Sanat ve EğlenceTV

Ekateriny Varnavy büyüme: biyografiler gelen Gerçekler

Ekaterina Vladimirovna Varnava - gösterisi "Komedi Vumen" katılımcı. mizah duygusu ile bu güzel, uzun boylu, ince kız, Rusya'da değil, aynı zamanda yurt dışında sadece hayranı var. Birçok kadın ve Ekateriny Varnavy büyüme parametreleri ve kilo ilgilenen adamlar. Bu makalede ele almak ve parlak bir aktris kısa bir biyografisi olacak.

biyografi

9 Aralık 1984 doğumlu Moskof, babam - - Catherine bir asker, anne - doktor. eğitim tarafından Katya avukat, Misa bitirdi. televizyon Kariyeri "küçük insanların takımı" KVN ekiplerinin katılımıyla ve "sır" ile başladı. Ağustos Geçen yıldan bu yana, "Rusya-1" kanalında "NTV sabah" programını açar "Korolar Clash" eş ev sahipliği yapmaktadır. Ana karakterin eski aşkı - O komedi "8 İlk Öpücük" Ilona oynadı. "Univer" TV dizilerinin 154 serisi kendini oynamıştır. Başarılı bir katılımcı "Komedi Vumen" - Bugüne Catherine belirleyin. Ayrıca, proje koreograf, seks sembolü mizahi programlar - Ayrıca Ekaterina Varnava olduğunu.

Boy, kilo, seçenekler

Katya - Uzun boylu ve ince kız, muhteşem göğüsler ve küçük bir bel sahiptir. Ekateriny Varnavy Yani ne kadar uzun? 181.1 cm aynı zamanda, sadece 63 kilogram olarak ağırlığı. Nasıl o ideal şekli ve akıllı bir görünüm tutmak için yönetir? Catherine spor salonuna doğru, düzenli ziyaretler yeme, çocukluktan beri dans eden. aktris aktif bir yaşam tarzı yol açar.

Dans - hayat bu

Ekaterina "Pioneer" için sporda çocukluktan beri dans içeriyordu. dersler ara sıra hafta sonu vardı, neredeyse her gün üç saat sürdü. Pazar günü, geleceğin yıldızı bireysel olarak çalıştı. Ebeveynler coşku kızlarınödememesi çok para aldı: ödeme dersleri, seyahat, takım elbise için. Ama Katya dans sevdi ve onun için çok önemliydi. Bu arada, aktris yüksek büyüme nedeniyle sorunlar vardı. Ekateriny Varnavy büyüme çok sınıf etkilenmez, ancak bir ortak ile vaka kız hissettirmek için. Sonra yaz tatili Katya sınıfına döndü. üç ay boyunca o kadar büyüdü ve 20 santimetre onların ortağı haline gelmiştir. Öğretmen hemen yerine aramaya başlar. Zorluk ile tüm dans okulu yenerek, öğretmen hala layık ortağı bulunur. Ama beklenmeyen oldu. dans paso doble adam yürütülmesi sırasında dansçı tutamadı ve geri yere düştü. Uzun tedavi, iyileşme ve sürekli ağrı ama sonsuza kadar, istihdam vazgeçmek Catherine zorladı. Böylece, Katya tutkusunu sayesinde vücudu yumuşattı.

özel hayatında böyle büyüme olmadığını müdahale

Ekateriny Varnavy Yükseklik 181 cm, ama durmaz! yüksek büyüme ile birlikte onun ideal formlar dünya çapında binlerce adamı çekicez. Ama yoğun bir aktris kalbi. Catherine gereksiz dikkate onun kişisel hayatı üzerinde durmak sevmez. Onun seçilen medya kişi olduğu bilinmektedir, ancak bu ad gizli tutulur. Bazı kaynaklar bu demek Dmitri Khrustalev. Ancak her iki aktör konuyla ilgili yorum yapmayı reddetti.

Seks sembolü "Komedi Vumen"

uyum ve güzelliği ile kombine Ekateriny Varnavy büyüme, doğal karizma projesi Kadın seks sembolü yaptı. Nitekim, Kate erkekler böyle bir kız hakkında hayal, çok çekici. Ama bütün bunlara rağmen, sanatçı çok mütevazı. O sevgi kıskanç ve onu çok kadın ve genç kızlar düzgünleştirir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.