Gıda ve içecekSalata

Salata "Erkek gözyaşları". güçlü seks için tarifler

Salata "Erkekler daha güçlü seks için bir çanak - Olduğu gibi gözyaşları", lezzetli, basit, besleyici ve çok lezzetli olmalı. Biz bazı büyük tarifleri ve pişirme teknikleri sunabilir. En önemli kural: Bu yemekte hep et ve salamura soğan olmalıdır.

Salata "Erkek gözyaşları" - kolay ve hızlı bir seçenek

Biz haşlanmış sığır eti üç yüz gram, büyük soğan, üç haşlanmış yumurta, peynir yüz gram mayonez paketleme gerekecektir. basit yemekler hazırlanmasına alınıyor. Soğan ince polukolechek, tuz ve biber halinde kesilir ve sirke dökün edilmelidir. Marine için yarım saat bırakmak önerilir. et şeritler halinde kesilir. Şimdi marul oluşumuna geçin. En altta düzenlendiği ve sıvıdan soğan salamura preslenmiş ve et üstüne yerleştirilir. Daha sonra, mayonez ve doğranmış yumurta parçalamak yağlar. Yine mayonezli ceket ve rendelenmiş peynir kabaca serpin. yemeğin süsleyin isteğe bağlı havuç haşlanmış güzel çiçekler kesip ve kenarları dereotu ve maydanoz dal sopa olabilir.

Salata "Erkek gözyaşları": akşam yemeği için bir reçete

O serin, ve tahıl kesen, sığır iki yüz elli gram kaynatın gereklidir. Ayrıca parmesan yüz gram altı ok yeşil soğan ve mayonez almak gerekir. Çok ince aynı parçalar yanı sıra et ve otlar ile Peynir ovmak. Tüm malzemeler mayonez içinde karıştırın.

Salata "Erkek gözyaşları" Tatil "

o bir haşlanmış tavuk veya et domuz veya dana parçasına ihtiyaç için; füme iki yüz gram sosis peynir, üç haşlanmış yumurta, biraz sirke, tuz, mayonez ve şeker. Soğan marine ilerlemek gerekiyor. Bunu yapmak için, iki yarım yüzük, soğan, tuz ve şekeri ekleyin biraz sirke dökün kesti. Yirmi dakika kadar bekletin. Daha sonra, çanak katmanlar yığını başlar. salamura soğan - plakalı alt kısmında saman eti ve daha dağılmaya gereklidir. Üç büyük ve yoğun Peynir onların salata "Erkek gözyaşları" kapsamaktadır. Üst tabaka yumurta parçalanmış olması gerekir. Çok ihale, lezzetli ve besleyici bir yemek çıkıyor.

Doyurucu salata "Erkek gözyaşları"

Bu yemeğin için aşağıdaki bileşenler: sığır eti bir kilogram, iki büyük soğan, üç patates yumrusu, beş yumurta, bir büyük nar, mayonez. İlk soğuk kaynamış bir bardak su içinde marine yapmak, elma sirkesi ve bir üç büyük yemek kaşığı - şeker. Her zamanki, yumurta, patates ve et gibi kaynatın. Malzemeler serin. Çok ince yarım halkalar halinde Soğan kesme, marine ve biraz çürük batırılmış. onbeş dakika boşaltın. Soğan ekşi çevirmek olmamalıdır. Nar kabuğu, dikkatle taneleri kaldırmak ve duvarlar ve kabuğu onları serbest bırakın. para cezası üzerinde - Et ince çörek, patates rendeleyin ve yumurta halinde kesilmiş. Şimdi katmanlar halinde malzemeyi bırakmaya başlar. çanak derin ve çok geniş değil almak daha iyidir. Katmanlar aşağıdaki sırayla mayonez emdirilmiş ve düzenlenmelidir: et yarısı - salamura soğan - ön - Yumurta - yine yay - et ikinci yarısı - nar tohumları.

Bir aile akşam yemeği için (marul çok yüksek kalorili olsun) "Erkek gözyaşları" özel tarifi kullanabilirsiniz. Bu pastırma, pişmiş jambon ve domuz dilin yüz gram, füme tavuk göğsü alacaktır. Et tercihen ince saman halinde, eşit parçaya bölündü. Diğer tüm bileşenler aynı şekilde doğranmış iki biber ekleyin. Benzer bir şekilde, salatalık, üç, dört yumurta, yüz parmesan gram ve büyük zeytin ambalaj kesmek. İstenirse, bir salatada, sen parçalanmış peynir ve badem bir avuç fındık ekleyebilirsiniz. turşu soğan ve mayonez tüm malzemeleri karıştırın.

Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.