Sanat ve EğlenceTV

Biyografi Victoria Lopyreva. "Miss Rusya" ve onun yaşam hedefleri

Popüler Rus TV sunucusu ve model Victoria Lopyreva başkentte tüm laik partilere da bilinir. Ama ünlü genç bayan ve o yıldızı oldu şov dünyasının, birkaç biliyorum. Biyografi Victoria Lopyreva tuzaklar ve gizemleri, ama halka bilinen edilebileceğini hepsi var, model kolayca açıklıyor.

Victoria ilginç ve yaratıcı insanların aile içinde Rostov-on-Don kentinde doğdu. Anne yıldızı - sanatçı - güzellik, model ve gazeteci, baba tanıdı. bohem aile güzellik ve özgürlük bir atmosfer oldu. Evlerinin misafirler burada bir sürü yazarlar ve kıza göre, her zaman sıcak ve güvenli Rostov, sanatçılarını dinlenmiş hep oldu. Çok genç bir bayan boyama, müzik yapan, çok okumak. Hatta yüksek ve ince sarışın bir genç olarak etkili isimlerinden ve modelleme ajanslarına dikkat etmeye başladı. Her şeye rağmen, gençliğinde Biyografi Victoria Lopyreva şaşırtıcı ilginç oldu. Tüm numuneler için teklif ve kız reddeder filme. Model ciddi ve maksatlı Vick doğru başarıyı getireceğini değil onun görüş böyle bir meslekte haline istemiyordu olduğunu. Ancak, saf şans biz o kazandı, yarışma "Don Fotoğraf modeli" onu resmi var. Sonraki ekonomik fakültenin gündelik öğrenci merak başlar. Bunun gibi, bir öğrenci Lopyreva değildi. yurtdışında Sabit geziler, çok sayıda çekim ve gösteriler - Böyle kariyerinin başında biyografisi Viktorii Lopyrevoy oldu. başarı o "Bayan Rusya" yarışmasını kazandı 2003 yılında genç bir bayan geldi.

Bu zor bir yolun sadece başlangıcı - Victoria, maksimum hayattan zevk alışık, onun "Miss Rusya" için karar verdi. Oldukça dünyayı fethetmeye karar verdi. Lopyreva Victoria yarışmalar onlarca yarışmada rahat sahiptir biyografisi, ustaca tüm durumlarda seferber tüm görkemiyle, görünmesini korkmuyordu. başarıyı elde etmek bu kız tam anlamıyla her şeyi hazır. O kilogram onlarca tarafından kilo kaybı, gösterisinde katıldı "Survivor" diye kompleks prova dans figürlerini güzellik yarışmasına önünde.

Yarışmaya zaferinden sonra "Miss Rosia" Victoria kurşun gibi TV'ye davet edildi. Sadece bir konuk vardı ilk canlı yayın ile Kız, bu güvenle kamera önünde ve güzel konuşma durabiliriz gösterdi. Sonra işler televizyonda iyi gitti. Daha sonra müzik kanallarında beliren futbol hakkında bir program oldu. Biyografi Victoria Lopyreva sıkıcı değil. Başarılı bir kariyer oluşturmanın yanı sıra, onun özel hayatı hakkında unutmaz. Şimdi modeli oyuncusu Fedorom Smolovym karşılamaktadır. Aşıklar aktif düğün için hazırlanması ve bunların fotoğraflarla hayranları memnun edilir.

Fotoğraf görüntünün değiştirmek için kadınlara ilham Victoria Lopyreva, bu rakamın ve kilolu eksiklikleri giderme yolunda ne kadar zor olduğunu bilir. Tüm kusurlu modeli başarıyla kozmetikler kullanmak gizler ve ortak parametreler sert diyet sayesinde kaydedilir.

Lopyreva ömrü - Bu hareketi. O bir ülkeden diğerine uçan, yolda sürekli olduğunu. , Kurumsal etkinlikler lider moda-gösterileri konuşan cinayetle ilgisi, tüm dünyada partilerde bir konuk oyuncu sıklığıdır. gibi adamlar onun değerini biliyor ve etkili kendilerini nasıl uygulanacağını tanıdıklarınızı, ince ve sarışın güzel. Güzel ve akıllı kadınlar anonim veya kalamaz Fransız Rivierası, ya da Moskova'ya. Bu sosyetik son sözü ve görülecek korkmuyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.