Kendini yetiştirmeAmaç Ayar

Tüm gibi tutmak. Kadınlar için Kişisel zaman yönetimi

Modern Bayan sadece onunla ayak uydurmak zorundadır. Ve bu bir klişe, ama hayatın acı gerçeği dayattığı değil. Başarılı olmak istiyorum? çok çalışmak nezaketini olun. Ailenin ve çocukların hayal? Yani, biz daha sıkı bir zamanlama yaşamak zorunda kalacaktır. Ve daha sonra küçük dişi zevk kuaför ve güzellik uzmanı olacak, aerobik dersleri katılan, örneğin alışveriş vardır.
Birçok bayan gün 48 saat olmadığını isteyen, iç çekiyorum. Bunların çoğu kendileri için yaşayıp çalışmak için zaman nasıl sorusunu karar vermek zorunda? Dürüst olmak gerekirse, genellikle uyku ve dinlenme gerekli zaman kesip.

ses Konsey artık olağan görünüyor. Ama net bir planlama ve günlük rutin - tek yolu durumlarda çeşitli yakalanmak değil, denilen uzun mesafeye yıpranacaktır yok "Modern kadının hayatı."

Tüm zorluklar eşit olarak bölünür

Çoğu zaman, sorusu tüm ayak uydurmak için nasıl bir koca ve çocuk sahibi bir bayanın yanında duruyor. Bunun nedeni bu durumda, şaşırtıcı değildir içişlerini zaman alıcı ana iş bile daha bazen az, vb. Aynı anda çalışacak başvurmadan Eşi ve annesi birkaç vakayı yakalar. Sen, çocukların dersleri giysi eşi yıkama ve demir kontrol etmek ailesini beslemek gerekir. Pazar kötüsü Açık: pişirme, gıda satın alma, temizlik. Ve bu çarkın içinde uyku için kısa molalar ile, sonsuz spin olabilir. İsteksiz mahnesh eli - Zamanla bütün günlük etkinliklerin kazık daha az olmazlar eğer. Ama bu doğru değildir. Doğru planlama ve tüm aile üyeleri arasındaki sorumlulukların net bir tahsisi ile bulunursa ne kadar boş zamanı Sen şaşıracaksınız.

gruplar üzerinde dağıtmaya, her durumda bir listesini yapmak, başlamak için:, zorunlu fakat arzu ikincil primer değildir.

Şimdi hepsi aynı anda vurgulayarak yeterli uyku zamanı, dinlenme, çocuk iletişimdir, zaman var nasıl düşünüyorum.

örneğin, günlük bulaşık yıkama ya da çamaşır için, al. Bugün, bütün bu operasyonlar ev aletleri gerçekleştirebilir. Buna ek olarak, çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri çok pahalı değildir. Iletişim ile onları hafif bir kalp, sen teneke yeniden atamakta bir eş ya da daha büyük çocuklar.

ileride kullanmak üzere satın almak - gıda bugünün bolluğu için, tamamen ne kadar unutulmuş. Ama o kadar kolay da değil sadece para ama zaman kaydedebilirsiniz. Sen sadece uzun olan ürünlerin listesini yapmak gerekir raf ömrünü, ve tüm ay için hepsini tek seferde satın alın. Evin her zaman tam buzdolabı varsa, bir süpermarkette işten sonra sürüklemek doğrultusunda ayakta zaman harcamak gerek yoktur. Bu arada, süt almayı ve ekmek çocukla güvenilebilir.

Herhangi ev kadını olduğunu bilir genel temizlik dairenin bir gün sürer. Ve bu yasal bir tatil, bir kural olarak, yürütmek zorundadır. Eğer uzmanlarının çalışmalarını emanet ve Ama eğer daire temiz parlak ve aile dinlenme olacaktır. mali durumunuz ayda en az bir kez bu tür atıkları izin veriyorsa, bu fırsatı ihmal etmeyin. Bu arada, tek hizmetler daha az mal olacak. Bul uygun teklifler online olabilir.

dinlenmek ve arkadaşlarıyla sosyalleşmek için haftada bir gün seçtiğinizden emin olun. Ne olursa olsun durum, size ne kadar acil görünebilir başka bir zaman bir kenara koy. çıkış herkese açıklar - kutsaldır ve hiçbir koşulda, vermeyeceksin onları kurban.

Ve son ipucu - her şeyi önceden hazırlar. Eğer sorunlarını ücretleri kendinizi kurtarmak Böylece geç her yerde durdurun.

Her şey zamanla, hala bir retorik nasıl düşündüklerini sorusu? Eğer istisnasız her şeyi yapmak için doğru olan bazı ölçüde, hala çalışmıyor. Ve gerek yoktur yapmaya çalışır. Daha mükemmel bir hostes daha sevecen anne ve seven bir eş olmak.

yaşamak için zaman ve iş var nasıl

Birçok modern kadın kariyer için çok önemlidir. Genellikle tamamen kendi kişisel yaşamlarında unutun, işi verilir. Şimdi bu seçim uygunluğunu tartışmak için gidiş değildir, başka bir yazı için bir konudur. Ama bu iş ve özel hayatı birleştirmek nasılsa için, küçük şüphe yoktur.
Bir arkadaşım, büyük bir firmanın başkanı, o asla astlarının mesai kalmaya izin verdiğini söyledi. İyi bir işçi çalışma süresinin sekiz saat içinde tutmak sıkıca ikna olmuştur.

kişisel zaman ödün vermeden zamanında her şeyi, gibi mi? Bu sorunun cevabı, bunu biliyor sanırım. Tek bir şeye konsantre ve meyve vermesi getirmek için, odaklanmak gerekir. Her zaman açık bir zaman çerçevesi koymak ve onların ihlalini izin vermez. Sen sen dumana koşmak yoksa, gün boyunca yapılan alabilirsiniz telefon ve sosyal ağ üzerine gevezelik dalıp olmamak ne kadar şaşıracaksınız.

O bazen her şey zamanla, basit bir cevabı vardır nasıl soru unutulmamalıdır. akıllıca ve idareli zaman geçirin. Gün içinde ne olduğundan emin olun. Ne kadar zaman televizyon izlerken, bilgisayar başında oturan yararsız, makyaj geçiyor? Belki veren yukarı bazı alışkanlıklar, sen are içinde ücretsiz senin zamanlama için bir kaç saat için uygulama daha faydalı ve düşünce "do bir zamana" dur ziyaret etmekte. Belki de benim tavsiyem çok sıkıcı birine görünecek. Diğerleri derler, silkip ve yeterli zamanım yok, ama yine de oturup bir şeyler planlamak gerekiyor. Ama bazen zamanın yarım saat, vakaların bir listesini derleme harcanan her hafta birkaç saat yayımlanan, inan bana.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.