diğer ülkelerden - O çorap "Soso" popülerlik kazanmaya başladığı doğal ve daha böyle harika pedikür denemek için istekli görünen fazlasıdır, analoglar çok sayıda görünmeye başladı.

orijinal Japonlarla Çinli çorap karşılaştırıldığında, hem de yorum sahipleri değerlendirerek, şunları söyleyebiliriz:

 • Uygulamanın kendi yöntemi biraz farklı olmasına rağmen Çinli çorap çok sık, münhasıran Çince talimatları bulabilirsiniz.
 • Birçok Çinli malları gibi bitki, hoş olmayan bir koku olarak Çince, - Japon çorap doğal aroması.
 • asitler ve doğal yağlar - bileşim 17 Japon çorap maddeler oluşur. Çin bileşim içinde laktik asit narenciye ve salatalık yağlar ve E vitamini Bildirimi değildir içerir.
 • Bazıları böyle çorap edindikleri kadınlar tarafından bildirilen maalesef her zaman değil, sen kılavuzda bu konuda öğreneceksiniz, en fazla 45 dakika taşıyabilir, ancak.
 • artıları da vardır. 35 ila 41'e Japon ürünlerinin boyutu, Çin hatta oluşturduysanız çorap 47 boyutu.
 • Ana artı - fiyatı. Onlar Japon orijinalinden daha 5-10 kat daha ucuz mal oldu.

yüksek kalite ve düşük fiyat: Eğer pedikür çorap satın alacak Şimdi, eğer, sizin için en uygun olanı karar vermelidir. seçim sizin.

Eğer hiç şüphesiz bu keşif deli olacak şekilde toplu olarak satın almanın ötesinde, "Soso", birkaç çift satın almak için tavsiye mutlu sahipleri incelendiği bir Japon çorap satın almaya karar verirseniz her zaman daha karlı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.