Kendini yetiştirmeAmaç Ayar

Nasıl sezgi geliştirmek için. sezgi eğitim

Ev düzeyinde, sezgi içgörü, sezgi, bir şey içgörü olarak nitelendirilir. Psikolojide sezgi yaratıcı faaliyetin belirli bir yeteneği, belirli bilgi ve mekanizma olarak kabul edilir. sezgi, sezgi ve yaratıcılık fenomen için pek çok açıklaması vardır. Ancak, yorumlanmasında tüm farklılıklara rağmen zihinsel aktivite bilinçsiz formları ile sezgi birbirine bağlılığını vurgulamaktadır. Bu durumda, sezgi özgüllük değerlendirilmesi, bilişsel ve yaratıcı etkinlik fonksiyonlarının yatıyor.

Birçok kişi sezgi yoksun onlar, ancak doğru olmadığını savunuyorlar. Bütün erkekler anlayış sahiptirler. Bu yalnızca elit özgü yukarıdan bir hediye değildir. Aslında sezgi hiç gelişmemiş olmasıdır. Burada sezgi geliştirmek için nasıl yardımcı olacak temel teknikleri ve egzersizler inceleyin.

sezgi geliştirilmesi. Nasıl sezgi geliştirmek için.

İlk fırsatta olarak Denisov sanatını icra etmek. Bunu yapmak için, onlara sayılar, harfler veya rakamlar görüntüleri koymak için kağıtları hazırlar. resimler farklı renklerde ise bu arzu edilir. Sonra, masanın üzerinde fotoğraf ayrıştırmak rahat bir pozisyonda oturup ve her resim için hat üzerinde dikkatle izleyin. Ayrıca, biz gözlerinizi kapatın ve iç göz görüntülerini görmek ve daha sonra ışığı kapatın ilk kullanılabilir listesini almak ve gösterildiğinde ne olduğunu belirlemek için denemek için çalıştı. Bu basit egzersiz, ancak birkaç hafta mükemmel sonuçlar elde edeceğiz günde 20 dakika yapıyor.

Bir başka basit ve etkili egzersizler tahmin kartlardır. Sadece bir deste kart alıp dışarı çekin hangi kart tahmin etmeye çalışır. gelecek olayları önceden tahmin etmeye çalışın. Herhangi bir zamanda güç geliştirin. Eğer telefonu kaldırdığında önce Örneğin, çağıran, ya ayakta kimin tahmin etmeye çalışın bir otobüs durağında, ilk uygun olacaktır yönlendirme sayısını belirlemek için deneyin. kafanızda doğru cevap olmadığını unutmayın, bu düşünceden ve arıza durumunda ortaya çıkan tüm takip edin ve mantık sizi vuruldu nasıl.

İnsan vücudu birçok faktörü ve olayları alır, ama bilinç sadece kendisinin uygun gördüğü görünecek şekilde beyin aksi takdirde biz sadece bilgi akışından kudururlardı, tasarlanmıştır. Geri kalan her şey bilinçaltında yatırılır ve vücudumuzu etkileyebilir. Örneğin, hatta heyecanlı yok olsa bile, terli avuç sahip olur. Vücudunuzun dinlemek ve onun sinyallerini anlamak için öğrenin ve sonra soruya cevap mümkün olacak - sezgi nasıl geliştirileceği.

Mantık sık duruma bakıp geçmeye korkar geçtiği doğru kararlar, yani çerçevenin yaratılmasını engellemektedir söylenmiştir. Bu nedenle, daha da iyisi, başkasının gözleri önemli kararlar sakinleştirmeye yapmadan önce, sorunu çözmek için denemek ve farklı bir açıdan duruma bakmak veya. Ve sonra gerçekten hiçbir şey düşünmemeye çalışıyorum. doğru çözüm sadece duymak gerekiyor, kendiliğinden gelecektir.

ruh ve insanın aklı edindiği deneyimleri, ancak birçok zorlukla karşılaştı ve doğru ya da yanlış kararlar var atalarımızın, deneyimi sadece barındırabilir. Biz sadece onları dinlemek ve onların tavsiye kulak gerekir. Eğer bir gün içinde ve hatta rüyalarında ama, acele bir karar alabilir.

düşünmeden düşünmek öğrenin. Nasıl bu yöntemi kullanarak sezgi geliştirmek için? Eğer sorunları çözmek nasıl unutmayın. Belki oluşmuş durumdan bir çıkış yolu bulmaya çalıştık, ancak nadiren soru zonklama değil kafasında: "Ben baş edebilecek!". Sakin ol, bilinç açık hedeflerin önünde yer alan bileşenlerine sorunu, kırmak ... değil bunu düşün. Sadece bilinçaltı dinle. Özel hedefler önünde kuruldu ve yavaş, ama doğru bir çözüm aramaya başlayacaktır.

Zaman iç sesini dinlemek için çünkü birçok ünlü ve başarılı insanlar bu yüzden sadece olurlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.