Entelektüel gelişimiMistisizm

Düşünce malzemedir

insanlığın düşünce enerjisinin teması uzun zamandır ilgileniyor. Bu sözü ve yazılı çok oldu. Ama bildiğiniz gibi, insanların bilim sadece kanıtlanmış gerçekler ilgileniyor. Bu ispat bu düşünce pek çok bilim adamı tarafından sağlanan kanıtlar, malzeme olduğu ortaya çıktı.

Biz bilimin Armatürlerimiz konuşursak, belki ultraviyole ve kızılötesi radyasyonu toplayan film içinden tonkoenergeticheskie eğitimini düzeltmek başardı bu fenomeni Petr Kapitsa ve Akademisyen Anatoly Okhatrin onaylamak için çalıştı ilk biridir. Ve geçen yüzyılın 70-ler beri, Radyo Elektronik ve Haberleşme Rus Derneği'nin temelinde bilimsel deneyler hekim Kira Asipova gerçekleştirdi. 1975 yılında parmakların aura ilk fotoğrafları başardı. Daha sonra 1988 yılında - fotoğraf fikri. Böylece bilim adamları, belirli zihinsel görüntülerin üzerinde duruldu ve kamera 3 torasik omur, sabit görüntüye ondan 20 cm yer. Sadece bu yerde kalp çakra olduğuna inanılmaktadır. düşünce açıktı eğer görüntü, bir kuş veya bir ok gibi görünüyor. Denek şüphe etmeye şey başladıysanız, film üzerinde bir bulut benzeyen bulanıklık ortaya çıktı.

düşünce teorinin kanıtı malzemedir ve diğer bilim adamları bulduk. düşünceler gerçekliği nasıl etkilediğini Kurucu psychogenetics fizikçi Charles Teutsch defalarca göstermiştir ve Princeton Üniversitesi'nin RJ. Gian dekanı insan bilinci hassas bir konu olduğunu düşündürmektedir çalışmaların sonuçlarını yayınladı. Dalga genetik Peter Goryaeva kurucusu göre, kendi DNA ve molekülün diğer insanlar üzerinde hem düşünce, duygu, kelimeleri etkilemek için edebiliyoruz. Ve her okuma, daha belirgin kelime dalga hayatımızı değiştirecek bir programdır.

düşünce önemlilik su Dr Masaru Emoto ile çok sayıda deneyler ile doğrulanmıştır. Resimler kristaller son zamanlarda tüm dünyada yayıldı ve tam anlamıyla halkı yol açtı. damıtılmış bir bardak su sözler "sevgi ve şükran" ile bir etiket yapıştırmak için, örneğin, bu yok olmaz ve aylarca özelliklerini kaybetmez ve bunun kristalleri çok boyutlu ve güzel. Bir cam yazıt uygulanan Tersine, "Sen - aptal", çirkin bir oluşum elde etti.

Ama belki de en bariz örneği, düşüncelerimiz malzeme olduğunu gösteren cihazlarda insan bilincinin etkileri hakkında bir dizi çalışma başladı. deneylerinden birinde özü bir alkolikti aralarından biri iki kişi, herhangi bir yerde votka net bir bardak sunmak ve ardından zihinsel içmek istendi olmasıydı. miktarı kandaki alkol deneklerin deneyden önce ve sonra ölçüldü. Ayrıca, sabit ve bir gaz analiz cihazı kullanılarak yer görselleştirme gözlük uçucu moleküllerin, kimyasal bileşikler (metan, alkol) konsantrasyonu.

led deneysel sonuçlar bu düşünce malzemedir inanmak. kandaki alkol ve yer görselleştirme test maddesinin konsantrasyonu seviyesi artmıştır.

Tabii ki, şüpheciler demek alkol metabolitleri şeklinde vücutta bulunur. irade Bir konsantrasyon, metabolizmayı hızlandırabilir insan çaba. Ancak bu sürüm de analize tabi olacaktır.

Bilim adamları iddia ederken, yaşam düşüncenin madde olduğunu gösterecek yeterli bir delildir. Yani, kesinlikle gerçek bir hikaye Amerikalı işçiler Nick Sitsmanom oldu olduğunu. Önceden tatil çalışma tren istasyonu eve gitmeden önce iyi bir içecektir. Zavallı adam yanlışlıkla araba buzdolabında kilitli. Nick arabanın duvara yazı bırakan bir çakı vardı. O soğuğa karşı sertleşir olduğunu, elleri ona uymayan söyledi. Sabah donmuş vücut aynı vagonda bulundu. Paradoks sadece bu gece buzdolabı kapalıydı ve sıcaklık içeride olumlu olduğunu aslında.

fenomeni düşünceler gerçekleşmesiyle ile teyit edilir plasebo etkisi, keşfedilmemiştir. sonuçlandı bu alanda Son zamanlarda, Avustralyalı bilim adamları yaptığımız araştırma şöyle tamamladı: Kişinin bağışıklık sistemi kısmen itaat bilinç. histamin (bir alerjene yanıt olarak vücut tarafından üretilen bir madde) enjeksiyonu emziğin elinde, ve sonra olan kişi yanında oldu. Sahte bir kurşun yaparken, bu maddenin yüksek düzeyde insan kanında tespit edildi. yaklaşan çekim için hazırlanırken O, beyindir. Bu önerinin gücü önceden sanılandan çok daha kanıtlıyor.

Hiç şüphe yok, düşünce malzemedir. resmi bilim hala bu gerçeği tanımıyor rağmen. Birçok modern araştırmacılar bu malzeme, ama kolay Materialize olmadığını söylüyorlar. bir düşünmek hakkında bir şey daha önce düşünmek gerekir nedeni budur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.