SeyahatYol tarifi

Turizm kompleksi "Karelia'da Karjala Parkı» (Karjala Park): yorumlar

Karelya - gezegenimizin çok güzel bir köşe. Onun muhteşem doğal güzelliği ve yerler ile ünlüdür. Burada görmüş yolcuları ve birçok acemi yolcuları hem eğilimindedir.

"Karjala" neyi?

Bu kelime argo söylenen "Karelia" adı gelmektedir. Şu anda, Fin-Ugor etnik Karelyalılar tarihsel toprakları Finlandiya ve Rusya arasında bölünmüş. Rusya Karelya, Murmansk ve Leningrad bölgelerinde Cumhuriyeti'nde, daha ülkenin kuzey-doğusundaki toprakların daha söz konusu olamaz. Sözde otokton etnik grup, o kurdu ve tarih boyunca aynı bölgede yaşamış olduğu birkaç biridir - O Karelya inanılmaktadır.

Karelia'da favori yer

kendi güzellik alanında Çarpıcı Rusya'da yer almaktadır. Ülkemizde sakinleri buraya gelmek için kolaydır. Karelia turlar, dünya turizminde çok popülerdir. Burada yabancı uyruklu da hayran bir şey var.

En popüler yerlerden biri karmaşık "Karjala Parkı." Ziyaretçi yorumları Ben geri dönmek istiyorum, bir kez burada ziyaret ettikten ettiklerini belirtti. Özellikle, doğal güzelliği kayıtsız turist karmaşık müşterilere bırakmaz. tatil park hatıraları, tatilciler görüşüne göre, uzun ruhuna batar.

Küçük tarihsel excursus

İlk defa topraklarında İnsanlar 7-6 ths. M.Ö. ortaya çıktı. e. Araştırma arkeolog Onların ana meslekler avcılık ve balıkçılık edildi. Sadece X yüzyılın sonunda. e. Yerli nüfusun bilinen etnik kompozisyonunu olur. Fin-Ugor halkları O kabileleri: Karelyalılar, Veps, sarkık, toplamı (Finlandiya dolayısıyla resmi başlığı - Suomi).

Tek bir antik Rus devletinin zamanlarda, bu bölge Slavların etkisi altındaydı. dağılmasından sonra - bu Novgorod Cumhuriyeti bırakılmıştı. Yerli nüfusun kültürel ve teknolojik gelişme üzerinde daha gelişmiş Slavlar yol verdi. Bir kural olarak, etnik ve siyasi çatışma içine gelmiyor ve onun sessiz dünyasında ayrı yaşıyordu.

yerel halk feodal ilişkilerin karışan XVII yüzyıla XII gelen bunlara rağmen. ticaret merkezinin gelişme olarak Novgorod eğiliminde yerel elit Oluşmuş.

Rus-İsveç çatışmalar sırasında XV-XVII yüzyıllar Karelian aktif Rusça destekledi. Müdahale alanının dönemlerinde uzak Moskova'dan taşındı. Karels kitlesel Rus topraklara göç etti. Onlar İsveç yönetiminde bulunuyorlar Finliler için etnik olarak daha yakın olmasına rağmen, asırlık kültürel ve ticari bağların bağladılar.

1992'den beri Karelya Cumhuriyeti Federatif Anlaşması imzalanmış ve Rusya tam teşekküllü konu haline.

"Karjala Parkı": eğlence ve dinlence

Bu otel, asırlık çam ağaçları arasında yer almaktadır. 406 km yolları Murmansk ve St. Petersburg arasında görkemli çam ormanı içinde "Cola" dir. Yakın denizcilerin köydür. mülkiyet çevreleyen güzelliği yanında her zevke uygun çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Karelya'da çeşitli yerleri ziyaret "Karjala Parkı" tur bir fotoğraf çekimi muhteşem yerlerin Turlar. ATV, sallar, bisikletler - Expeditions demir atların hayranları için, av köpeklerine. catering için iyi tesisleri bulunmaktadır. kutlamalar ve iş toplantıları, kurumsal etkinlikler, düğün ve diğer önemli festival etkinlikleri için bir salon mevcuttur.

ve her türlü kutlama karmaşık yardım Organizatörler. açık hava meraklıları için, spor alanları, bir ip parçanın çeşitli vardır. Yaratıcılık Oyaların bardağı var.

"Karjala Park" Yaz

Yaz doğa Karelia cildinize ılık esinti hissi, berrak yıldızlı gökyüzü altında albenili gece yürüyüş yapabilir.

Yürüyüş ve kayıtsız kimse bırakmaz. nefes kesen Rafting nehir Shuya, bir turizm kompleksi var olduğu yakın "Karjala Parkı." alaşımlı bir katamaran, kayak ve kano arasında ayrı ayrı tercih anlamına gelir.

Karelia tarihsel değeri

Eğer ziyaret ettiğinizde Sami insanlar Ren geyiği postu banklarda oturan açık ateş yanan veba tadını çıkarın. Tarihsel renk köyünde Kinerma nefes alıyor. püresi ile açık turta - İstenirse, ziyarete ve kapılarının üretiminde elini denemek mümkündür.

Kimin ruh yerel etnik müzik aleti çalmak elini çalışırken, sanata çekilir. İstenirse, bir, çömlek ustası gibi hissediyorum zanaat temellerini öğrenmek ve onlarla ev şahsen yapılan hatıra alabilir. gizlilik için arayanlar için, nehir tarafından oturmak ve kuşların şarkı zevk, eğlence merkezinin tam ortasında büyümek mantar toplamak için fırsat var "Karjala Parkı."

kış tatilleri

Karelia'da "Karjala Parkı" yaz aylarında daha az yoğun kış aylarında dinlenme ve eğlence sunmaktadır. yaş grupları ve eğitim tekliflerine göre ayrılır nehir, kayak gezileri, Fishing on.

birkaç gün birkaç saat motosikletleri Unutulmaz gezileri. Tüm ekipman ve ulaşım, sürekli değişen, misafirler için dinlenme ve eğlence için en büyük rahatlık kesinlikle yeni vardı edilir. Cesur turist doğrudan açık alana bir soba ve sıcak kilim ile taşınabilir bir çadırda gece geçirebilirsiniz. Bu durum, bu göçebelerin yaşam hissetmek sağlayacaktır.

Muhafız Daredevils Karelia sembolü olan Husky, Sibirya olacaktır. "Karjala Parkı" dikkatle bakımlı ardından çocuk yuvası içerir. Bu Karelia gerçek gurur kaynağıdır. Parkın Çalışanlar köpeklerle yürüyüşe izin ve onlarla bir fotoğraf oturumu düzenlemek. Bu şaşırtıcı ve sevimli hayvanların çoğu için hızlı arkadaş olurlar.

konut

Karjala parkı topraklarında farklı fiyat kategorilerinde 2 farklı ahşap evler bulunmaktadır. Onlar iyi bir tatil için gereken her şeyi ile donatılmıştır. Evler rustik tarzda dekore aydınlıktır. Her evin mutfak ve banyo kullanıma hazır kendi banyosu, sauna vardır.

Odalar tatil bir daha rahat ve sigara içilmeyen ziyaretçileri olmasına yardımcı olur sigara içilmez vardır. Ayrıca herhangi hayvanları ile odaya yerleşmek yasaktır. Bir çamaşır odası bulunmaktadır ve bunlar için özel sigara içilebilen bir çardak vardır. Pride Otel - teras, muhteşem çiçek aranjmanları ile dekore. Onun günlük bahçıvan umurunda. berrak kristal boyunca su. Bahar parkta olduğunu.

Özellikler evler

sarı ve yeşil - kompleksinin topraklarında konaklama için iki ev vardır. Her biri 6 tam yatak ve 4 ek vardır. İskandinav tarzında el yapımı seramik ile yapılır buzdolabı, kahve makinesi, fırın, su ısıtıcısı ve mutfak ile mutfak içinde. Oturma odasında büyük bir yemek masası. Ayrıca bir plazma TV, rahat koltuk, iki yatak, çamaşır makinesi, sauna olduğu yatak odası. Bungalov parlak ve büyük pencereler ile rahat. Wi-Fi bulunmaktadır.

otel hizmetleri

Her kabin ayakkabı ve ekipmanları için bir depolama alanı ile donatılmıştır. park yeri bulunmaktadır. Kışın kayakçılar için erişim yoktur. Daha soğuk mevsimlerde Her evin ısıtmalı. Çıkan konuklar personel ziyaret etmek ve önceki tüm hazırlık çalışmalarını yürütmektedir. Buna ek olarak, herkes gerekirse bir ücret karşılığında, odada temizlik sipariş edebilirsiniz. Çamaşır normal yıkama ek olarak, hizmet ütü ve giysi temizlik sağlar. Bu çok uygun fiyata kendi taksi vardır.

mutfak

Bir çocuk menüsü ile Rus ve Avrupa: Karmaşık bir kafe, iki mutfak vardır. piknik yapmak isteyenler için, öğle yemeği yiyin. Özel diyet yemekler hazırlanmış ziyaretçilerine uygun. Şefler - Gerçek sihirbazlar. Gıda yerel çiftçi ve balıkçı satın aldı. Pişmiş gıda kalitesi ve tazelik organizatörler tarafından garanti edilmektedir. kendileri mutfağı İşçi meyveleri meyve içecekleri ellerini toplanan, Soslar pişirin. Hatta çaylar kendilerini hazırlarlar. istenirse bağımsız yiyebilirsiniz. Organize özel dağıtım hizmeti ürünlerin rahatlığı için.

Dinlenme merkezi "Karjala Parkı" Karelia en lezzetli milli yemekleri yemek yapmayı öğrenmek için bir fırsat sunar. Akşam, ziyaretçiler, barbekü mangal kavurabilirsiniz. Karmaşık bu amaç için gerekli tüm ekipmanları sağlamaktadır.

ruh için yerleştirin

Otel Park çalışanları, turist değerlendirme bakılırsa, ziyaretçiler gerçek bir aile haline gelir. atmosfer sakin ve huzurlu. Buraya gelir gelmez sıcak bir karşılama ve personel ve organizatörler ile samimi bir sohbet bekleyebilirsiniz.

fiyat açısından Karelia turlar 7000 ruble başlar. Karmaşık saati ve tüm yıl boyunca etrafında ziyaretçi alır. konaklama için iki ev vardır. Giriş: 14.00, check-out - 12.00. Adres: "Karjala Park" 185.031, Rusya, Republic of Karelia, denizciler, karayolunun 406 km St. Petersburg, Murmansk, gelen "Kola" çok yakın bir konumdadır olarak Petrozavodsk bir referans olacaktır.

yorumlar

Birçok söylemek yılın herhangi bir zamanda rahatlamak için turizm kompleksi tüm yaş kategorileri söyledi. Tatilciler Karelia doğasının keyfini. Olağanüstü güzel uçurumlar ve tepeler, dağ nehirler, iğne yapraklı ve karışık ormanlar. snowmobiling, kayak: Birçok insan burada aktif tatil geçirmek ister. Burada "kuzey kaya 'köpeğin cennet hayranları için. Biz, sevimli sadık ve cesur husky bahsediyoruz. iklimi ile Karelia daha bu cesur hayvanların içeriğine uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.