TeknolojininElektronik

Kremi Seçimi: ne aramak için

düz bir alan, bu hizmet edecek - klima seçimi hangi ana kriter. Herhangi klima kendi işletim parametresi vardır - belli alan odadaki havayı soğutmak için tasarlanmıştır. Bu durumda, güç 10 metre karesi başına 1 kW kriterine göre seçilmelidir (tavan yüksekliğine sahip üç metreyi geçmemelidir).

Bunun için özel bir oda için en uygun cihaz ayarlarını gösterecektir özel programlar vardır - elle alanı tarafından klimanın seçim yapmak için gerekli değildir. hangi dayanan soğutma gücünü belirleyebilir tür yazılımlar, elektrik enerjisi, nominal hava akışı ve diğer parametreler sayesinde klimanın seçimi doğru ve verimli bir şekilde çalıştırılabilir.

Kesin hesaplama dikkate ofis ekipmanı miktarını, güneşten gelen ısıyı, oda, izolasyon insan sayısı ya da diğer odalar ile mesajların varlığını alır. Klimanın belli bir modelini satın doğrudan zaman bu parametrelerin tamamı dikkate alınır. klima doğru seçimi ayarlamanızı sağlar lütfen unutmayın garanti süresini operasyon.

genel teknik ölçütlere ek olarak, aynı zamanda cihazın yapısal performansı belirlemek gerekir. Bölünmüş sistemlerin kullanımı daha yaygın hale gelmektedir ise bugüne kadar Monoblok tasarımı, popülaritesini kaybetmiştir. Bu çünkü klima tesisatı tüketiciler için büyük bir sorun oldu uzun zamandır, öncelikle kurulum kolaylığı açıklanmıştır. iç ünite ile sonuçlanır nötralize edilir, split-çekirdek sistemi, gürültü kaynağı kullanıldığında oda herhangi bir yere yerleştirilebilir.

Klimanın seçimini yürütülmesi, duvarlara monte edilmiş cihazlara dikkat edebilirsiniz. gücüne bağlı olarak bu klimalı odada 80 metrekarelik bir alana hizmet edebilir. Eğer daha fazla güç gerektiğinde bu durumda, iyi bir seçim, bir kaset veya kanal sistemi olabilir. Bu teknolojik çözüm ofis, restoran, alışveriş merkezi gibi tesislerde kullanılır.

asma tavanlar için veri sistemi monte edilmiştir, ancak, dekore edilmiş bir tavan bloklar biçiminde farklılıklar vardır. Satılık çoklu montaj seçenekleri sağlayan, evrensel blokları bulunabilir. Eğer küçük bir oda korumak istiyorsanız veya sık klimayı taşımak gerekebilir varsa, seçeneği düşünmelisiniz taşınabilir klima.

alanlarda çok sayıda servis ile soruna Başka bir çözüm - edinimi olan çoklu bölünmüş sistemleri. onlar birkaç oda ev veya ofis etrafında asmak - bu durumda kremi seçimi birkaç iç üniteden meydana gelecek sistemini satın alma sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.