Sanat ve EğlenceTV

Irina Rossius - popüler bir TV sunucusu

Gelecekteki TV sunucusu Irina Rossius 22 Ekim 1978 doğdu. Biyografi tipik ile başladı "Sovyet çocukluk."

Çocukluk hatıraları

Farklı kulüpleri ziyaret Normal bahçe, sıradan bir okul. kız eğitim kolay, pratik zekam ve sosyallik takımda ona açık bir lider yaptı.

canlı anılar biri Genel Sekreteri Mihail Gorbaçov iktidara gelme yeniden yapılandırılması oldu - bu o mükemmel hatırladı ilk politikacıydı. İrina açıkça kuyruğu ve kendi kendini finanse görünümünü, aile bütçesine hangi acı darbe oluşumunu hatırlar. müzik için eğitim ebeveynler çok daha ödemek zorunda kaldı. O hatırlar ve büyük kuyruklar dışında dükkanlar.

Yeltsin döneminde Irina ekonomik ve matematiksel önyargı ile lise jimnastik salonunda okudu. Bu uzmanlık ölçüde ileride ona yardım etti.

Erken kariyer

Liseden sonra o en eğitimden geçirdi Yönetimi Devlet Üniversitesi İktisat Fakültesinde. Zaten üçüncü yılında o bir muhabir olarak medya ile çalışmaya başladı. Bu dönemde o evli ve o bir süre sonra doğmuş oğlu vardı.

ikinci bir dönem için 2004 yılında Vladimir Putin yeniden seçildi zaman İrina RBC kanalında çalışmaya başladı. çabuk fark Kılavuzu ve takdir parlak ve kız mükemmel bir kariyer yaptı, hangi profesyonel genç hırslı. Irina Rossius küresel ekonomide oluyor ve nasıl Rusya hızla ivme kazanıyor anlamak başladı Bu süre boyunca oldu. O jeopolitik oyunların perde inceliklerini ayrıldı.

iş deneyimi

2005'ten 2006'ya kadar, Irina Rus haber hizmete başlığı açtı.

2008 yılında, programın "Vesti" canlı Irina seçimin sonuçlarını açıkladı. "Lube" nin müzik Vladimir Putin ve Dmitry Medvedev Kızıl Meydanı'nda gittiğinde silinmez izlenim bıraktı. Onun için, bu çerçeve bir ömür boyu hatırlanır.

Şu an lider, "Rusya 24" çalışır kanal olarak çağrıldı. Irina Rossius yakından dünya siyasetindeki olayları takip. O, ABD ve Batılı güçlerle ilişki içinde özellikle ilgi oldu. O empati ve dünya sahnesinde tüm başarıları ve ülkenin başarısızlıkları kalbine çok yakın sürer.

Bu görüşmenin, Çeçen Cumhuriyeti Ramzan Kadyrov başkanı alınan - Bir görüşmeci olarak en parlak çalışması biri. Bundan sonra Germanom Grefom Valentin Gavrilov ile bir görüşme oldu Berel Lazar. Birçok kadın ustaca kolayca muhatap dikkatle dinlemek mümkün tatsız konular, kaçınarak, konuşma açar, yüksek profesyonellik Iriny Rossius gözlemlemekteyiz. Onun sevimli gülümseme hemen kendisine vardır.

Çoğu zaman İrina "sıcak noktalar" çalışmak zorunda kaldı. , Zorluklar korkuyor Rossius değil Yetenekli bir kişi, o her şeyde yetenekli. onurla Eroin bu zor mesleğin temsilcilerine düşmek tüm denemeler yapar.

Şu İrina Rossius Rusya Federasyonu Acil Durumlar Bakanlığı resmi temsilcisidir.

popülerlik ve talep

Popülarite onu sürekli arkadaşı için olmuştur. bir fan daha Etnik Centerfolds ve belirgin karizması kırık bir kalp. Bir aşk beyanı ve keyifli bir iltifat internette forumları boğulmuş. Onun adı iletim çeşitli gösteri genellikle. Radyo Irina da sık sık misafir olduğunu. Yani, birçok hayranları için radyo "Mayak" konulu bir aile hakkında onun dürüst hikayenin keşif oldu. Program "Genç babalar için Okulu" olarak İrina dikkate bugünün gerçekleri alarak çocukların eğitim görüşlerini açıklamıştır. O anne fonksiyonu çocuğunuzla barış ve iyilik sevgisini aşılamak atanan her iki eşleri katılmalıdır çocuğun yetiştirilmesinde, babasının bir daha titiz takip etmek ve getirmek için bir örnek olabilir ve gerektiğini kaydetti.

Son zamanlarda alıntılanan İrina Rossius çeşitli profesyonellerin ekranda belirdi nasıl Verilen sürekli yayında görünümünü memnun. Onun profesyonellik, ne yazık ki, yeni liderlerin birçoğu için bir ulaşılamaz yüksekliği kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.