SağlıkMüstahzarlar

Ilaç 'Levomitsitinovye düşer'

"Levomitsetinovye damla" - sentetik antibiyotik dayanarak geliştirilmiş oldukça etkin bir araç. Bu ilaç yaygın kullanılan bakteriyel hastalıkların yetişkinler hem de çocuklar için (doktor kontrolünde) kullanımı için izin verilir göz,.

"Drop Levomitsetinovye": İlacın kısa bir açıklama

uygun bir damlalık ile cam veya plastik şişeler içinde mevcut demektir. şişe hacmi, veya 5 veya 10 ml olabilir. Ana aktif ilaç maddesi - 0.25% bir konsantrasyonda, kloramfenikol. yardımcı bileşenler saflaştırılmış kullanıldığı üzere , enjeksiyon için su ve borik asit.

Hazırlama "Levomitsitinovye damla" bakteriyostatik etkiye sahip geniş spektrumlu bir antibiyotik bulunmaktadır. Aktif madde mikroorganizmaların kabuğundan giren, çoğalma işlemleri inhibe eder. Kloramfenikol, farklı bakteri suşlarına karşı da etkilidir. İlacın damlatılması ile gözün zarından iyi nüfuz eder.

Anlamı "Levomitsitinovye damla": kullanım endikasyonları

Daha önce bahsedildiği gibi, ilaç yaygın öncelikle göz ve adneksin bakteriyel hastalıkların tedavisi için modern oftalmololoji kullanılır.

enfeksiyöz konjunktivit ve keratit için reçete Damlalar. Onlar da blefarit, keratokonyunktivitah ve blefarokonjonktivite ile yardımcı olur. Ama ilaç sadece bu suşlara karşı etkili olacağı dikkati çekiyor patojenik mikroorganizmaların buna duyarlıdır. O duyarsız bakterilere ve virüslere onunla baş etmek mümkün değildir.

Tıp "Levomitsitinovye damla" (göz): Kullanım talimatları

Damlalar içine telkin edilmelidir konjunktiva kesesi. Doz ve günlük damlatılması sayısı, çocuğun tedavisi ile ilgilidir, özellikle bir doktor tarafından belirlenmelidir. Her enfeksiyon, hastalık, yaş ve hastanın durumunun ciddiyeti türlerine bağlıdır.

Bir kural olarak, bir damla günde üç kez kazmak için önerilir, ancak bu yalnızca yaklaşık dozaj mesafesindedir. Her iki gözü sağlıklı enfeksiyonu önlemek için İşleme gereklidir.

14 gün - çoğu durumda tedavinin seyri en fazla 10 sürer. O dönemden sonra fark edilebilir bir iyileşme yoksa, size göz doktoruna çağırmalıdır - ilacı değiştirmek gerekebilir.

"Levomitsitinovye damla" deyimi kontraendikasyonlarını

Bu ilaç tüm hastalarda değil kullanılabilir. Örneğin, böbrek ve karaciğer yenilmesinin ardından bozulmuş hematopoez fonksiyonu olan hastalarda, kloramfenikol ya da herhangi bir yardımcı bileşen karşı aşırı duyarlılığı olan kişilere yasaktır.

Biz hamilelik sırasında alarak tavsiye etmiyoruz. Emzirme ayrıca bir kontrendikasyon olarak kabul. Antibiyotik gerekiyorsa, emziren anneler yeni doğan sağlığı ile sorunları önlemek amacıyla anne sütüyle beslenmesini veya gerekir.

Eyedrops fungal cilt enfeksiyonları, egzama veya sedef olan hastalara reçete değildir.

İlaç dört ay arası çocuklar için reçete edilir, ama çok nadir durumlarda damla kullanın ve erken yaşta mümkündür. reçetesiz bu aracı kullanmayın. çocuk doktorunun konsültasyon kesinlikle gereklidir.

ilaçların kullanımı geçici olarak etkileyebilir , görme dolayısıyla araçların sürüş ve yasaktır tedavi sırasında makine ile çalışıyor.

"Levomitsitinovye damla" (göz) yan etkileri araçlar

Bu preparat çok nadiren herhangi bir yan reaksiyonlara neden olur. Bu vakaların çoğunda hafif bir yanma ve gözyaşı artışı ayırma göz tahrişine yoktur. artan bireysel duyarlılık ile yol açabilir bir deri döküntüsü.

Bazen aşırı doz belirtileri kayıtlıdır - Bu geçici bulanık görme olduğunu. Bu gibi bozukluklar geri çevrilebilir, ancak gözler hemen ılık kaynamış bol su ile durulayın gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.