BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Sistem gereksinimlerini ve olası problemleri - Oyun 7 gün ölmek.

Her yıl da beraberinde daha fazla oyun az bilinen stüdyolar yayınladı. Ben hızla popülerlik kazandı rağmen, basit bir paylaşılan motoru Unity üzerinde kurulduğu, ölmek istisna ve 7 gün oldu. Ama bugün biz arsa ve ölmek 7 gün kalitesini tartışmak değildir. Sistem gereksinimleri - çoğu insanı heyecanlandıran da bu.

asgari

Yani, hatta bize bu oyunu başlatmak için, bilgisayarınızdan bazı "çaba" gerektirir. Birlik motor zaten ölmek 7 gün yaşta olmasına rağmen, dikkate aldığımız sistem gereksinimleri bugünün bilgisayarları için yeterli çalışma olacak.

Hemen bu oyun yalnızca Windows Vista ile başlayan modern işletim sistemleri üzerinde çalıştığını şart olmalıdır. Doğal olarak, önerilen sistemler listelenir ve "Sekiz", tam ciddiyet Bu paragrafta ilgili izin vermez kötü bir üne sahip olduğunu, en azından Windows 7 rağmen gerekir.

Şimdi RAM. Sistem Gereksinimleri 7 gün en az 4 GB belleğe sahip bilgisayarlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır ölmek. Yeterli mi? Eski ekipman geliştirmek için, eğer 2000 ruble en fazla mal olacak gibi en modern dizüstü bilgisayarlar ve PC'ler, 4-6 GB askılı zaten mevcuttur.

Başka ne sistem gereksinimlerini ölmek 7 gün var? ekran kartı üzerinde asgari talepler saçma. Sen bellek ve GeForce 8800 serisi 512 MB olan bir kart gerekir.

tüm ilköğretim de İşlemci gereksinimleri. Sen 2,4 GHz frekansında ile herhangi çift çekirdekli "yüzde" kullanabilirsiniz. herhangi bir cihaz için pek fazla değil.

Bir asgari ayarlara bu oyun çok bilgisayarda çok ve oldukça sıradan cep telefonu değil çalıştırılmalıdır söyleyebiliriz.

tavsiye

Ateper ölmek üzere önerilen 7 gün özelliklerine bakalım. Sistem gereksinimleri çok fazla yağ değil büyür.

Bir dört çekirdek ve RAM 6 Gb gerekir. Bu parametrelerin her ikisi o kadar zaten ve nadir bu süre içindir. sorunlara neden olabilir tek şey - bu kartı.

Oyun 7 gün boyunca önerilen sistem gereksinimleri reçete GTX 460 ve performans ... yaklaşık 5-6 yıl önce zirvesinde olan 5850 Radeon HD, ölmek. Böylece, bilgisayar kaynakları ile ilgili sorunlar olmamalı oyuncuların görülür. Bu oyuncak daha az veya yeni bir kişisel bilgisayarda çalışmalıdır.

hatalar

Uygulamayı başlattığınızda 7 gün sistem gereksinimleri çok yüksek değildir ölmek olmasına rağmen, bazı kullanıcılar sorunlar olabilir. Neyse ki, burada şarap geliştirme (darbe Birlik basitlik) değil, bu yüzden böcek çözmeye genel tavsiye alabilirsiniz.

  • Nasıl ilk, PC'de yapılandırma sorunu sıfırlamak yüklü oyuna yolunu kontrol etmek istemem. Rus harfleri içermemelidir.
  • En son sürücüleri yükleyin.
  • Eğer zamanlamayı "başarısız" Eğer ayarları düşürmeye çalışır.
  • gördüğünüzde siyah bir ekran gerektiren muhtemeldir yedek kart.
  • Düşük FPS bellek yetersiz bir göstergesi olabilir.
  • Problem durumunda, yönetici olarak ya oyunu çalıştırmak için deneyin uyumluluk modunda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.