Sanat ve EğlenceFilmler

Dizi "Deadwood": yorumlar, arsa, yorumlar, aktörler ve rolleri

dizi "Deadwood» (Deadwood) - Bu Altına hücum sırasında Black Hills dağlarında South Dakota aynı adlı taban kasaba ile ilişkili hikâyeler ve menkıbeler tipik bir Amerikan TV filmi, gerçekçi Batı merkezli hikaye anlatımı değildir.

referans

Pilotun Premiere taraması HBO televizyonunda Mart 2004 sonunda gerçekleşti. Bu yönlendirilmiş olabilir Devid Fincher, ama dünya yönetmenlik ışık çekim başlamadan önce projeyi bıraktı. filme 36 bölüm toplam IMDb yorumlanmasında TV film derecelendirme 8.70 olduğunu. Film eleştirmenler ve dinleyiciler serisi "Deadwood" yorum HBO tarihinin en yüksek biri olarak çok iyi, sıralamasını var. Telefilm ve topluluk oyuncular ve ekip sekiz ödül "Emmy" ve "Altın Küre" verildi. Proje haklı fikrinin yazar, lider yazar ve yapımcı olarak hareket David Milch, yazarın projesi olarak kabul edilebilir. New York Times Billo Carter tarafından yazılan "Deadwood" serisi, geri bildirim, iddianamede doğrultusunda hazırlanmıştır. küfür Yazar-katkıyı karıştı bolluğu bir bütün olarak, seks ve şiddet, Hiperrealizm görüntünün çok samimi, gerçekçi sahneler (genel kahramanlar üç mevsim lanet kelimesi yaklaşık üç bin defa söylenen edildi).

yaratılış Tarihçesi

"Deadwood" serisinin birçok değerlendirme yorumlara göre, Televizyon genel sunum için önemlidir, onun yaratılış arka planını içerir.

David Milch - senarist, aktör ve yapımcı, film ödülü "Emmy" sahibi da bilinir. O resimlerin üretimin başlangıcında teledram yaratmada etkileyici bir deneyim oldu. izleyici eserinde "NYPD Blue", "Hill Street Blues", "osuruk" ve diğerleri ile tanıdık. HBO liderlik o çok televizyon filmi, İmparator Nero döneminde set edileceği etkisini düşmesi teklif etti. Ancak, kanal zaten serinin üretimini başlattı "Roma". onun planını uygulamak mümkün olacaktır eğer görüşme sırasında, yazar, istenirse farklı bir zaman diliminde kaydırma olayı Milcho hikayeleri. David sonra, sadece bir an için düşündü Antik Roma Amerikan Vahşi Batı dönüştü ve fikri David Milch serisi dönüştürüldü olarak salladı "Deadwood." Yorumlar da üretimin ani kesilmesinden hassas konuyu etkiler.

Etkileyici bir doruk olmadan

Hikaye yarım bırakılan neden Çoğu film yapımcıları merak etti. Gerçek şu ki HBO üretimini durdurdu resmi bir bildiri olmadan üç sezon serbest bırakılması sonradır. aktörler sözleşmeleri yenilenen iptal edilir veya değildi. Yapımcılar mantıksal projeyi tamamlamak için, iki bölüm filme olasılığı hakkında kanalının liderlik ile müzakere için bir süre denedi, ama onlara anlaşamadılar. Yani "Deadwood" - serisi, en yüksek puanı vardı 1-3 sezon, etkileyici bir doruk olmadan bırakılmıştır.

öykü

ve girişimciler - Genel olarak, serinin "Deadwood" konulu inceleme ve geribildirim belirtildiği gibi, onun arsa önemli şahsiyetler hayatlarından sanatsal yorumlanması ve gerçek biyografik gerçeklere dayanmaktadır. eylem yıllarda 1876-1877 gerçekleşir. Black Hills altın ajite acele dağ sisteminin dibinde South Dakota Deadwood olarak nitelendirdi madenciler kadar kamp. Hızlı bir kar umuduyla etkisiyle, tüm ABD'de her yerinden suçluları ve maceraperest çekiyor. bozuk anarşi ve kanunsuzluk Büyüyen kasaba, suç oranı saate göre artmaktadır. Şehirdeki tek salon "Jam" nin sahibi - Gayri resmi, kasaba suç patronu Al Sverendzhen (Ien Maksheyn) çalıştırır. Bu tür bir etkin şahsiyet sadece şerifi Seth Bullock (Timoti Olifant) cesaret Resist. eski arkadaşı Saul Eski birlikte şehre vardıkları Eski Mareşal, (Dzhon Houks) bir bakkal tutmaya çalışıyorum, ama iflas etti ve kolluk lazım edildi. Şimdi şerif coşmuş suç ve kanunsuzluğu durdurmak için gidiyor. Michael Giltsa gelen dizi "Deadwood" incelemeleri, New York Post reviewer, bir televizyon filmi hikayesi ilginç dedektif öyküsü olarak tarif eder.

sınırlayıcı özgünlük

dizi değerlendiren Gözden "Deadwood," arzu David Milch ultimatumist özgünlük olamaz ama takdir ediyorum, ama projenin içeriği ikincil öneme sahiptir sınırlamak için yapıldığı belirtildi, yapıcı geribildirim yerleştirilir. Başka çoklu sezon televizyon filmi, ona tek bir arsa gibi. altın kazma, tarihsel kişilikler (aktörler) ve benim bir yerleşim yoktur. Bu bileşenler ve basit dayanır, ama oldukça büyüleyici bir hikaye. Milch proje onun uzlaşmaz ve zorlayıcı ile etkileyicidir. Entourage sonra ayrıntılı olarak yeniden ve karakteristik özelliği filmler yoksun, westernler geçiştirmeye. Yazarlar kasten çirkin, çirkin dünyanın hangi izleyici timekeeping ilk dakikayı inanmaktadır göstermektedir. Serinin serbest bırakılmasından sonra, ABD'de tarihin birçok üniversite öğretim onların kursuna görmesi sağlanır, öğrenciler, bir doğru bile ve tarafsız bir bakış açısı ülkenin geçmişini araştırmak edebiliyoruz.

döküm döküm

dizi "Deadwood" yorum beyanı özgünlük, aynı zamanda büyük bir oyuncu kadrosunda için sadece bir övgü görünüyordu. Televizyon filmi üretiminde yer alan Aktörler, renkli karakterler, onların çeşitlilik ve herkesin şaşkınlık teklik eşsiz karakteristik galerisi oluşturduk. Ancak, tüm aday arasında Al Sverendzhena içinde reenkarne Yen Maksheyn, vurgulamaktadır. Aktör böylece cansiperane yüzden karizmatik karakterinin görüntüye alışık ve ustalıkla müstehcen acımasız ödülü "Altın Küre" verildi dantel, kelimeleri yemin renginde. McShane rolü aslında bir kült kahraman sağladı. Sahneler solvation kültürleri Ela ve Bay Wu Yenom Maksheynom ve Kioni Young kahraman diyaloglar insanları ekrana gidin tırnak için söküldü gösterdi.

T. Oliphant, M. Parker,: Ian McShane beceri kalan performans içinde aşağı değil B. Dourif, U., E. Braun, D ve P. Malcomson Hawks.

kült statüsü

Biz en modern serisinden performansları, tiyatro, sanatçılar dahil katılımcılar, bağlılık film yapım sürecinin düzeyini karşılaştırırsanız, ne yazık ki, TV çoğunluğu açgözlülük rehberlik anlayışı geliyor. Onların ürün farksız kaliteli ve sanatsal değerdir. seyirci kitle okuma yazma bilmediği için çoğu pembe dizi döner filmlerde ve düpedüz tatsız. Bu nedenle, "Deadwood" güçlü her kendine saygısı sinefil görüntüleme için tavsiye edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.