BilgisayarlarYazılım

Nasıl Cydia kaldırmak için?

Şu anda günlük tekniği Samsung - arka kapakta ısırılan elma ile bu elektronik Koreli üreticisine patent anlaşmazlıkları üzerinde uzun yargı savaş olmasına rağmen, dünyanın en popüler. Apple'ın lider global markalar bir tablet veya telefon alma, tüketiciler yani iki, çeşitli kategorilere ayrılır.

İlk tipteki Alıcılar mevcut fonksiyonel birimin, özellikleri, işlevleri ile tamamen memnun olduğunu, dosya sistemi ve "eksikliği kişiliğinin" arayüzünü kapattı. Ve en önemlisi - resmi uygulama mağazasında mevcut ödemek. Soru: Ne ödediklerini? Oldukça basit, cihazın, yasaklı sahneler veya motifler, kalite, teklik, bilgi desteğinin olmaması, hem de zorunlu emeğinin karşılığını emek geliştiriciler için garanti güvenlik yazılımlarını ödenecek.

İkinci insan türü cihazın kendisi, genel teknik şartname, arayüzünün bazı detayların tasarım gibi. Sadece ikinci tip tartışılacaktır hakkında.

İkinci tip alt tipe ayrılabilir:

Nihayet telefon / tablet / çalar alır, ancak program düzeyinde geliştirmek için ve aynı zamanda sadece ihtimale bilmek çalışır 1.Te, nasıl Cydia kaldırın.

2. onu eleştirmek, ancak tercih etmeye devam edenler uzak durmak.

Bu tür insanlar için memnun ve Firar tarafından icat edilmiştir. Onun Araçlar üretmek - oldukça basit operasyon, uygulama olan uzun sürebilir, ancak fırsat çok verir vermez. Basit bir örnek: Eğer masaüstünüzde ekleyebileceğiniz bilmiyorum boşta modu hatırlatmalar veya notlar, ya da tam tersine, nasıl kaldırılır? Cydia bu yardımcı olur!

Sidiya - özünde AppStore çok benzer özel bir program, ancak çağıran oldukça tersidir.

resmi uygulama mağazası yüksek kaliteli ve kanıtlanmış programların ve oyunların dağıtımı için şirket tarafından yaratıldı ve Sidiya ya ılımlılık geçmedi, veya kapalı cihazın dosya sisteminde bir makalede şirketin politikasını uymayan programlar temelinde kurulmuştur.

Tehlikeye uygulamaları, Cydia ve "ince ayarlar" cihaz işlevselliğini genişletiyoruz neredeyse sınırsız olduğunu belirtmekte fayda vardır. Örneğin, flash kart ve daha fazlası, yani player'daki telefon / tablet / taşınabilir disk yapmak, fonksiyonel ünite bekleme modundayken, masaüstü temasını değiştirebilirsiniz.

Onun Araçlar üretmek getiren Cydia, uygulamalar ve başka bir şey - Yine, gerçekten böyle vazgeçilmez bir şeydir? Elbette değil. Hacking cihaz sadece fonksiyonel yetenekleri, ancak cihazın kendisi değil uzanır. Eğer çok fazla iPhone ve iPad programları görevleri yürütmek için çok daha yavaş başlayabilir yüklediğinizde, artık hatta standart programların açılışında "düşünmek" olduğunu unutmayın. Bu nedeniyle program çatışma uygulamaları sonucunda, herhangi bir denetleme almaz gerçeğine o kadar çok değil. Özellikle böyle bir tasarım teması masaüstü olarak bir özellikten sorumludur 2'den fazla ince ayarlar, yüklediniz.

bazen hatırı sayılır, para değer Apple resmi deposunda bulunan ücretsiz uygulamalar indirmek için: İstisnasız bütün O'nun Araçlar üretmek en önemli avantajı biliyorum.

Ve her şey iyidir, ama garanti kapsamında hizmet için kullanılması gereken zamanı geldiğinde, ilk şey, soru ortaya çıkıyor, Cydia nasıl kaldırılacağını. Bu yalnızca bu mağaza ile cihaz tahrif veya «neverlock» bırakılmış olup olmadığını belirleyebilir, çünkü boşuna değil endişelenmeye başlamıştı. göz önünde bulundurun. Ama bazen O'nun Araçlar üreten ispat etmedi, bu nedenle olur ve. Bu durumda, aynı sorudur.

talimatları okuyun "nasıl Cydia» online olarak mevcuttur kaldırın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.